Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Blueman, pitanje nije bilo raste li cijena dionica ulaženjem fonda u dionicu, nego obratno. Raste li ukupna imovina fonda rastom cijena pojedinih dionica koje fond ima u svom portfelju, a ne samo novim uplatama. Odgovor je: da.

znaci li to da je i ukupna imovina LKRI porasla skokom FNVC, s obzirom da je na drugom mjestu dionicara… jel to na isti nacin gledamo?

“Please, God, Just One More Bubble.”


čvarkožder: ”
Blueman, pitanje nije bilo raste li cijena dionica ulaženjem fonda u
dionicu, nego obratno. Raste li ukupna imovina fonda rastom cijena
pojedinih dionica koje fond ima u svom portfelju, a ne samo novim
uplatama. Odgovor je: da.

znaci li to da je i ukupna imovina LKRI porasla skokom FNVC, s obzirom
da je na drugom mjestu dionicara… jel to na isti nacin gledamo?

Po mom mišljenju ne. Jer ne vidim vezu između te dvije stvari.

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

MIV ljepo raste , čak malo prenaglo . Ali ostatak tržišta nekako je stao , možda su fondovi nakon ovog 1,5 mijeseca rasta odlučili malo ohladiti tržište . Još je rano za neke definitivne zaključke ,al sve mi miriše na to. [smiley10]

Ignore: KressoM, delux

nadala sam se MIV-u ispod 7300, međutim izgleda da je sve ostalo samo na nadi …

Kako prozirno s H nalogom pokušavaju srušit cijenu na MIV-u [smiley2][smiley2]

izgleda da se raspuhava balon zvan BPBA [smiley4]


izgleda da se raspuhava balon zvan BPBA [smiley4]

izgleda da je upravo prsnuo…
[smiley2]

Scio me nihil scire


MIV ljepo raste , čak malo prenaglo . Ali ostatak tržišta nekako je stao , možda su fondovi nakon ovog 1,5 mijeseca rasta odlučili malo ohladiti tržište . Još je rano za neke definitivne zaključke ,al sve mi miriše na to. [smiley10]

ako su i odlucili malo ohladiti, to nemoze dugo trajati jer se pomalo blizimo kraju 1Q…

inace, tko prati moze vidjeti da se i danas nastavlja skidanje s aska na IGH, i to u nekoliko navrata ne bi li u medjuvremenu netko stavio nizu prodaju… ali za sada nema ispod 4.350, tj. dok pisem vec 4.400kn

“Please, God, Just One More Bubble.”

Pa napiso sam ja neki dan za BPBA da je ovo smješna cjena na 700 KN pa su me uvjeravali da je normalno da se takve banke kod nas trže po 6 Booka [smiley8]

Ignore: KressoM, delux

… i sad treba mudro čekat dolje…

Scio me nihil scire


Pa napiso sam ja neki dan za BPBA da je ovo smješna cjena na 700 KN pa su me uvjeravali da je normalno da se takve banke kod nas trže po 6 Booka [smiley8]

jasno da jeste kolega… al je onda trebalo prodat…

Scio me nihil scire

Počelo je i sa beljem, nadam se!
[smiley2][smiley2]

New Report

Close