Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja trenutno najviše promatram VIRO, zanimljivo je kako je cca. 1700 komada prodano <1.000 HRK.
Pogotovo ako se uzme u obzir da se do jučer mogao naći poneki nalog od cca. 1000 komada na bidu oko 1.025 HRK. Dakle, ne prodaju oni s velikim količinama (>500), nego mali ulagači koji se boje traumatičnih iskustava iz 4. mjeseca.

Već viđeno. Žalosno.


nemojte nasijedat na "igre" i bezrazloznu paniku koju namjerno izazivaju da bi vas doslovce ogulili te ne prodajite u panici jer svako "ZASTO" ima svoje "ZATO". [thumbsup]

Tako je kolega,
već lupite po ask-u (kao nek dan na ATPL-R-A jer je više nema ispod 2700 [lol] [lol] [lol] ) i nakon kaj ste lupili po asku već ste u novom minusu, a dan je tek počeo, a te sutra?

Hmm….kolega nemojte male nagovarati na lupanje po ask-u jer nema smisla.
A ja ću biti iskren, sada nebi prodao dionice ali definitivno ih neću niti kupiti.
Onaj tko je spor i inertan neka osane u dionicama, a pametni koji su u cashu čekajte još malo, jer će još past sigurno.

Očekivao sam danas veći pad ali ćemo vidjeti.
EU naravno minus
Ameri se pripremau da padnu ispod 12k

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

I treba cenzurirati, kao npr. Milanovića koji koristi valjda 10 nickova prema potrebi. Jedan za pozitivu devet za negativu.

Dosta je bilo sranja, IDEMO DALJE!!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

A tek šta sutra slijedi ,nakon udarnih vijesti u dnavniku i novinama

Ko god prodaje nije me briga, samo znam da idem po rezerve CASH-R-A, tako da mogu spokojno čekat na okidaču, a već vidim 5 ili 6 jako zanimljivih

Surround all arround when it hits the ground

zar mogu " mali dioničari" koordiniranom akcijom u 30 minuta ulupati 20 milijuna kuna i srušiti crobex 2%…
pametnom dosta
ko igru vodi
1 dan cjelodnevni promet 20 milja
2. dan u 30 minuta 20 milja i pad 2%…
ne sigurno nije slučajno, ne sigurno nisu fond manageri odigrali

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

Čini mi se da je val panike prošao .. ko je jamio jamio …nema više


Ja trenutno najviše promatram VIRO, zanimljivo je kako je cca. 1700 komada prodano <1.000 HRK.
Pogotovo ako se uzme u obzir da se do jučer mogao naći poneki nalog od cca. 1000 komada na bidu oko 1.025 HRK. Dakle, ne prodaju oni s velikim količinama (>500), nego mali ulagači koji se boje traumatičnih iskustava iz 4. mjeseca.

Već viđeno. Žalosno.

Ja bi rado dokupio ali nece mi danas priljev novi stici. Tako da tek sutra smanjujem prosjek. I hope

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


A tek šta sutra slijedi ,nakon udarnih vijesti u dnavniku i novinama

Sutra škrg, škrg.
Ima da caklina puca

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Kažu da se ovaj put probija 3200, jer sad je veća kriza nego kad je zimus padalo.Sad ima argumenata za pad više nego onda


Čini mi se da je val panike prošao .. ko je jamio jamio …nema više

Istina,
barem ne do 12 h a onda polako naravno bez panike krećemo dole.
A sutra joooj nebi bi volio biti u dionicma nikako.

Još kada ovi isprovociraju na dnevniku ( a budu jer to vole)…hm….neće biti dobro

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

EU smanjuje minus , izgleda i prijelaz u zeleno. Kod nas panika prošla , vraćamo se na jučerašnju razinu.

New Report

Close