Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


do 16 00 evo nas gdje smo bili i ujutro

Ako necemo biti tamo, hoces li opet jecati i naricati, Hanfaaaa, Samodooool….?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Nešto mi nije jasno. Gdje god pogledam minusi su između 2 i 4%, a ima ih i do -8%, a Crobex -0,5%???
Jesam li ja lud ili…???

Nemaš frke. I ja sam lud.



do 16 00 evo nas gdje smo bili i ujutro

Ako necemo biti tamo, hoces li opet jecati i naricati, Hanfaaaa, Samodooool….?
[/quote]

Stotka [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


do 16 00 evo nas gdje smo bili i ujutro

interesantno,
a do prije 2 sata najavljivao se potop, opce kriza ….
skoro pa da se nije Nostradamusovo prorocanstvo obistinilo…
a vidi sad ovo – preokret.

bilo bi zanimljivo vratiti se malo natrag i vidjeti ko je sto pisao.
tek toliko da se dobije uvid [lol]

MEDIJI

Business.hr se brani tvrdnjom da je "nevino" preveo tekst iz političko-ekonomskih vijesti svijeta, te da
"nije imao namjeru pogodovati " nikome.. To je bezočna laž.
U uvjetima nezrelog financijskog tržišta kapitala,ovakve inscenirane kataklizme, koje uz obranu izvora,
stižu na najčitanije poslovne portale, itekako imaju svrhu …
Srećom, sve je više investitora , koji razmišljaju hladnom glavom i ne nasjedaju na kataklizme, u
Rep.Hrvatskoj, koje se događaju , baš kad se nekome digne "urac", tamo u nekom fondu…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



do 16 00 evo nas gdje smo bili i ujutro

Ako necemo biti tamo, hoces li opet jecati i naricati, Hanfaaaa, Samodooool….?
[/quote]
Pogledaj današnji promet i sve će ti biti jasno ,sa ovom tkz.korekcijom pa nejde i nejde.Zato ljudi pripremite se za slobodan pad sa 3693

Ako probijemo 3600 ,loše nam se piše




Mislim sa sigurnošću ,da je jučer onaj članak o Irskoj banci koja je najavila slom, platio novinarima neki fond, da se malo razdrma burza i da se dobije likvidnost.

Zna li netko zašto je INGR na -8% ? Loše vijesti?

Taj članak je izašao vani, a business.hr ga je samo preveo.
[/quote]

Puno članaka izlazi vani, a prevode se samo neki i to po potrebi u pravom trenutku.
[/quote]
slazem se, ako pogledate bloomberg.com ili ft.com nigdje ta vijest nije bila na udarnom mjestu, jedva se moglo naci, a na hrv.portalima ispalo najjaca vijest!
to dovoljno govori o namjerama

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!





Mislim sa sigurnošću ,da je jučer onaj članak o Irskoj banci koja je najavila slom, platio novinarima neki fond, da se malo razdrma burza i da se dobije likvidnost.

Zna li netko zašto je INGR na -8% ? Loše vijesti?

Taj članak je izašao vani, a business.hr ga je samo preveo.
[/quote]

Puno članaka izlazi vani, a prevode se samo neki i to po potrebi u pravom trenutku.
[/quote]
slazem se, ako pogledate bloomberg.com ili ft.com nigdje ta vijest nije bila na udarnom mjestu, jedva se moglo naci, a na hrv.portalima ispalo najjaca vijest!
to dovoljno govori o namjerama
[/quote]

A nigdje se ne citira odgovor financijskih stručnjaka na tu prognozu. Potražite pa pročitajte…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



do 16 00 evo nas gdje smo bili i ujutro

interesantno,
a do prije 2 sata najavljivao se potop, opce kriza ….
skoro pa da se nije Nostradamusovo prorocanstvo obistinilo…
a vidi sad ovo – preokret.

bilo bi zanimljivo vratiti se malo natrag i vidjeti ko je sto pisao.
tek toliko da se dobije uvid [lol]
[/quote]

eto mene u 3 ujutro


obzirom na odjednom naglu kolicinu pesimizma, treba se pripremati za ulazak [wink]

ko zna zna [rolleyes]

nisam usao ali drzim da bi polako trebalo traziti dno…

danas je raj za "trejdere"…kako se ovčice guraju na šišanje, strašno…kod mene je tor pun [cool]
dajte ljudi bez panike

Vaš link

New Report

Close