Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Eto nam EU u zelenom, necemo se više dugo crveniti..

Ne razumijem poveznicu. Zašto bi rasli?
Amerika ne bu nigdje, pogotovo čini mi se gore.

Financial Sector Slammed By Fresh Credit Worries

Downgrades of three U.S. investment banks, an ouster of Wachovia’s chief executive, and a bleak U.K. housing market outlook from a British mortgage lender shook markets on Monday, reigniting fears that the global credit crunch will continue to hurt the world economy.
Vaš link

INGR k/p
41/202 kom.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

[yawn]

14.04.2008.

Mislim da je braniteljski fond prodao dosta da isplati udjele, a sad cijena dolje da mu može i ostati koja pinkica na razlici. Pošto je sve tajno, samo nagađam. Ili nisam dobro upućen… [huh]
Malo čudno da su i HT i INA istovremeno popračeni vrlo dobrim vjestima.


Mislim da je braniteljski fond prodao dosta da isplati udjele, a sad cijena dolje da mu može i ostati koja pinkica na razlici. Pošto je sve tajno, samo nagađam. Ili nisam dobro upućen… [huh]
Malo čudno da su i HT i INA istovremeno popračeni vrlo dobrim vjestima.

[thumbsup]

Nije sve tako sivo.....

Narodne dionice su uvijek podložnije manipulacijama!!!!!
Kada ekipa večeras na dnevniku čuje da Ina i HT ne rastu i dalje…. [bye]

Nije sve tako sivo.....


Mislim da je braniteljski fond prodao dosta da isplati udjele, a sad cijena dolje da mu može i ostati koja pinkica na razlici. Pošto je sve tajno, samo nagađam. Ili nisam dobro upućen… [huh]
Malo čudno da su i HT i INA istovremeno popračeni vrlo dobrim vjestima.

ISTINA ŽIVA. Iskrcao se braniteljski fond na fake vijast o OMV-u.
Kome je prodao onih 31 mil kuna?
Nadam se da nije prodao malim dioničarima.

Na ostalim dionicama se stvara letargija na kupnji….npr.
K/P
THNK 50/1205 kom
INGR 43/202 kom..pa tko voli po bidu ,nek izvoli. A ima i takvih.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Kako su futuresi okrenuli u plus, a i EU okrenuo skoro kompletno u zeleno, možda je procurilo o Bernankeu i njegovom izvješću danas, da bi moglo biti pozitivno?

Svaka čast Benu ali kako će to nama pomoći? Ja bi rađe da se pojavi Sanader i kaže: "HEP neće povisiti cijenu struje niti za lipu a gorivo vraćamo na 5 kn". Meni bi to bilo puno optimističnije a sve ovo ostalo je samo bacanje prašine u oči.


Na ostalim dionicama se stvara letargija na kupnji….npr.
K/P
THNK 50/1205 kom
INGR 43/202 kom..pa tko voli po bidu ,nek izvoli. A ima i takvih.

Stanje na burzi je kao hodanje po zaleđenom jezeru u proljeće. Hodaš lagano i nježno a led polako pucketa ispod stopala. Mislim da je pitanje trena kada će popustiti i eto hladnog tuširanja.

Nema više jeftine struje do nuklearke!
Ja postajem kao neki druker za nuklearnu energiju!! [wink]

Nije sve tako sivo.....



Kako su futuresi okrenuli u plus, a i EU okrenuo skoro kompletno u zeleno, možda je procurilo o Bernankeu i njegovom izvješću danas, da bi moglo biti pozitivno?

Svaka čast Benu ali kako će to nama pomoći? Ja bi rađe da se pojavi Sanader i kaže: "HEP neće povisiti cijenu struje niti za lipu a gorivo vraćamo na 5 kn". Meni bi to bilo puno optimističnije a sve ovo ostalo je samo bacanje prašine u oči.
[/quote]

Pa Sanader je jučer odlučno odbio zahtjev HEP-a o pivišenju struje od 54%,i nama na sreću uspio za "samo" 20% dogovoriti poskupljenje.Nije li to "čovjek od naroda"? Mislim da moj glas ima i za slijedeće izbore.
[angry]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Kako su futuresi okrenuli u plus, a i EU okrenuo skoro kompletno u zeleno, možda je procurilo o Bernankeu i njegovom izvješću danas, da bi moglo biti pozitivno?

Svaka čast Benu ali kako će to nama pomoći? Ja bi rađe da se pojavi Sanader i kaže: "HEP neće povisiti cijenu struje niti za lipu a gorivo vraćamo na 5 kn". Meni bi to bilo puno optimističnije a sve ovo ostalo je samo bacanje prašine u oči.
[/quote]
[thumbsup] [thumbsup]

Hm, sve neke lose vijesti oko nas. Te hipotekarne krize u SAD-u, te rast cijena nafte i sirovina, te globalno zatopljenje, te vlada zeli zajebat dionicare i Inu dati Molu, te je poslovni redizajnirao stranice… kako crobex i ne bi bio u minusu da mi je znati

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close