Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Gledam neke dionice koje na svu sreću nemam, Konzum, Luka Rijeka, AD Plastic, Hidroelektra Niskogradnja, pa to je totalni Slobodni Pad, stvarno strašno.

Slobodni pad da, ali na nikakvim prometima.Pa tko normalan prodaje po ovim cijenama nego očajnici kojima treba za kruh i mlijeko! Kad se uskoro okrene smjer tržišta sve te koje sad padaju imat će pozitivne blokade par dana za redom, a prometi će biti puno veći nego sada.
[/quote]
Sve stoji, samo koliko će još pasti dok ne dođe "uskoro"?

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

nazalost gismunde nece bas uskoro. Prije ce Izrael napast Iran nego ce se okrenuti smjer trzista… zar ne vidis da se cijeli svijet ljulja?
Inflacija cvjeta, zvecka se oruzjem, nafta pici, zatvaraju se naftna polja, zapad je na koljenima a sad se zaustavlja rast Indije i Kine… ako se ovo ne prekine uskoro (a za sada nista ne ukazuje na to) hebali smo jeza [bye] [cry]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


ako ti treba za kruh i mlijeko, onda ne ulazes to u burzu

To sam malo karikirao, ali na burzi ima sigurno 4-5% onih koji prodaju dionice za životne potrebe, a kad pogledaš jadne promete zadnjih 10 dana onda vidiš da sada većinom takvi prodaju + dio manipulanata koji ruše cijene s malo dionica + paničari pa smo trenutno tu gdje jesmo.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Kolege dioničari ja pristajem evo javno da me tuži tko god hoće bilo koja institucija ovo je dogovoreno sustavno rušenje cjena u suglasnosti sa HANFOM .Sjetite se samo što je bilo zadnji put kad je preko noći počeo oporavak burze a zašto samo zbog emisije OTVORENO a tako je bila nestručna da smo se svi smijali SAMODOLU kako je to tumačio pa ljudi dioničara je nešto preko 800 000 oni se doslovno snama sprdaju dok nekom ne padne mrak na oči .Diste pročitali da je neko tko je odgovoran istupio u javnost pa dao objašnjenje i neće biti bolje dok se ponovo ne počme o tome govorit a ova šutnja samo im odgovara ovo je pravi financiski injžinjering .Kako je moguće da sve pada kako je moguće da sve raste dali to ima veze sa poslovnim rezultatima nemoj me brisat niti premještat hvala

@Gismund Ja u opće ne razumijem šta se čudiš u vezi mirovinskih fondova? i mala djeca znaju da je to jedna od naj većih sistemskih prevara. Probaj si zamisliti da samo prvih 10 godina rada iste novce ulažeš sam pa si to pomnoži sa 15% na godinu i zaboravi na 30 godina. U mirovinu bi otišao kao milioner. Ako to ne bi stigao potrošiti radi biologije ostalo bi tvojim nasljednicima, a ne nekakvim likovima koji su dobro umirovljeni sa 40 godina i još imaju veći prihod nego oni koji su radili do 65te. Ni ti u normalnom sustavu to nije naj sretnije riješeno, a kod nas je ta perverzija dovedena do same krajnosti.

who dares, wins

mislim da ce bit jedan do dva dana dobar slobodan pad i onda odbijenac pa onda opet ovo mrcvarenje do jeseni i imamo srece sto ce se ove godine INA prodat pa ce to dobro bit za cjelo trziste

hehe, evo jos jedan puko ko kokica
ajde malo se opusti, pivicu i na najblizu terasu, nece burza pobjec


Pa jesu ovi na ZSE normalni? Ja cijelo jutro buljim u monitor i njihov blesavi mostic a oni u 3 sata trgovanja jedva skucali 15 milja kuna! Treba ukinut ZSE, sve one besposličare tamo poslat doma, a ZSE pripojit bečkoj burzi jer je ovo tragikomedija. E da, i mirovinske fondove treba ukinuti, prosječni prinos godišnje im je nekih 6%, jel tako? Pa bolje da mi vrate moje pare, stavit ću pare u banku i dobiti 10% godišnje! I te iz fondova sve treba doma potjerati, pa čime oni mogu opravdat svoju plaću zadnjih mjesec dana??! Što ti ljudi tamo rade kad na burzi nit kupuju nit prodaju! Pa kakva su to radna mjesta pa da i meni daju jedno takvo! Drpaš tajnice, putuješ okolo, a svog posla (burze) ne sjetiš se mjesec dana. Tko se mojom mirovinom igra, kuku-lele!

