Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bar nam se likvidnost povećala. [lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

nemojte nasijedat na "igre" i bezrazloznu paniku koju namjerno izazivaju da bi vas doslovce ogulili te ne prodajite u panici jer svako "ZASTO" ima svoje "ZATO". [thumbsup]


posjetite mjesto di SIGURNO NEĆETE BITI CENZURIRANI

BLOG http://www.dminvest.bloger.hr

…I MOŽETE PISAT BILO KAKVE GLUPOSTI I NAGOVARAT LJUDE DA PRODAJU NA 3200.

PBZ i Tehnika u blokadi. Nevjerojatno. Što svi misle kupovati jeftinije?


IGH teška navlakuša.

slazem se.
ja uzo.
pa da vidimo kaj ce biti.

Haha klasičan slučaj ”masovne hipnoze” šta bi rekli tbf-ovci..
A da mi je samo znat tko prodaje ATPL, vjerojatno ovi sto su usli na 3100 prije par tjedana..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Da bi nas primili u EU moramo biti barem duplo bolji od njih

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Činjenica je da nema puno naloga na kupnji ispred njihovih. Konkretno, za srušiti Adrin na 370 je trebalo 250.000 kuna i sada su njihovi nalozi na bidu. Malo posiješ paniku i onda jeftinije kupuješ. E sad je pitanje procjene koliko će moći kupiti po 370. sasvim je dovoljno da kupe isti broj dionica koje su prodali i već su u plusu. E sad, koliko će biti uspješni? To sad ovisi i o nama koliko imamo keša i jesmo li spremni kupovati. Ja sam postavio svoje naloge na kupnji malo iznad njihovih. Jedino mi je žao što ne postoji na burzi opcija da sam na bidu na 10 različitih dionica iako imam keša za kupiti 3. Pa mi nalozi vrijede dok ne potrošim keš.

slažem se sa tom teorijom, ali mislim da im je procjena pogrešna, također očekivat da ćeš se natrpad ADRS-om na 370 je zabluda .. ADRS im dobre dioničare, to se pokazalo zadnjih par mjeseci kad nije bilo previše likvidnosti jer nisi mogo kupit veće količine a da značajno ne potjeraš dionicu gore. Mislim da ADRS vrijedi puno više od 370, čak mislim i oni koji su kupovali po 6xx na neki duži rok, očekivanu revalorizaciju nisu napravili pogrešku, trenuno nije lijpo za vidit ali ono što ADRS radi i koju paru mlate netreba strepit

Cookie Monster

pa sto se bunite, ovo je odlicna prilika za jeftino kupit

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

Polako se dižemo! ATPL se dobro drži, DLKV je dotaknuo dno i sad ide gore. Adris i Končar, ah, živote, mejor ni hablar.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Ova gospoda što namjerno ruši burzu činimi se da su se i oni počeli crvenit pa su malo popustili

ALI ima još kamikaza ,neka ih

New Report

Close