Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas bi mogao pasti novi rekord na crobex.
Kak je počelo ako će prometa biti više od 25 milja onda će to biti likvidan dan [lol] [lol] a strpljenja je sve manje i manje, a svi u svijetu su crveni, pa stoga možemo li mi u plus ili idemo gdje i sotale ovce a to je crveno?

Meni svejedno ja sam i dalje u cashu

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

Kao što sam rekao, kolege, oscilacije oko 3800.
DLKV se i dalje ruši iskrcavanjem, INGR je stala.
HT je u minusu. Mislim da je na HT velika muljaža. Dva dana UP i onda dolje.
Crobex u laganom minusu.

"NARAVNO POSLIJE SVAKOG RASTA SLIJEDI KAPITALIZACIJA....." JFK

Mislim da je na HT velika muljaža. Dva dana UP i onda dolje.

To je vjerojatno umjetno održana cijena zbog BF. Da su branitelji dobili manju vrijednost nego kad su zatražili isplatu prije 60 dana sada bi nahrupili i ostali – a to bi tek bila piz….a

kako drugoja nije moderiran , a nemože ga se ni ocijeniti , uzgred slažem se s njim , moralizatori stari gdje ste ?

Ovo ne da je nelikvidnost…..ovo je SUPER NELIKVIDNOST !!!

Nije sve tako sivo.....

Kolege, jučeer su fondovi malo kupovali pa smo završili u blagom plusu.
Danas više ne kupuju i očito je šta se dešava.
Stagnacija na 3800.
Nije ni čudo , evo DLKV je od 6-9mj 2007. bio na istoj cijeni.

Mali ulagači aktivni, institucionalni potpuno apstiniraju
Vaš link

"NARAVNO POSLIJE SVAKOG RASTA SLIJEDI KAPITALIZACIJA....." JFK

Danas promet veći na placu nego ovdje!!

Ako se ovako nastavi sve će dionice ući u poseban režim trgovanja s predponudama

Ukupan promet: 1.760.904,20 HRK u 10,35,!!!!!!
Izgleda da svi čekaju zapeti ko puške, ali tko će prvi pokrenuti okidač i u kojem smjeru???

nema predaje!!!!!!!

Ovo je tuzno. Vidi se iz aviona da bi sve palo da fondovi sa 50000Kn ne odrzavaju vecinu dionica iz Crobexa na aparatima. Nitko ne ulaze. S pola, inace likvidnih dionica, se uopce nije trgovalo. Ili na ovom trzistu nema kapitala uopce (sto je najblize istini) ili se ceka razvoj situacije na globalnijoj razini. Razumijem ljude u dionicama: Na ovim razinama prodaja nema smisla, jer je cijena relativno nisko. Ali ako dionicu nema tko kupiti …
Kolege su vec elaborirale razloge: Mali ulagaci su potjerani od strane mirovinaca, fondovi su u golemim gubicima, a stranci pouceni iskustvom mirovinaca znaju da ima prostora za jos veci pad …
Nema tu nikakve teorije zavjere. Radi se samo o pohlepi.
Sa 20% gubitka ostavljam se burze dok Crobex ne dodje na 2700 …

nisam bob, ali dylan ...

na ddjh se lijepo čisti

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


na ddjh se lijepo čisti

Po običaju prema dolje!

New Report

Close