Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čini mi se da je val panike prošao .. ko je jamio jamio …nema više

Nakon vala panke slijedi racijonalno sagledavanje situacije.
A onda tek potop

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Moram priznat jednu stvar, a to je da mi je drago vidjet da se vadi keš iz čarapa i pojavljuje na burzi.

Živjela likvidnost, makar i sa negativnim predznakom!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Evropa se počela zeleniti.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Kažu da se ovaj put probija 3200, jer sad je veća kriza nego kad je zimus padalo.Sad ima argumenata za pad više nego onda

Tko to kaže? Koji su argumenti bili onda,a koji su sad?

Gdje ti živiš čovječe


EU smanjuje minus , izgleda i prijelaz u zeleno. Kod nas panika prošla , vraćamo se na jučerašnju razinu.

Kolega EU samo uzima daha pa onda nastavlaju.

*valentine

kolega nemojte biti tako ljuti na ove kaj prodaju. Ljudi s se već opekli, boje se što je normalno jer je cijeli svijet u minusu iz dana u dan, nafta nikako da padne ispod 130$ a kamoli na 80$, a dj je nakon dugo vremena pao ispod 12k

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000


Kažu da se ovaj put probija 3200, jer sad je veća kriza nego kad je zimus padalo.Sad ima argumenata za pad više nego onda

Hm, to jamačno argumentiraju oni kojima bi odgovarao taj pad, jel ne? 🙂

Gle, svjestan sam ja da uvijek postoje drukeri (myself included), ali budi ti svjestan da je puno toga već uračunato u cijenu.

Npr. DLKV
Kad je bio na 1.900 HRK, se puno toga pozitivnog bilo uračunalo u cijenu (poslovi, preuzimanja etc.). Sad je na 950 HRK. Bilo bi malo nerazumno misliti da sad nijedna loša stvar nije uračunata u cijenu. Nafta skače? Tell me something I don’t know. Aluminij raste? No shit. Inflacija? Ma da (sarkastično)?

Ma ne kažem da naše firme ne vrijede ,ali u ovom trenutku cash je bitan a nema ga .Dionice sada ne vrijede (nažalost)samo cash

Jamačno se radi o tome da mirovinci opet žele ući ali jeftinije, to je valjda i Bagi postalo jasno pa sada čeka još malo pa ćemo gledati novu emisiju OTVORENO sa Samodolol, Matušićem & co. Naravno, kada se svi nakrcaju. Naše je tržište iznimno plitko i manipulaciju su konstatne.

Padati dva dana za redom -2% nema veze s ničim osim s glupanima.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Gdje ti živiš čovječe

Jel to odgovor na moje pitanje ili komuniciraš sa nekim od kolega čije postove ja ne vidim radi moderiranja?

Knjigovodstvena vrijednost DLKV je 226 kune.
Na ovoj cijeni je DLKV na 4 i pol booka.
Jel moram dalje?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

citajuci novine ovih dana primjecujem da se na mala vrata najavljuje znatno poboljsanje situacije s naftom koja je glavni krivac za ovo kaj se dogadja.

ne bi me iznanadio neki nagli obrat u trendovima.
nekako mi se sve cini da je ovo kaj se dogadja neki privid u magli…

New Report

Close