Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

oprostite ali ako se uloži 80 mil eura u nesto kao sto je belje,tada to nije rupa bez dna.

vidim da su mnogi razocarani.a gledajte mislim da je tada bas pravo vrijeme za ulazak,jel se sjecate..kada svi odustaju treba kupovat 🙂

neki sa jednom dionicom pokusavaju stvoriti umjetni pad…
na silu.
vidjeti cemo sto ce biti….

postoji mogucnost da reagiraju fondovi i da nas spase od ovog pada…
to bi im bilo pametno.
mislim, ja bi tako napravio.

čini mi se da fondovi lupaju po bidu da bi očistili put do svojih naloga na bidu

potop burze tj .krah

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=5c05c23d-e522-43e1-a1a4-e5f0ce9815f2&ref=lastadd

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

THNK blokada

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

THNK?


potop burze tj .krah

jučer sam napisao da je jučerašnji pad samo prvi čin pa sam dobio jedinicu

kad nekima pada kiša , nekima sija sunce, evo imate ERTN po 2200, što znači da godišnje imate prihod od dividende preko 10% .. nije li to sjajno:) plus što možete očekivati nakon oporavka burze i rast tog ERNT-a … po meni trenutno best buy

Cookie Monster

wow, sad dođoh za komp, koja rasprodaja! Proljetna akcija? Uskoro u shopping! Ako je suditi po početku i dosadašnjim prometima (u usporedbi s prošlim danima), neće ovo dugo trajati…

ma to je samo prolazna panika …. kad se paničari istresu…onda idemo lagano gore

Ovo je tek početak ,šta će tek nasljediti .Zahvaljujući našim velikim igračima koji plačaju spektakularne naslove

New Report

Close