Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na Đuri danas potop i teško crvenilo[smiley4]

Halo Kucilo zove Houston, jel vam radi ATM? Meni piše – trgovanje zatvoreno?????

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

profunkcioniralo ponovo!!!![smiley8][smiley8]


Halo Kucilo zove Houston, jel vam radi ATM? Meni piše – trgovanje zatvoreno?????

Kažu , smetnje .


Halo Kucilo zove Houston, jel vam radi ATM? Meni piše – trgovanje zatvoreno?????

Ne radi ni meni, ne da ni otvoriti aplikaciju, Strpljen-sapšen ipak je danas udarni dan, samo na ZSE 127 milijuna kuna redovnog prometa.

ODEEEEEEEEEE THNK…[smiley2][smiley2]


profunkcioniralo ponovo!!!![smiley8][smiley8]

Meni nije. Na KOEI susjedi se odazvali , očišćeno do 800, prva prodaja na 810.
Maksica nije maknuo grudi , ali je netko maknuo 100 kom na 6500 na THNK.

[


loco: ” profunkcioniralo ponovo!!!![smiley8][smiley8] ” Meni nije. Na KOEI susjedi se odazvali , očišćeno do 800, prva prodaja na 810. Maksica nije maknuo grudi , ali je netko maknuo 100 kom na 6500 na THNK.

Evo sada mi je ponovo puklooooooooo!!!!!
[smiley7][smiley7][smiley7][smiley7][smiley7]

loco:

profunkcioniralo ponovo!!!![smiley8][smiley8]

Meni nije. Na KOEI susjedi se odazvali , očišćeno do 800, prva prodaja na 810.
Maksica nije maknuo grudi , ali je netko maknuo 100 kom na 6500 na THNK.

Ide sutra THNK gore 🙂 ispod 6.500 91 komad na prodaji… sutra kreće grickanje…gric,gric

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Evo tjedni komentar g. Karduma…, nije momčić znao što se danas sprema…, MP Classic (mali prozor)…

ajme…al je veselo danas…i na burzi i na forumu!
[smiley2]

Izgleda da je na Krašu trezor opet u akciji.[smiley2]

Pozdrav

New Report

Close