Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

O kakvom vi uzletu pričate Petrov?
To vi gledate na nekom specijalnom monitoru?
Jer ovdje gdje ja gledam je sve više- manje u minusu.
Jedna lasta ne čini proljeće,Petrov

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

vidim da dosta ljudi računa sa šminkanjem portfelja od strane fondova u ovih 2-3 dana…recimo da se to i dogodi, što nakon toga…već 1. bi to palo na iste ili niže razine, naravno može se raditi o nekih 5-10% najviše…nema nam tu kruha…kad se razriješi hipotekarna kriza i cijena nafte, možemo računati na oporavak, prije toga ništa, a do onda barem nam ostaje da uživamo u ljetu i moru

http://www.poslovni.hr/83854.aspx


O kakvom vi uzletu pričate Petrov?
To vi gledate na nekom specijalnom monitoru?
Jer ovdje gdje ja gledam je sve više- manje u minusu.
Jedna lasta ne čini proljeće,Petrov

ma nemojte tako , jasno je sto znaci 11800 u usa…
odbilo se sa par bodova, ali se odbilo…
to je bitno.
a nafta krenula dole.
e to je full bitno.


Poštovani kolege investitori,

nadam se da ćete znati cijeniti pregršt dobrih vijesti koje nam dolaze s globalnog tržišta:

Burze: Uzlet globalnog tržišta kapitala prelijeva se i na domaće?
http://www.poslovni.hr/83854.aspx

ovako sam i ja jučer oko 22 bio u optimizmu nakon pada nafte za 4$, rasta Amerike i EU. No, danas upalim monitor i vidim cijelu EU u crvenom. Kako, zašto, nema mi smisla. Nadao sam se danas zaista bull run-u, neka i prividnom, ali sad više nisam siguran. Ima li ko informaciju više? [huh]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



O kakvom vi uzletu pričate Petrov?
To vi gledate na nekom specijalnom monitoru?
Jer ovdje gdje ja gledam je sve više- manje u minusu.
Jedna lasta ne čini proljeće,Petrov

ma nemojte tako , jasno je sto znaci 11800 u usa…
odbilo se sa par bodova, ali se odbilo…
to je bitno.
a nafta krenula dole.
e to je full bitno.

[/quote]

mislim da nema mira dok se ljudi ne naviknu na novo nastalo stanje, prestanu plakati za prolivenim mlijekom i krenu dalje. Znam samo da je već svima pun k…. čekanja i nafte i zveckanja oružjem i bankarskih kamata i kredita i svega..

strpljen..spašen Time is on my side

Europa i Amerika u globalnom uzletu danas

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Pa to je normalna reakcija kod njih jer su jučer letjeli u nebo od euforije. Zar nisi primjetio da oni već danima i danima jedan dan jako gore, drugi dole, pa onda ponovno gore i tako cijelo vrijeme.


O kakvom vi uzletu pričate Petrov?
To vi gledate na nekom specijalnom monitoru?
Jer ovdje gdje ja gledam je sve više- manje u minusu.
Jedna lasta ne čini proljeće,Petrov

E nisi gledao monitor jučer kada je kod njih vladala euforija. Normalno je da danas idu dole, ali zato će sutra ponovno gore. Pa tako oni funkcioniraju cijelo vrijeme.

http://www.dryships.com/index.cfm?get=report


Europa i Amerika u globalnom uzletu danas

a nafta?
kaj je s naftom koja je uzrok svega?
gore ili dole?
[proud]

Danas ništa od iskrcaja onima koji su s tom namjerom ušli u utorak. EU i USA tonu i dalje.

New Report

Close