Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zauzimaju se pozicije za sutra, ali na žalost po bidu
DLKV-R-A 937,01 -3,12%
VIRO-R-A 960,00 -5,23%
GH-R-A 10.220,01 -3,59%
LKPC-R-A 3.444,00 -2,61%
itd.
Bojim se da će Ivana sutra slabo prodavati.

– kada sam ja za neke gore navedene dionice pisala baloni dobila sam lijepe jedinice, hebiga to nekima nije odgovaralo.
– sve su to jako lijepe dionice, ali moža nisu i lijepe cijene.

– za Ivanu se pak ne trebate bojati,
– vuka se ne bojim.
– a uvijek se kod mene nađe dobrih dionica koje i nisu padale,
– to se proda i kupi ono što je bezobrazno jeftino.

– I love this game.
Pozdrav !


gospodine mudonja,
Baron je Baron, a crni ivo sam ja.
Ja sam se vratio jer su neki počeli pričat da sam se ukrcao i da ću sada drukat up up up, a nisam.

– evo nisam ovako nešto odavno vidjela.
– a ono nedavno pisalo, crni ivo neće više pisati na forumu.

– danas mi tu nije bilo Barona odnosno Drugoja.
– ali je došao gospodin Mudonja, po psovkama koje sam obično razmijenjivala na p.p. s Baronom, a i ovaj se odmah počeo samnom dopisivati u istom stilu.

– znači da ponovimo gradivo,
– Von Braun, ludi lik koji je vidio crobex na 10.000 bodova,
– zatim dolazi Baron, taj lik vidi crobex na 2.500 bodova, gdje je nestao nemam pojma,
– ali sutradan dolazi Drugoja ali bez nekog uspijeha i odmah otkriven,
– evo sada se je kupila neka sića od dionica i potreban je novi lik za drukanje up, up , dolazi nam Mudonja,
– daj Barone izmisli za sutra neki novi lik.

– ne kužim što će Vam sve to, pa prosiječno inteligentan investitor Vas odmah otkrije,
– znači posijedujete iznimno malu inteligenciju,
– ali s puno nickova mi možete davati i puno jedinica,
– ajde da Vas barem nešto u životu veseli.

Pozdrav, i Vi ste moje najdraže ovčice za šišanje, pa bili Baron, Von Braun, Thomson, Crni Ivo, Ivo, Mudonja, Drugoja …………….

na ovom forumu sam se svasta nacitao…izgleda da pojedinci polemizeraju sami sa sobom…ha ha…
no to je sporedno, stoga ono bitnije: ivana7 molim vas podijelite mišljenje s nama – što vi mislite o trenutnoj poziciji ATGR i da li njega imate u portfoliu, ako ga imate zasto da ili zasto ne? zbilja bih volio čuti kako vi na to gledate, hvala

In spe...


Pa kako vam nije jasno da je mamus danas prodao u 10.30 i sada lupa čelom u zid jer vidi da se crobex nakon toga solidno oporavio, a sutra će biti u zelenome skupa s Europom. E mamuse, mamuse…

Da slažem se, Crobex bi danas trebao ići gore, jer će se već na otvaranju burze zazeleniti, budući da je jučer slijedio odbijanac Crobexa iz 3634,2 na 3692,19, što je u postocima rast realno gledano +1,6%. Budući da su jučerašnje zadnje cijene veće od jučerašnjih prosječnih, trebalo bi se danas zazeleniti već na samom otvaranju burze. Naravno to važi, ako neće biti nekih većih “tektonskih” poremećaja na burzi.

A čini mi se da hoće



Zauzimaju se pozicije za sutra, ali na žalost po bidu
DLKV-R-A 937,01 -3,12%
VIRO-R-A 960,00 -5,23%
GH-R-A 10.220,01 -3,59%
LKPC-R-A 3.444,00 -2,61%
itd.
Bojim se da će Ivana sutra slabo prodavati.

– kada sam ja za neke gore navedene dionice pisala baloni dobila sam lijepe jedinice, hebiga to nekima nije odgovaralo.
– sve su to jako lijepe dionice, ali moža nisu i lijepe cijene.

– za Ivanu se pak ne trebate bojati,
– vuka se ne bojim.
– a uvijek se kod mene nađe dobrih dionica koje i nisu padale,
– to se proda i kupi ono što je bezobrazno jeftino.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Ivana, svaka čast na razmišljanjima i postovima [thumbsup]
I da li može par crtica tvojeg viđenja MIV-a



Pa kako vam nije jasno da je mamus danas prodao u 10.30 i sada lupa čelom u zid jer vidi da se crobex nakon toga solidno oporavio, a sutra će biti u zelenome skupa s Europom. E mamuse, mamuse…

Da mostisch će biti zelen,jer je baza jučerašnja prosječna cijena,a CROBEX će biti čak možda i
crven ,ali u svakom slućaju manje zelen od MOSTICH-a.
Da slažem se, Crobex bi danas trebao ići gore, jer će se već na otvaranju burze zazeleniti, budući da je jučer slijedio odbijanac Crobexa iz 3634,2 na 3692,19, što je u postocima rast realno gledano +1,6%. Budući da su jučerašnje zadnje cijene veće od jučerašnjih prosječnih, trebalo bi se danas zazeleniti već na samom otvaranju burze. Naravno to važi, ako neće biti nekih većih "tektonskih" poremećaja na burzi.
[/quote]



Pa kako vam nije jasno da je mamus danas prodao u 10.30 i sada lupa čelom u zid jer vidi da se crobex nakon toga solidno oporavio, a sutra će biti u zelenome skupa s Europom. E mamuse, mamuse…

Da slažem se, Crobex bi danas trebao ići gore, jer će se već na otvaranju burze zazeleniti, budući da je jučer slijedio odbijanac Crobexa iz 3634,2 na 3692,19, što je u postocima rast realno gledano +1,6%. Budući da su jučerašnje zadnje cijene veće od jučerašnjih prosječnih, trebalo bi se danas zazeleniti već na samom otvaranju burze. Naravno to važi, ako neće biti nekih većih "tektonskih" poremećaja na burzi.
[/quote]

za dio oko cijena i otvaranja imate pravo a nadam se i za prognozu oko rasta, no popodnevni prometi nažalost ne sugeriraju baš neki bajni optimizam, svakako ćemo na kraju dana biti pametniji … samo da se ne ponovi i crni ponedjeljak a smrdi li ga smrdi

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

europa se zeleni , Stoshastic lijepo izgleda , vidjet ćemo , rekli su slijepci

Danas po meni opet slaba likvidnost i dalje čekanje…

Nisam optimist obzirom na najnovije Sarkozyeve izjave. Btw stvarno su Irci šup..Trebalo bi ih natjerati da vrate pare koje su izbunarili iz EU-a pa nek onda pametuju. [bye]

Ma tek je 10 sati, a redovni na 48 milja.

New Report

Close