Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma čemu panika.

I za ovo ima lijeka.
Lijepo odoh od sljedećeg tjedna na godišnji,
neću uzet simpa internet karticu tako da ne
padnem u napast da provjerim burzu i high life.

Kad sve skoči nek skoči, dok pada nek pada.
Za kruh, mlijeko i koju pivicu imam.

Na jesen valjda će se sve pokrenut.
Ako ne najesen valjda će nagodinu.

Think pink!

[cool]

Drugari kod vas je sve jos u granicama normale a u Banja Luci nije oluja vec elementarna nepogoda.
Moglo bi se komotno proglasiti vanredno stanje za ucesnike na BLSE.
Ako nastavi ovako pozivam vas da se dodjete obogatiti u BL. Sta god da kupite imacete bar duplo,kad bog po zemlji prohoda.
Pozdrav i drzite se

Jednostavno trenutno ne treba ništa prodavat,
samo kupovat ko ima slobodnog CASH-R-A.

Gledam npr. Tankersku : BDTI raste 2 tjedna cca 18%
a tankerska pada ili se ne trži.

Treba pričekat dok se vrati likvidnost na burzu (čitaj povjerenja)
a onda se može razgovarat o rezultatima poslovanja,
može se špekulirat itd.

Za sada je moja preporuka HOLD i BUY i to svejedno o kojoj se dionici radi

Koje roštiljanje na ADRS-P-A…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Drugari kod vas je sve jos u granicama normale a u Banja Luci nije oluja vec elementarna nepogoda.
Moglo bi se komotno proglasiti vanredno stanje za ucesnike na BLSE.
Ako nastavi ovako pozivam vas da se dodjete obogatiti u BL. Sta god da kupite imacete bar duplo,kad bog po zemlji prohoda.
Pozdrav i drzite se


Samo ti javi kolega [thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ima li netko info? Šta je ovo?

DA STE SLUŠALI BARONA, SAD BI BILI U PLUSU.....

– to Ti je naša burza !
– i igre bez granica…

ljudi oslanjamo se na brdo loših vijesti, no nekako mi se čini da svi čekaju da vide kreće li nafta napokon prema dolje. imam subjektivno jak osjećaj da će jako jako skoro nafta splasnuti i da će Dax u par dana preko 7k, FTSE preko 6k, DJ preko 13k, a našim vrlim investitorima ionako fundamenti nisu važni već ”vanjski utjecaj”. mirovinci su u komi, otvoreni također, ako ne pravi zdravi rast bit će sigurno jedan veoma jak bull run većih igrača u najskorije vrijeme. vjerujem da će te ga poučeni prijašnjim iskustvom, kao i ja, znati iskoristiti. ovo je čisto zatišje pred buru. [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Ima li netko info? Šta je ovo?

Probušili se baloni [tongue]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


ljudi oslanjamo se na brdo loših vijesti, no nekako mi se čini da svi čekaju da vide kreće li nafta napokon prema dolje. imam subjektivno jak osjećaj da će jako jako skoro nafta splasnuti i da će Dax u par dana preko 7k, FTSE preko 6k, DJ preko 13k, a našim vrlim investitorima ionako fundamenti nisu važni već ”vanjski utjecaj”. mirovinci su u komi, otvoreni također, ako ne pravi zdravi rast bit će sigurno jedan veoma jak bull run većih igrača u najskorije vrijeme. vjerujem da će te ga poučeni prijašnjim iskustvom, kao i ja, znati iskoristiti. ovo je čisto zatišje pred buru. [wink]

na osnovu cega taj ‘osjecaj’? argumenti?

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

[/quote]ne bu tebe niko tužio jer to kaj ti pričaš su obične gluposti. nema kapitala i nema povjerenja i kraj priče. nas spašava samo strani kapital a od toga niš jer će još malo tržište vani kolabirat. financijski inžinjering…hahaha…aaaaaaaaaaaaahahhahahahahahhahahahahahahahahahahaha[/quote]

Dobro aj neksu gluposti kad može SAMODOLgovorit gluposti zašto bi ja morao govorit pametno a sad mi reci nije bilo davno kad je SANADERrekao na TV da ima ekskluzivu kako PETROKEMIJA rješeno ide u privatizaciju iduća 2 dana ode cjena u nebo i onda naravno ništa zar to nije bilo smišljena prevara iskrcaj se i dobro ko je kupio pušiona zar sam SAMODOL nije javno reka dasu mirovinci izvukli velike pare i da je to dovelo do urušavanja tržišta a jeli tko odgovarao zbog toga to mirovinci nisu mogli sami napravitia da HANFA to nevidi zar nije javna tajna kako fondovi trguju između sebe po dogovorenim njima cjenama zar fond menađer ne POSUĐUJE neku dionicu ujutro i 5 do 4 sata vrati možda neznaš a to je recimo našim menađerima sve normalno i on danas na taj način zaradi ljepu svozu sti što je sve poljuljo zar ima 800.000drhtavi ručica kako stalno ponavljaju


Gledam neke dionice koje na svu sreću nemam, Konzum, Luka Rijeka, AD Plastic, Hidroelektra Niskogradnja, pa to je totalni Slobodni Pad, stvarno strašno.

Treba im izračunati P/E X P/S < 22,5 i tako minimalno tri zadnje godine.

Pri sadašnjoj kupnji ovo treba diskontirati barem za 20_30 % jer su ovo luda vrimena .

Ima tu još prostora za propadanje u bezdan.

New Report

Close