Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ako probijemo 3600 ,loše nam se piše

hahah, majstore, podsjecas me na jednog "dugorocnog investitora " koji je prije dva tjedna pricao od potcjenjenosti DLKV sve do 1600 kn po DCF metodi, a danas mu je DLKV baloncina na 5 bookova…

[lol] [thumbsup]
[/quote]

Drago mi je kad tako uvažene kolege kao što je sakai budno prate što ja pišem.
To samo govori da sam na pravom putu.
Obećajem da ću tako nastaviti i dalje, za buduća pokoljenja
[/quote]

o,prepoznali smo se..[smiley]

Stari moj, ja ti nisam kolega. Nastojim se distancirati od ljudi koji bezocno lazu, a valjda bi i rodjenu majku prodali za par PUNT-a, ne znam… [smiley].

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Analitičar misli – burza upravlja, [thumbsup]

NEMA PREDAJE

I TISK dobio push-up…

Rezime današnjeg dana, iako još nije sve gotovo:

Pali smo na -2% sa 10 milijuna prometa, a do kraja trgovanja ćemo sa cca još 40-50 milijuna doći na nulu. Zaključak se sam nameće.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"





Ako probijemo 3600 ,loše nam se piše

hahah, majstore, podsjecas me na jednog "dugorocnog investitora " koji je prije dva tjedna pricao od potcjenjenosti DLKV sve do 1600 kn po DCF metodi, a danas mu je DLKV baloncina na 5 bookova…

[lol] [thumbsup]
[/quote]

Drago mi je kad tako uvažene kolege kao što je sakai budno prate što ja pišem.
To samo govori da sam na pravom putu.
Obećajem da ću tako nastaviti i dalje, za buduća pokoljenja
[/quote]

o,prepoznali smo se..[smiley]

Stari moj, ja ti nisam kolega. Nastojim se distancirati od ljudi koji bezocno lazu, a valjda bi i rodjenu majku prodali za par PUNT-a, ne znam… [smiley].
[/quote]

Nisam ni ja tebi stari moj.
Nađi jednu laž koju sam ja napisao, pa onda pričaj.
Do tad si ti taj koji laže.
A kad se bude tražio predsjednik Odbora za moral i ćudoređe tebe ću prvog predložiti za to časno mjesto.
Mada vidim da si se već sam proglasio

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


I TISK dobio push-up…

– pogledaj samo prvu kupnju kolika je,
– ali nažalost nema prodaje,
– pratim desetak dionica i nastala je blokada, velika razlika između kupnje i prodaje te je trgovina strala.
– e sada će se trgovina odlučiti skidati s kupnje ili prodaje i to će onda biti trend.
Pozdrav !



I TISK dobio push-up…

– pogledaj samo prvu kupnju kolika je,
– ali nažalost nema prodaje,
– pratim desetak dionica i nastala je blokada, velika razlika između kupnje i prodaje te je trgovina strala.
– e sada će se trgovina odlučiti skidati s kupnje ili prodaje i to će onda biti trend.
Pozdrav !

[/quote]

Ma TISK ima tih nestajućih, fantomskih naloga k’o u priči u zadnje vrijeme. Gdje recimo nestade onaj sa prodaje od 120 komada po 959 kn?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



I TISK dobio push-up…

– pogledaj samo prvu kupnju kolika je,
– ali nažalost nema prodaje,
– pratim desetak dionica i nastala je blokada, velika razlika između kupnje i prodaje te je trgovina strala.
– e sada će se trgovina odlučiti skidati s kupnje ili prodaje i to će onda biti trend.
Pozdrav !

[/quote]
I ja pratim, ali kako stvari stoje ostati će li-la do sutra.
Tek 10 min prije kraja može biti nešto prometa radi zauzimanja pozicija za sutra [yawn]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Komentar trgovanja.

– evo ja se istrošila, još mi ostalo 100kn.
– ovo nikako nije nagovor kako bi i Vi kupovali,
– može crobex ići i na 3.000 , ali dotle će se sigurno moći pet puta zaraditi na burzi.
– evo ja već sada imam naloge na prodaji, a sutra ću sigurno prodavati, ipak moram imati nekakvu keš pozicuju.

– jutros je bilo stvarno zanimljivo, pa već sam vidjela INU na 2.000kn HT na 250kn,
– mali investitori naoružani velikim znanjem o crobexu na 3.000 i niže krenuli u prodaju tipa daj što daš.
– ipak takve stvari ste trebali prije odraditi, barem jedan dio.
– zatim dolaze fondovi, skupljaju, a da su pametni mogli su i niže, ali im izgleda to ne odgovara,
– zatim dolaze obrane na nekim dionicama,
– zatim Ivana troši zadnje kune.

– a naši kešolovci i katastrofičari nemaju pojma što se događa,
– ništa im nije jasno,
– jedino što im preostaje a to je dijeljenje jedinica na forumu,

– mući ih neznanje,
– o crobexu sve znaju, gdje će i kada će.
– ali ipak treba znanje ulagati u dionice jer se tu trguje dionicama.

– I love this game.
Pozdrav !


– pogledaj samo prvu kupnju kolika je,

Evo je netko gricnuo. Naznaka trenda?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Kako neki neće nikada naučiti.. Hvala nepoznatom heroju koji mi je ”dao” jutros Viro za 937. Taman lijepo njime pokrpao rupe na građevinarima gdje me lome [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


– ali ipak treba znanje ulagati u dionice jer se tu trguje dionicama.

Dat ću ti ocjenu 100 za banalnost. Zaslužila si.


Komentar trgovanja.

– evo ja se istrošila, još mi ostalo 100kn.
– ovo nikako nije nagovor kako bi i Vi kupovali,
– može crobex ići i na 3.000 , ali dotle će se sigurno moći pet puta zaraditi na burzi.
– evo ja već sada imam naloge na prodaji, a sutra ću sigurno prodavati, ipak moram imati nekakvu keš pozicuju.

– jutros je bilo stvarno zanimljivo, pa već sam vidjela INU na 2.000kn HT na 250kn,
– mali investitori naoružani velikim znanjem o crobexu na 3.000 i niže krenuli u prodaju tipa daj što daš.
– ipak takve stvari ste trebali prije odraditi, barem jedan dio.
– zatim dolaze fondovi, skupljaju, a da su pametni mogli su i niže, ali im izgleda to ne odgovara,
– zatim dolaze obrane na nekim dionicama,
– zatim Ivana troši zadnje kune.

– a naši kešolovci i katastrofičari nemaju pojma što se događa,
– ništa im nije jasno,
– jedino što im preostaje a to je dijeljenje jedinica na forumu,

– mući ih neznanje,
– o crobexu sve znaju, gdje će i kada će.
– ali ipak treba znanje ulagati u dionice jer se tu trguje dionicama.

– I love this game.
Pozdrav !

bravo Ivana,
ali treba priznati da je bilo gusto jucer kad je crobex probio 3762…
malo sam se zapitao sto se dogadja…
ali sam se sjetio analize koju sam napravio za vikend i odluke da ulazim na odredenim cijenama.
5 puta sam popravljao nalog ne bi li uhvatio dionice jer su mi stalno bjezale prema gore…
sad sam miran, imam jos 4000kn na racunu i veselim se nadolazecim danima..
[smiley]

mozda smo opet usli na dnu.
tko ce ga znati …
neki kazu " kupnja na dnu se dogadja uvijek nekom drugom" …

New Report

Close