Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Uostalom pa nazovite si svoje vrle savjetnike ako vam itko kaže da sad kupuješ dionice ,ja prestajem sudjelovati na ovom forumu istog trena

kaj hoćeš reć……………da treba pričekati da crobex skoči na 5.300 pa onda udariti po kupnji………….pa buffett je kupio WP pa mu je nakon toga pao za pedeset posto………… smisao je da se kupuje kad je nešto podcijenjeno a ne čeka se ta vaša famozna "dna" i slične nebuloze

nhf [bye]
[/quote]

ok, moze i tako.
ali postoje ta "dna" i na njima se temelji surfanje po valovima…
evo, bilo je jasno da je snazan otpor na 10000 kod igh, neki su prodali i popusiti ce.
svaka dionica ima to dno…
sad cemo vidjeti kaj bu bilo dalje.
ali ako danas odemo u plus, petak je jos veci plus a ponedjeljak ce biti super!

ja koristim target 10 i uvijek pogodim pravu dionicu

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

kaj hoćeš reć……………da treba pričekati da crobex skoči na 5.300 pa onda udariti po kupnji………….pa buffett je kupio WP pa mu je nakon toga pao za pedeset posto………… smisao je da se kupuje kad je nešto podcijenjeno a ne čeka se ta vaša famozna "dna" i slične nebuloze

Uh, evo jedan kvalitetan post svaka ćast, uskoro će se vratiti stranci, a oni će gledati fundamente.


Mislim sa sigurnošću ,da je jučer onaj članak o Irskoj banci koja je najavila slom, platio novinarima neki fond, da se malo razdrma burza i da se dobije likvidnost.

Zna li netko zašto je INGR na -8% ? Loše vijesti?

Taj članak je izašao vani, a business.hr ga je samo preveo.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nešto mi nije jasno. Gdje god pogledam minusi su između 2 i 4%, a ima ih i do -8%, a Crobex -0,5%???

Jesam li ja lud ili…???

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

vidim da se često pozivate na Buffeta na njegov stil ulaganja, danas to više ne prolazi (jedino ukoliko možeš upravljati određenim tržištima sa milijardama).
Svima vam mora biti jasno, burza je surfanje na valovima, ako ideš u krivom smjeru poklopiti će te.
valjda sam bio jasan.

Oporavak uz mali promet – dobar znak, nema više drhtavih ručica [thumbsup]

NEMA PREDAJE

do 16 00 evo nas gdje smo bili i ujutro



Mislim sa sigurnošću ,da je jučer onaj članak o Irskoj banci koja je najavila slom, platio novinarima neki fond, da se malo razdrma burza i da se dobije likvidnost.

Zna li netko zašto je INGR na -8% ? Loše vijesti?

Taj članak je izašao vani, a business.hr ga je samo preveo.
[/quote]

Puno članaka izlazi vani, a prevode se samo neki i to po potrebi u pravom trenutku.

Surround all arround when it hits the ground

Onda vam to treba značiti šta je kome interes

Evo i HT se upravo vratio na razinu 280,00 kuna… danas bi mogli zaključiti sa nulom..

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

tko je jamio . jamio -0.49% crobex s tendecijom oporavka

NEMA PREDAJE

New Report

Close