Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ATPL obrana
DLKV obrana
JDPL obrana

"Nature is always too strong for principle" - David Hume


Domaći investitori povukli se s tržišta

Većina analitičara danas na Zagrebačkoj burzi očekuje pad cijena dionica te nastavak niske likvidnosti i upozorava na nastavak trenda, započetog u ožujku, kada su se institucionalni investitori zbog likvidnosti okrenuli prema europskim burzama.
Kao i proteklih dana, i danas očekujem slabu likvidnost te stagnaciju cijena dionica. Najviše zabrinjava niska likvidnost, odnosno činjenica da su se investitori uglavnom povukli s tržišta", kaže Ivana Gažić, izvršna direktorica za investicijsko bankarstvo Hypo Alpe Adria Grupe

Vaš link

Nisu se oni povukli nego su dali sami sebi ključ u bravu.
A sad adio i ko zna gdje i ko zna kad…..


O čemu ja govorim nego o tome da se nema casha,ljudi nemaju povjerenje više ,a sad kad se kao malo primirilo opet nastaje veliki pad .dugo će nam trebati za oporavak vremena

Nope, kod nas se sve radi brzo. Sjeti se zadnjeg "oporavka". Pao Crobex na 3.300 i za par dana opet na 4.000+. 🙂

Kažu tehničari da se povijest ponavlja. Sklon sam im povjerovati. 🙂



O čemu ja govorim nego o tome da se nema casha,ljudi nemaju povjerenje više ,a sad kad se kao malo primirilo opet nastaje veliki pad .dugo će nam trebati za oporavak vremena

Nope, kod nas se sve radi brzo. Sjeti se zadnjeg "oporavka". Pao Crobex na 3.300 i za par dana opet na 4.000+. 🙂

Kažu tehničari da se povijest ponavlja. Sklon sam im povjerovati. 🙂

[/quote]
I ja sam sklon, samo kaj još nismo došli do tih 3300 (btw 3200) a vi bi već gore.
I kada dotaknemo dno neće biti onog oporavka kao zadnji put, ako i bude opet ćemo dole i tako u krug.

Tko voli neka izvoli.
Ja čekam.
A vidim da ih sve više i više čeka, a sa druge strane kada gledam naše jadne fondiće sa nekih 50 milja imovine,,….hmm još kada neki frkne onda će tek biti potopa

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000


Bez obzira na lošu klimu u svijetu i moguće daljnje padove indexa, ovaj pad je na puno klimavijim nogama nego onaj prošli što bi značilo da je rasprodavača sve manje, a investitora sve više.
Čekamo da još jedan index padne(onaj od nafte, možda već u ponedjeljak nakon summita u Riyadu) pa ćemo možda biti pametniji jer u cijene dionica su već uračunati svi živi i mrtvi nepovoljni faktori a dobra izvješća su odrađena i cijene su pale na razdoblje prije tih izvješća. Dakle, zaključak je da te dobre firme posluju negativno, sa minusima !? Naravno, da će sve doći na svoje, samo pitanje je kad…Tko nema strpljenja neka sve proda i neka uđe na crobex-u 4200

slazem se u potpunosti.
iako se rijetko s tobom nadjem zajedniciki jezik…
ovo je tocno.


@ivan1234

imas moj post od prije, pa vidi zasto je 10200 bitan za IGH i zasto je to jaka obrana…

popravili smo se za 40 bodova , bravo prijatelju AA

Ako se dobro naručaju i poiju koju butelju danas, mogli bi u + zatvoriti.
Za brodare se ne brinem,pokazali su šta mogu i koliko je tanka linija između -4 do -0,76 ,još ako DRYS bude dobar u premarketu vrlo brzo smo i u +.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Ako se dobro naručaju i popiju koju butelju danas, mogli bi u + zatvoriti.
Za brodare se ne brinem,pokazali su šta mogu i koliko je tanka linija između -4 do -0,76 ,još ako DRYS bude dobar u premarketu vrlo brzo smo i u +.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Kažu da se ovaj put probija 3200, jer sad je veća kriza nego kad je zimus padalo.Sad ima argumenata za pad više nego onda

Ovako nesto stvarno treba znati napisati,to vise nije ni smijesno.
Netko tko je ovdje na forumu skoro 2. godine da pise ovakve poruke,mogu samo reci bravo!
Da nema Vas nebi vjerovao da netko moze ici tako nisko u drukanju.

Vidim da ste se oglusili na pitanje od kolege Davora tj. dali ste odgovor nista kvalitetniji od Vaseg drukanja, pa cu Vas i ja pitat tko to kaze i koji su to veci argumenti nego tada, bas me zanima?

Vidim da ste genijalac i da sve znate pa evo kad vec pisete da probija 3200,dajte nam onda napisite na koje ce to razine pasti ovih par dionica koje cine vise od 50 % Crobex-a?
(ADRS,ATPL,ERNT,HT,IGH,INA,INGR).
Morao sam ih nabrojati jer sudeci po stilu Vaseg pisanja mi je bilo upitno dali uopce i to znate.

Pozdrav.

PBZ INVESTOR - nikad vise!

oporavak uz mali rast – dobar znak – nema drhtavih ručica,marđina… [thumbsup]

NEMA PREDAJE

Nešto slično sam prognozirao jutros. Iskrcavanje fondova uz oštar pad do njihovih bid pozicija i onda skpuljanje na tim razinama i oporavak.



Kažu da se ovaj put probija 3200, jer sad je veća kriza nego kad je zimus padalo.Sad ima argumenata za pad više nego onda

Nisi odgovorio na pitanje koji su argumenti i tko to kaže pa ovaj post smatram jadnim drukanjem.
[/quote]
Odgovorio sam ti ,pogledaj malo bolje

New Report

Close