Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mene čudi samo jedna stvar…………….kad čitam forum……… sve ekipa znalaca i genijalaca, jedan pametniji od drugoga…………..a kad popuše onda im svatko kriv, te navlakači, te drukeri, te hanfa, te fond-manageri, kauboji, indijanci, novinari i tko sve ne……….

kako se daju tako navući kad svi imaju investiranje u malom prstu??? [tongue]

ako se ovo odnosi na mene varate se,ja ovdje neslusam nikakve savjete ali volim procitati misljenja…ali neka misljenja ocito vuku na nesto,svi znamo sta…..

sreca je samo popratni faktor znanja


mene čudi samo jedna stvar…………….kad čitam forum……… sve ekipa znalaca i genijalaca, jedan pametniji od drugoga…………..a kad popuše onda im svatko kriv, te navlakači, te drukeri, te hanfa, te fond-manageri, kauboji, indijanci, novinari i tko sve ne……….

kako se daju tako navući kad svi imaju investiranje u malom prstu??? [tongue]


U POTPUNOSTI SE SLAZEM SA TOBOM [thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male


mene čudi samo jedna stvar…………….kad čitam forum……… sve ekipa znalaca i genijalaca, jedan pametniji od drugoga…………..a kad popuše onda im svatko kriv, te navlakači, te drukeri, te hanfa, te fond-manageri, kauboji, indijanci, novinari i tko sve ne……….

kako se daju tako navući kad svi imaju investiranje u malom prstu??? [tongue]


Bravo Sančo. Uzalud pametujemo. Ulaganja u dionice momentalno nije u trendu ( vidi se po prometima). Možda u jesen. Tješi me , da su više manje u svijetu ista kretanja indeksa. [undecid]

Ovdje upišite svoj komentar…

Dow se opasno blizi prelasku preko granice od 12000. Bush predlaze Senatu da se odobri crpljenje nafte iz mora uz kopno USA, kao i na Aljasci. Ovo bi se moglo odraziti na cijenu nafte 120 dana nakon izglasavanja.

Preživljavamo od onoga što dobijemo, a živimo od onoga što dajemo.

trenutno sve, ali baš sve ovisi o nafti. inflacija je preostala kao jedini vjerodostojni driver recesijskih očekivanja, ali zato je vrlo jak. a trenutno inflacija = nymex.

svi znaju da je nafta balončina, ali ne zna se koliko i do kolikih visina se još može održati. volatilnost je divlja, po tome sudeći pucanje bi bilo blizu. ali to može biti tjedan dana, a mogu biti i dva mjeseca.

graf nafte je jako sličan nasdaqu 100 pred pucanje dot.com bubblea.

može biti još jakog pada, ali sada, ne na jesen.

eeeeeeeeeee sad je pitanje gdje je dno svak misli da je na 3200—-3300 i sigurno je da cemo past sutra i prekosutra žestoko jer fondovi nece branit iznad ovi razina ali ako se nastavi kriza u iducoj sedmici preko bare i u EU mislim da ce bit jaca panika vec prosli put, mada je moje misljenje da nebi trebali ispod razine od 3300 ali nista me vise nemoze iznenadit pa i pad ispod 3000 (NEDAJ BOŽE)

Vidim da su svi prešli u keš poziciju i ajdemo drukati prema dolje .Stvarno jadno


Vidim da su svi prešli u keš poziciju i ajdemo drukati prema dolje .Stvarno jadno

Nema potrebe drukat prijatelju dovoljno je samo pogledat ostala tržišta i dodaj paniku i eto ti DRUKANJA

[thumbsup] [pray] [cool]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Vidim da su svi prešli u keš poziciju i ajdemo drukati prema dolje .Stvarno jadno

Ma nije jadno, svi bi mi opet na 3200 jer zadnji put nismo znali da je to dno [angry]

P.S.: korisnik je imatelj xxxx dionica D...-R-A i ovo nije poziv .....



Vidim da su svi prešli u keš poziciju i ajdemo drukati prema dolje .Stvarno jadno

Ma nije jadno, svi bi mi opet na 3200 jer zadnji put nismo znali da je to dno [angry]
[/quote]

zašto misliš da ćete sad znati kad će "dno"?? [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

New Report

Close