Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b163ac1f-a3bb-4576-a3e4-45a93a7e26e4 [wink]


Komentari trgovanja.

– evo potrošila sam sve novce, pa sada možemo malo doći i na ovu temu.

– najviše sam kupovala HT, i još malo jedne nelikvidne.
– trenutno u dionicama 100%.
– vjerojatno ću do kraja dana još što i prodavati toliko da imam nešto keša.
Pozdrav !


Moje saučešće! [bye]

Nije sve tako sivo.....



@davor23

Promotri malo da se nisu dotakle signalna i MACD. To ne primjećuješ?
Vjeruj mi , odbit će se linije, neće se križati. Već par puta viđeno.

Sve ja primjećujem, ali ti ništa ne vjerujem…da sam ti vjerovao sve bi rasprodao na 3200 i čekao CROBEX na 2500. [lol] Zato samo ti drukaj i čekaj na 2500, ali pazi se medeka i nikad mu ne okreći leđa.


Stvarno je dan neki polagani, trgovanje kao da i nije u toku. Ali kao da je osjecaj u zraku da bi nas jedan malo jaci potez lagano odveo iz ovih -0,64% u +1,5-2% u tren oka.


Iskreno me je strah ovako malih prometa na vrhu brda rasta.

I još kad vidim Europu, a i Amerika se neće bolje otvoriti,

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Adria LNG preferira Omišalj na Krku za izgranju plinskog LNG terminala, a vrijednost investicije iznosit će 800 milijuna eura, odnosno više od milijardu uzme li se u obzir i izgradnja plinovoda, rekao je Michael Mertl generalni direktor Adria LNG-a u intervjuu Globusu.
Mertl projekt smatra jedinstvenom prilikom za Hrvatsku zbog razvoja gospodarstva, te kaže da se radi o jednom od najvećih greenfield ulaganja u Hrvatskoj ikad.

Prema njegovim procjenama, početkom rada terminala u Kvarnerski zaljev bi dolazilo osam do 10 LNG tankera mjesečno, što uključuje najveće Qmax tankere. Tvrdi kako neće biti kompromisa po pitanju sigurnosti, pogotovo jer se terminal gradi za sljedećih 30 godina. Kaže i kako LNG terminali nisu imali dramatične incidente već desetljećima
[lol] [kiss] [lol] [thumbsup]

nabijem njega i tanker … nitko nema pravo kockati se sa našim morem! ..

Cookie Monster

Kupovna moć Hrvata na dnu europske ljestvice

Gorden Knezović
04.06.2008 11:48
Pročitaj komentare(1)
Diskutirajte o ovoj temi na forumu ({PostCount})
Ocijenite članak(0)
[1] [2] [3] [4] [5]
Već ste ocijenili ovaj članak!
Hvala na ocjeni. Rezultati se ažuriraju svake 3 minute.

Kupovna moć stanovništva u Hrvatskoj 2007. godine, prema istraživanju GfK, znatno je ispod prosjeka Europske unije, odnosno na dnu europske ljestvice.
[shocked] [shocked]

DIOKI u blokadi…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



Adria LNG preferira Omišalj na Krku za izgranju plinskog LNG terminala, a vrijednost investicije iznosit će 800 milijuna eura, odnosno više od milijardu uzme li se u obzir i izgradnja plinovoda, rekao je Michael Mertl generalni direktor Adria LNG-a u intervjuu Globusu.
Mertl projekt smatra jedinstvenom prilikom za Hrvatsku zbog razvoja gospodarstva, te kaže da se radi o jednom od najvećih greenfield ulaganja u Hrvatskoj ikad.

Prema njegovim procjenama, početkom rada terminala u Kvarnerski zaljev bi dolazilo osam do 10 LNG tankera mjesečno, što uključuje najveće Qmax tankere. Tvrdi kako neće biti kompromisa po pitanju sigurnosti, pogotovo jer se terminal gradi za sljedećih 30 godina. Kaže i kako LNG terminali nisu imali dramatične incidente već desetljećima
[lol] [kiss] [lol] [thumbsup]

nabijem njega i tanker … nitko nema pravo kockati se sa našim morem! ..
[/quote]
Niti iko ima pravo reći da su nam skupi energenti!! [wink]

Nije sve tako sivo.....

ja.
a na koliko si ti mislio 3500?

@ bob, a tko ti je govorio o 3500?


pa o kolko govorimo? od ku do kud smo se vratili.od gore prema daole ili obrnuto?

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


Evo nešto i za moju omiljenu ekipu Barona, Thompsona, Crnog Ivu i Iveka koji piše pod drugim nickom.

– baš slušam jednu pjesmu.

– kladi se na smak svita.
– samo kako će te isplatiti kada se dogodi smak svita.

– vidim ja kako Vama nema pomoći.
Pozdrav !


A vidimo mi da i tebi i tvojim stihovi na forumu nema pomoći.
Cijenjena Ivana na burzi su uvijek bili medeki i bikovi, stoga nemojte sebi suprotnu stranu vrijeđat.

Ako Vam se ne sviđa kaj pišemo nemojte čitati.

Kaj se događa sa ignore funkcijom?
Ivani je jako potrebna


Ovi katastrofičari zaboravljaju da u slučaju opčeg kolapsa neće više ni mali zeleni papirići koji se zovu novac baš previše vrijediti, džaba im cash [proud]

Ako imate viška para , ne zaboravite dio kvalitetno trošiti dok još možete [proud]


kolega sta predlazete da kupim.dajte molim vas napisite da ostane pisani trag [cool]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


Hdel strava promet!!! [wink]

nije mi jasno.toliko jeftina a nema kupaca.molim iskusnije kolege za komentar.
hvala.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

New Report

Close