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


Kolege dioničari ja pristajem evo javno da me tuži tko god hoće bilo koja institucija ovo je dogovoreno sustavno rušenje cjena u suglasnosti sa HANFOM .Sjetite se samo što je bilo zadnji put kad je preko noći počeo oporavak burze a zašto samo zbog emisije OTVORENO a tako je bila nestručna da smo se svi smijali SAMODOLU kako je to tumačio pa ljudi dioničara je nešto preko 800 000 oni se doslovno snama sprdaju dok nekom ne padne mrak na oči .Diste pročitali da je neko tko je odgovoran istupio u javnost pa dao objašnjenje i neće biti bolje dok se ponovo ne počme o tome govorit a ova šutnja samo im odgovara ovo je pravi financiski injžinjering .Kako je moguće da sve pada kako je moguće da sve raste dali to ima veze sa poslovnim rezultatima nemoj me brisat niti premještat hvala

Najbolje se to primijeti kad se hoće zadati nalog na kupnji. Tek što ga ukucaš već je za lipu iznad tebe. Kao da imaju automat za ukucavanje naloga. [bye]

alo prodaja na ATPL! Di je zapelo? [lol]

I'LL BE BACK


@Gismund Ja u opće ne razumijem šta se čudiš u vezi mirovinskih fondova? i mala djeca znaju da je to jedna od naj većih sistemskih prevara. Probaj si zamisliti da samo prvih 10 godina rada iste novce ulažeš sam pa si to pomnoži sa 15% na godinu i zaboravi na 30 godina. U mirovinu bi otišao kao milioner. Ako to ne bi stigao potrošiti radi biologije ostalo bi tvojim nasljednicima, a ne nekakvim likovima koji su dobro umirovljeni sa 40 godina i još imaju veći prihod nego oni koji su radili do 65te. Ni ti u normalnom sustavu to nije naj sretnije riješeno, a kod nas je ta perverzija dovedena do same krajnosti.

Vidim da su svi koji su negativno pisali o mirovincima, dobili ocjenu 1 ili 2% (uključivo i mene).Kada ja ocijenim sa 100%….dotičnom se ocjena popravi na 50%.To bi značilo da je samo jedan lik među nama iz mirovinskog, a koji je toliko tašt da mora dijeliti jedinice….:-)))


Gledam neke dionice koje na svu sreću nemam, Konzum, Luka Rijeka, AD Plastic, Hidroelektra Niskogradnja, pa to je totalni Slobodni Pad, stvarno strašno.

AD Plastic, Slobodan Pad, na niti 4 i po tisuće kuna???

Čovječe, nabavi si neku bolju gledalicu, ovako si slijep ako ne vidiš i promete i izvodiš *jako* krive zaključke.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Kolege dioničari ja pristajem evo javno da me tuži tko god hoće bilo koja institucija ovo je dogovoreno sustavno rušenje cjena u suglasnosti sa HANFOM .Sjetite se samo što je bilo zadnji put kad je preko noći počeo oporavak burze a zašto samo zbog emisije OTVORENO a tako je bila nestručna da smo se svi smijali SAMODOLU kako je to tumačio pa ljudi dioničara je nešto preko 800 000 oni se doslovno snama sprdaju dok nekom ne padne mrak na oči .Diste pročitali da je neko tko je odgovoran istupio u javnost pa dao objašnjenje i neće biti bolje dok se ponovo ne počme o tome govorit a ova šutnja samo im odgovara ovo je pravi financiski injžinjering .Kako je moguće da sve pada kako je moguće da sve raste dali to ima veze sa poslovnim rezultatima nemoj me brisat niti premještat hvala

ne bu tebe niko tužio jer to kaj ti pričaš su obične gluposti. nema kapitala i nema povjerenja i kraj priče. nas spašava samo strani kapital a od toga niš jer će još malo tržište vani kolabirat. financijski inžinjering…hahaha…aaaaaaaaaaaaahahhahahahahahhahahahahahahahahahahaha

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close