Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ujutro očekujem odbijanac. Vrijeme je za nadopunu portfelja do kraja.[thumbsup]
Mislim da neću baš sutra jeftinije nego danas proći, ali uvijek se neđe neki negativac.
Dionice su prešle u veliku podcjenjenost.
Ima li netko prijedlog?

slažem se da je pocjenjenost velika, a dobro je da ima sve manje drhtavih ručica [thumbsup]

NEMA PREDAJE

U svijetu je jednostavno puno loših situacija, cijela priča ne izgleda ni malo idilično, biti u Crobexu (volmeni) s obzirom na stanje u svijet je kao da hodate po koncu s jednog nebodera do drugog, i najmanji vjetar,… dok letite prema dnu imati ćete dosta vremena o svemu dobro razmisliti ( ima jedna dobra pjesma Dražena Zečića, Što je meni ovo trebalo … )

Da se razumijemo, najviše bih volio kada nikakvog pada ne bi bilo, i kada bi uistinu kriza završila i sve završilo sa nešto većom inflacijom i blagim usporavanjem gospodarskog rasta, a sve je izglednije da nije tako!

Sve je psihologija i ono u što želiš biti uvjeren. Do sada, bez obzira na vrijednost dionica, je isforsirana korekcija kod nas i "stvara" se novi pad i otvara prostor za neku buduću zaradu. Kako je kretenski raslo, tako sada i pada, puno je ušlo "financijskih eksperata" u zadnjih 2 godine i to je uništilo burzu + manipulacija tzv. market makera, najbolji primjer IGH gdje konstatno jedno te isti lupaju po kupnji i prodaji, pa ko se ulovi, ulovi. Već znano.

No, dosta je dionica u preprodanom području što naslućuje nešto, što može se dogoditi sutra, ali i ne mora, ali će kroz neko kratko vrijeme, jedan veliki boom prema gore.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Pa kako vam nije jasno da je mamus danas prodao u 10.30 i sada lupa čelom u zid jer vidi da se crobex nakon toga solidno oporavio, a sutra će biti u zelenome skupa s Europom. E mamuse, mamuse…

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Bit ću slobodan reći, kako bismo jednim preuzimanje, recimo INE, zaboravili sve probleme koji nas stišću, a da imamo jeftino tržište ne bismo se toliko obazirali što Amerika govori.

Srbija formira Vladu, pa je i tamo stagnacija. Sve u svemu trešnje sve više padaju sa stabla, pitanje je da li će ijedna ostati na grani. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ne treba zaboravit da kad krene oporavak u tjedan dana dvadesetak posto ide gore u tjedan dana -više
puta viđeno do sada [thumbsup]

NEMA PREDAJE


Ujutro očekujem odbijanac. Vrijeme je za nadopunu portfelja do kraja.[thumbsup]
Mislim da neću baš sutra jeftinije nego danas proći, ali uvijek se neđe neki negativac.
Dionice su prešle u veliku podcjenjenost.
Ima li netko prijedlog?

PUNT-R-A

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Pa kako vam nije jasno da je mamus danas prodao u 10.30 i sada lupa čelom u zid jer vidi da se crobex nakon toga solidno oporavio, a sutra će biti u zelenome skupa s Europom. E mamuse, mamuse…

Da li je netko prodao ili ne, to je pravo svke osobe na TK-u da odluči sam.
Uvijek sam bio realan i protivnik prodaje, tek sada po prvi puta, nisam takvog mišljenja i otvoreno ga iznosim!

Potencijalni gubitak puno je veći od ostanka u dionicama, barem u ovom trenuku!



Pa kako vam nije jasno da je mamus danas prodao u 10.30 i sada lupa čelom u zid jer vidi da se crobex nakon toga solidno oporavio, a sutra će biti u zelenome skupa s Europom. E mamuse, mamuse…

Da li je netko prodao ili ne, to je pravo svke osobe na TK-u da odluči sam.
Uvijek sam bio realan i protivnik prodaje, tek sada po prvi puta, nisam takvog mišljenja i otvoreno ga iznosim!

Potencijalni gubitak puno je veći od ostanka u dionicama, barem u ovom trenuku!
[/quote]a kaj, kad je crobex bil na 5300 onda si isto bil realan pa dokupljival ili [lol] …?

Selim u ameriku...



Pa kako vam nije jasno da je mamus danas prodao u 10.30 i sada lupa čelom u zid jer vidi da se crobex nakon toga solidno oporavio, a sutra će biti u zelenome skupa s Europom. E mamuse, mamuse…

Da li je netko prodao ili ne, to je pravo svke osobe na TK-u da odluči sam.
Uvijek sam bio realan i protivnik prodaje, tek sada po prvi puta, nisam takvog mišljenja i otvoreno ga iznosim!

Potencijalni gubitak puno je veći od ostanka u dionicama, barem u ovom trenuku!
[/quote]

Ma OK, naravno da je tvoje pravo bilo prodati danas na otvaranju i da si to napravio uvjeren kako postupaš ispravno, ali ono što je nekorektno je da sad nas ostale koji nismo prodali nego kupvoali od tebe i takvih kao ti koji su prodavali,sad uvjeravaš da smo pogriješili i da sad treba sve prodati da ti možeš jeftinije kupiti. Kužiš poantu?
A crobex ti sutra ide gore, a ti ćeš opet kupovati skuplje nego si jutros prodao. Ak nećeš sutra, onda ćeš još skuplje za par dana. Sorry stari moj, ali tako ti je to. Netko je bio stavio onu komičnu sličicu-graf (na slovenskom) kako i kada neki kupuju i prodaju. Ovaj puta prodao si na dnu. Sad nemoj samo čekati opet vrh da počneš kupovati. Na greškama se uči, pa onda daj prihvati ih i ispravi. Lijep pozdrav.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

danas sam malo kupovao ernt.svi pricaju o nekakvim drhtavim rucicama.kakve su se to rucice iskrcavale na ovoj dionici?
dali neko zna?

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

New Report

Close