Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



vani trgovina izgleda dobro, bolje nego što se očekivalo.
čak je i FTSE u plusu, iako su mu prognozirali za danas loš dan.

UF, vani je krenulo šareno na otvaranju. DAX je odma zaronio.(ispod 7000)
Ostali zeleni jedva balansiraju iznad nule. Crveni indexi odma zaronili.
[/quote]

dax se pomalo približava 7000, a ovo što je crveno je jako blizu nuli, zeleno se povećava ….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Koliko mi se čini opet danas sličan dan kao jučerašnji , s fokusom na INU I HT

Mislim da neće. HT i INA gube snagu.
Crobex -0,35%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


izgleda da je ini samo nebo granica.

Vidiš, ja očekujem danas skroz suprotno! Previše trejdera je zadnjih dana ulazilo u INU i na prvi, ne minus, nego manji plus će počet izlazit!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



Opet pišeš gluposti.
Ukupna prodaja je uvijek jača od prodaja, to sam ti već objasnio, ali ti ga drukaš i dalje.
Fondovi pripremaju istovar?
Ajde molim te, čuo si neki dan što kaže dečko iz ZB Investa, veliki igrači čekaju sa strane pogodan trenutak za ući. Dakle stvar je obrnuta , čeka se trenutak ulaska, a ne istovara fondova.

Ja sam čuo od kolege iz KD-a (slovenaca), da slijedi istovar jer nemaju casha. Isto tako i ostali fondovi. INGRa će vjerojatno povući dosta dolje jer
K/P 40/195kom
, ne izgleda baš najbolje. A i promet jučer govori puno.[/b]

A i to što kažeš da je uvijek prodaja jača istina je. Pa nije ni čudo kad su kupovali po 5000kn prije 2 godine.
[/quote]

Prošli tjedan su istovarili ZLTO.



Opet pišeš gluposti.
Ukupna prodaja je uvijek jača od prodaja, to sam ti već objasnio, ali ti ga drukaš i dalje.
Fondovi pripremaju istovar?
Ajde molim te, čuo si neki dan što kaže dečko iz ZB Investa, veliki igrači čekaju sa strane pogodan trenutak za ući. Dakle stvar je obrnuta , čeka se trenutak ulaska, a ne istovara fondova.

Ja sam čuo od kolege iz KD-a (slovenaca), da slijedi istovar jer nemaju casha. Isto tako i ostali fondovi. INGRa će vjerojatno povući dosta dolje jer
K/P 40/195kom
, ne izgleda baš najbolje. A i promet jučer govori puno.[/b]

A i to što kažeš da je uvijek prodaja jača istina je. Pa nije ni čudo kad su kupovali po 5000kn prije 2 godine.
[/quote]

Prošli tjedan su istovarili ZLTO.



izgleda da je ini samo nebo granica.

Vidiš, ja očekujem danas skroz suprotno! Previše trejdera je zadnjih dana ulazilo u INU i na prvi, ne minus, nego manji plus će počet izlazit!
[/quote]
Jutro,
po meni su jučer tržili mali koji su povjerovali da će se sada osim Mađara uključiti i OMV, a već pred kraja dana se to pokazalo lažnim.
Stoga samo dno je granica barem za inu, i čisto sumljam da će gore.
A kaj se tiče crobex on sada opet mora na 3800

Bravo….klap klap….
Mogu li ja biti analitičar i primati plaću od 15.000kn???

Analitičari: Nastavak rasta Crobexa uz fokus na Inu i HT
[/u]
Business.hr/Hina
Veće zanimanje ulagača na Zagrebačkoj burzi i danas se očekuje za dionice Ine i HT-a, a zbog njihove težine u burzovnom indeksu, većina analitičara očekuje i nastavak rasta Crobexa.
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7



izgleda da je ini samo nebo granica.

Vidiš, ja očekujem danas skroz suprotno! Previše trejdera je zadnjih dana ulazilo u INU i na prvi, ne minus, nego manji plus će počet izlazit!
[/quote]

vjerojatno

Kako se na nekim dionicama spustaju letvice na kupnji za 5-20 kn. Svi misle da mogu jeftinije proci tokom dana

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!



Opet pišeš gluposti.
Ukupna prodaja je uvijek jača od prodaja, to sam ti već objasnio, ali ti ga drukaš i dalje.
Fondovi pripremaju istovar?
Ajde molim te, čuo si neki dan što kaže dečko iz ZB Investa, veliki igrači čekaju sa strane pogodan trenutak za ući. Dakle stvar je obrnuta , čeka se trenutak ulaska, a ne istovara fondova.

Ja sam čuo od kolege iz KD-a (slovenaca), da slijedi istovar jer nemaju casha. Isto tako i ostali fondovi. INGRa će vjerojatno povući dosta dolje jer
K/P 40/195kom
, ne izgleda baš najbolje. A i promet jučer govori puno.[/b]

A i to što kažeš da je uvijek prodaja jača istina je. Pa nije ni čudo kad su kupovali po 5000kn prije 2 godine.
[/quote]
plavi a,sta cekaju.da market naraste.jel to pogodan trenutak.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

ovaj pad je presmiješan! [lol]

moze li mi netko poslat top kupnju i prodaju za atpl hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close