Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja.
a na koliko si ti mislio 3500?

@ bob, a tko ti je govorio o 3500?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ovi katastrofičari zaboravljaju da u slučaju opčeg kolapsa neće više ni mali zeleni papirići koji se zovu novac baš previše vrijediti, džaba im cash [proud]

Ako imate viška para , ne zaboravite dio kvalitetno trošiti dok još možete [proud]

Hdel strava promet!!! [wink]

Nije sve tako sivo.....


Ne znam baš tko gura INU dolje ,mali izlaze a fondovi čvrsto drže na 2600kn

Ne znan, gledamo li istu INA-u.
Mali stavljaju skrivene naloge od 500 kom na prodaju.
Ako mali to rede, šta će tek da nam rade veliki.

ZADNJI UPIT: 04.06. u 11:05
(Podaci se objavljuju s odgodom 15 minuta ili više)
Broj dionica u padu 32 62,75%
Broj dionica u porastu 17 33,33%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Veliki će da mijenjaju hartije sa MOL-om?! [bye]

Nije sve tako sivo.....

ZADNJI UPIT: 04.06. u 11:05
(Podaci se objavljuju s odgodom 15 minuta ili više)
Broj dionica u padu 32 62,75%
Broj dionica u porastu 17 33,33%

@ baron,
vezano za loše vijesti koje si izbacio, 1/3 dionica u rastu, to je sasvim dobro.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


ZADNJI UPIT: 04.06. u 11:05
(Podaci se objavljuju s odgodom 15 minuta ili više)
Broj dionica u padu 32 62,75%
Broj dionica u porastu 17 33,33%

@ baron,
vezano za loše vijesti koje si izbacio, 1/3 dionica u rastu, to je sasvim dobro.


Ma to nije dobro, nego je odlično, kada pogledamo što nam se samo sprema…. [bye] [wink]

Nije sve tako sivo.....

Stvarno je dan neki polagani, trgovanje kao da i nije u toku. Ali kao da je osjecaj u zraku da bi nas jedan malo jaci potez lagano odveo iz ovih -0,64% u +1,5-2% u tren oka.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Business.hr/Hina
04.06.2008 10:32
Vodeći indeksi europskih burzi pali su na početku današnjeg trgovanja zato što su ulagači vrlo oprezni

Ja bih rekao da su ulagači i preoprezni.

A ja bih rekao da se ovime prostituira riječ ”ulagači” i nužno ju je zamijeniti sa nekom drugom.
Možda sa ‘špekulanti’ ili tome slično.

http://www.heroturko.org/movies-dvd/230272-learn-to-do-nude-yoga-in-the-privacy-of-your-home.html

Čemu ove sve jadikovke. Pa uvijek se žalite da vam fondovi i raznorazni bogovi kroje sudbinu, danas je vidljivo dan malih investitora, prometi mizerni, prosječne transkacije mizerne. S malo novaca danas možete gurnuti Crobex u nebo, na svakoj dionici prva dva da se lupe po asku i idemo u nebo. Šta čekate? [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Komentari trgovanja.

– evo potrošila sam sve novce, pa sada možemo malo doći i na ovu temu.

– najviše sam kupovala HT, i još malo jedne nelikvidne.
– trenutno u dionicama 100%.
– vjerojatno ću do kraja dana još što i prodavati toliko da imam nešto keša.
Pozdrav !

Adria LNG preferira Omišalj na Krku za izgranju plinskog LNG terminala, a vrijednost investicije iznosit će 800 milijuna eura, odnosno više od milijardu uzme li se u obzir i izgradnja plinovoda, rekao je Michael Mertl generalni direktor Adria LNG-a u intervjuu Globusu.
Mertl projekt smatra jedinstvenom prilikom za Hrvatsku zbog razvoja gospodarstva, te kaže da se radi o jednom od najvećih greenfield ulaganja u Hrvatskoj ikad.

Prema njegovim procjenama, početkom rada terminala u Kvarnerski zaljev bi dolazilo osam do 10 LNG tankera mjesečno, što uključuje najveće Qmax tankere. Tvrdi kako neće biti kompromisa po pitanju sigurnosti, pogotovo jer se terminal gradi za sljedećih 30 godina. Kaže i kako LNG terminali nisu imali dramatične incidente već desetljećima
[lol] [kiss] [lol] [thumbsup]

New Report

Close