Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vidim da se često pozivate na Buffeta na njegov stil ulaganja, danas to više ne prolazi (jedino ukoliko možeš upravljati određenim tržištima sa milijardama).
Svima vam mora biti jasno, burza je surfanje na valovima, ako ideš u krivom smjeru poklopiti će te.
valjda sam bio jasan.

Gluposti barem za američku burzu. Američke burze padaju jer profiti firmi padaju. Oni sektori gdje se očekuje rast dobiti rastu bez obzira na trend indeksa. Razlog tomu je što firme u americi ispolaćuju dobre dividende ako je profit visok. Ne trkeljaj bez veze.


Ako probijemo 3600 ,loše nam se piše

hahah, majstore, podsjecas me na jednog "dugorocnog investitora " koji je prije dva tjedna pricao od potcjenjenosti DLKV sve do 1600 kn po DCF metodi, a danas mu je DLKV baloncina na 5 bookova…

[lol] [thumbsup]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

kada bi se pojavio los toro…

Top bid
CIJENA KOLIČINA
2.176,11 6
2.171,00 4
2.164,00 5
2.160,00 50
2.151,00 50
2.105,00 5
2.101,01 4
2.101,00 7
2.100,99 1,000 – sta je ovo??

sreca je samo popratni faktor znanja


Vaš link

A gatara ko gatara – baci pasulj i prospe po podu! Onda posije malo panike i eto nas da reagiramo kako znanci kažu. Ko i uvijek se pitam: jesmo li mi u nekom tajnom ratu, za koji ja ne znam ili što? Kad će novinari konačno počet se bavit nekim istraživačkim, a ne senzacionalističkim novinarstvom. Zakaj PD ne radi takve članke da razvale natpis preko cijele naslovnice da prodaju novine? Senzacionalno! Fantastično! katastrofično!!! Mi smo pametniji i sad ćemo mi vama objasnit gdje i kako živite. Manite se ćorava posla i pamet u glavu – kupi jeftino i prodaj kad ti dođe target. To nek bude TVOJA odluka! Panika nije dobar savjetbnik!

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!




do 16 00 evo nas gdje smo bili i ujutro

interesantno,
a do prije 2 sata najavljivao se potop, opce kriza ….
skoro pa da se nije Nostradamusovo prorocanstvo obistinilo…
a vidi sad ovo – preokret.

bilo bi zanimljivo vratiti se malo natrag i vidjeti ko je sto pisao.
tek toliko da se dobije uvid [lol]
[/quote]

eto mene u 3 ujutro


obzirom na odjednom naglu kolicinu pesimizma, treba se pripremati za ulazak [wink]

ko zna zna [rolleyes]

nisam usao ali drzim da bi polako trebalo traziti dno…
[/quote]

nisi usao?
ok, ja jesam, ali odluku sam doneo jos prije 2-3 dana…
i tako sam i napravio…
pa bumo vidjeli kaj ce biti.
ako sam fulao pojesti cu sve svoje diplome i knjige…
kao onaj koji se kladio sa david kroketom da ce pojesti svoj sesir…. [wink]

ma moralo bi ici gore, puno previse je naznaka za to…
[thumbsup]


Oni sektori gdje se očekuje rast dobiti rastu bez obzira na trend indeksa. Razlog tomu je što firme u americi ispolaćuju dobre dividende ako je profit visok. Ne trkeljaj bez veze.

– e baš me zanima koliko su to velike dividende u Americi ???????????
– osobno obožavam takve firme i znam puno o tome.

– to jako dobro zna i većina naših dežurnih katastrofičara.
– ali usporedbe takvog tipa im trenutno ne idu u korist, te niti nemate postove toga tipa.
Pozdrav !

Ivana, evo ti Frontline 14% dividenda, nije loše. Ima još gomila. Oni i kvartalno isplaćuju dividende.



Ako probijemo 3600 ,loše nam se piše

hahah, majstore, podsjecas me na jednog "dugorocnog investitora " koji je prije dva tjedna pricao od potcjenjenosti DLKV sve do 1600 kn po DCF metodi, a danas mu je DLKV baloncina na 5 bookova…

[lol] [thumbsup]
[/quote]

Drago mi je kad tako uvažene kolege kao što je sakai budno prate što ja pišem.
To samo govori da sam na pravom putu.
Obećajem da ću tako nastaviti i dalje, za buduća pokoljenja

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Moguće da se danas Crobex i zazeleni. Oporavak od jutrošnjeg pada je bio dosta dobar.

Kad su dionice tako povoljne ,pa gdje su prometi ljudi


Kad su dionice tako povoljne ,pa gdje su prometi ljudi

sad je 41 milja…
valjda bude 50 do kraja dana…

New Report

Close