Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

IGH jazovka, kao što sam u predvidio nedavno, ode to na svoju fer vrijednosti, neću reći koliko.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Jedina stvar koja je upitna je ta da nitko nije odgovarao za ovo kaj se dešava na zse, od toga da su mirovinci povlačili udjele iz oif-ova umjesto da su faktor stabilnosti, pa na dalje…..

Točno, zato tu debelu prasad nabijem lagano an svoj k.rac.

Da vidite kako su i što su radili po Srbiji, sramota, a tamo nema kontrole, predvodnici HPB invest i ZB invest.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


IGH jazovka, kao što sam u predvidio nedavno, ode to na svoju fer vrijednosti, neću reći koliko.

Molim te napiši kolika je fer vrijednost.



IGH jazovka, kao što sam u predvidio nedavno, ode to na svoju fer vrijednosti, neću reći koliko.

Molim te napiši kolika je fer vrijednost.
[/quote]
fer vrijednost je oko 6k (gdje će i doći kroz neko vrijeme)

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

Što je ovo na TNSA.

Trezor inače ne kupuje ovako?!

na sve više dinica skriveni nalozi na kupnji,zvzd,dlkv…

NEMA PREDAJE

@ivan1234

Pitanje je bilo postavljano kolegi Valentine.

zaista ne razumijem vecinu ulagaca ovdje.kad sam pisao sa jos nekima da idemo dolje onda smo bili drukeri,provokatori,neprijatelji naroda…
uglavnom vladao je neopravdani optimizam.
sada kad smo moze biti vjerovatno pred odbijancem vlada veliki neopravdani pesimizam.mozemo jos dolje ali postoji mogucnost za preokret.
drste se,ako smo pregrmjeli 4.mjesec ,a jos smo ovdje…
sreca prati hrabre.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.




IGH jazovka, kao što sam u predvidio nedavno, ode to na svoju fer vrijednosti, neću reći koliko.

Molim te napiši kolika je fer vrijednost.
[/quote]
fer vrijednost je oko 6k (gdje će i doći kroz neko vrijeme)
[/quote]

bilo bi dobro ovakve izjave malo potkrijepit nekim argumentima (ne kazem da se ne slazem niti da se slazem, ali treba argumentirat)

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

Crobex na granici 3600. dajte da ga više srušimo na 3200 kako bi ekipa bila sretna. samo ne znam kako će im to pomoći jer onda će drukati za 2700. neki bi najradije vidjeli crobex na 100 bodova.

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
3.624,81 -0.57% 50.852.510,76 kn 39.318.191,46 kn 11.534.319,30 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
3.624,81 -0.57% 50.852.510,76 kn 39.318.191,46 kn 11.534.319,30 kn 0,00 kn

U zadnjih tridesetak sekundi Crobex sa -0,80 završio na podnošljivih _ o,57.Neki kažu da je to šminkanje Crobexa.
Meni više izgleda kao da se kupuje sada dok je jeftino.Tko zna što nas ćeka za dva dana.Mislim,da je
krajnje vrijeme za ulazak.Ful sam u dionicama i zadovoljan sam.Mogu izgubiti 5 do 10 %,a za dva dana možda se smjer okrene i ne bude vše ovako jeftino.Biti u kešu je ugodno,ali svi se neće
uspjeti ukrcati na vrijeme.
Inaće,ful sam u brodarima.Opasno da ,ali ja bolje ne vidim.

Ugodan praznikovanje!

New Report

Close