Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zeleno je europski.

Ja bih rekao, plesanje po crti. Pola zeleno ,pola crveno.

Da li netko s iskustvom na burzi može komentirati današnji razvoj događaja: Žestoki pad na početku i zatim oporavak (DKLV je bio na 902, sad je 956 itd.). Da li je to dobar znak skorog oporavka ili samo zatišje pred novu buru?

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Uostalom pa nazovite si svoje vrle savjetnike ako vam itko kaže da sad kupuješ dionice ,ja prestajem sudjelovati na ovom forumu istog trena

plivanje na valovima je jedini način održavanja glave iznad vode ( mislim na OMF-ove)
jer ni oni sami nisu sposobni( čitaj nemju dovoljno keša) za kupovinu i za normalno podizanje vrijednosti trenutno podcjenih dionica…
i dok je god tome tako očekujem samo valove do kraja godine i selidbe od dividende do dividende

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


Znate ovaj forum ne citaju djeca. Znaju ljudi svojom glavom razmisljati. Ne treba im netko solit pamet, pogotovo ne na ovakav infantilan nacin.

Ova primjedba dobro pristaje uz komentare i jedne druge pojave na ovom forumu, naročito zbog infantilne narcisoidnosti.

knjiga IZAZOV BURZE : "KOD NEODLUČNIH LJUDI NA BURZI CIJENE SU VEĆ VISOKE ILI JOŠ VISOKE, A DA BI SE UKLJUČILI, VEĆ JE PREKASNO ILI JE JOŠ PRERANO" strana :161

NEMA PREDAJE

Mislim sa sigurnošću ,da je jučer onaj članak o Irskoj banci koja je najavila slom, platio novinarima neki fond, da se malo razdrma burza i da se dobije likvidnost.

Zna li netko zašto je INGR na -8% ? Loše vijesti?


Glupani su glupani ma koliko mi šutjeli o tome.

– nije me bilo par dana na forumu, burza pada pa ipak ne bi bilo u redu od mene ne oglasiti se.
– ovih dana jako puno prodajem ali i kupujem tako da nemam puno vremena za ovaj forum.

– ali opet se tu gomilaju postovi koji izazivaju mučninu u želudcu.
– gospodin Valentin Vam odlično piše, valjda je zbog toga dobio i previše jedinica, nema veze dajite ih i meni.

– tko na burzi zarađuje.
– izuzetno pametni koji mogu voziti slalom kroz ovo tržište.
– i izuzetno glupi, koji su kupili dionice i niti ne znaju gdje mogu vidjeti cijene svojih dionica, oni su dugoročni, ali su imali i veliku sreću ući u jako dobre dionice.

– sve između toga su gubitnici ili budale, statistike kažu 90%.

– zaradite i Vi, zbog toga burza i služi,
– u Americi je kriza, korekcija, nafta…. ali ima li tamo koja dionica koja daje dividendu 10%,
– kod nas ih ima, a vidi vraga nisu ni HT ni ERNT.
– e tržište na kojemu možete naći dosta dionica s prinosima većim od oročenje štednje !!!!!!!!

– I love this game !
– a dragi moji investitori volim i Vas šišati, što ćete takav je živiot.
Pozdrav !


Uostalom pa nazovite si svoje vrle savjetnike ako vam itko kaže da sad kupuješ dionice ,ja prestajem sudjelovati na ovom forumu istog trena

Naravno da ti neće savjetovat da kupuješ. Sad oni kupuju, a tebi će savjetovat kupnju dok će trebat podizat burzu ili još gore uvaljat ti dionice na vrhu.


Uostalom pa nazovite si svoje vrle savjetnike ako vam itko kaže da sad kupuješ dionice ,ja prestajem sudjelovati na ovom forumu istog trena

kaj hoćeš reć……………da treba pričekati da crobex skoči na 5.300 pa onda udariti po kupnji………….pa buffett je kupio WP pa mu je nakon toga pao za pedeset posto………… smisao je da se kupuje kad je nešto podcijenjeno a ne čeka se ta vaša famozna "dna" i slične nebuloze

nhf [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Netko fino rasprodao Ingru…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

E valentine je rekao bit burze svi se zake..li i prodaju, a pametan novac sada ulazi, ovo je definitivno dobra kupnja na većini dionica, pa čak i da u idućim danima padne na 3000 crobex opet će se brzo vratiti i zaraditi bar 30% što je ohoho više nego igdje drugdje.
Kad crobi bude jednog dana na 5000 budete vidjeli preporuka za kupnju što reče kolega, prštat će iz svih novinskih članaka i tv.
Kolege mali dioničari nadam se da ovaj puta nećete popušiti istu foru, ja u dionicama 100% i ako uspijem prikupiti bar još toliko za kupnju ako crobi ode još ispod , za godinu dana zarada bar 50% garantirano!
Ovo je pravo vrijeme za kupnju radujte se popustu!

New Report

Close