Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodao ga meni po 140 , šta će drugo.
Ukazala mu se prilika za nešto drugo i to je to.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

dečki moram vas razočarati. ja varteksa uopće nisam prodao. samo sam htio vidjeti reakcije. i reakcije mi se nimalo ne sviđaju. a sutra ću ga prodati ako nastavite podjebavati jer ne želim biti u takvom društvu gdje se podmeće tko kamo stigne. inače plavi, ja sam ga kupio po 140 kuna. ja u varteks kratkoročno vjerujem, ali dugoročno nikako, kao niti jednom tekstilcu i možemo mi sad o tome pisati litanije, ali tako stvari u svijetu stoje. prodat ću ga kad sam i rekao, na 200 kuna.

Kaj ce sutra na 200 kuna?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


a sutra ću ga prodati jer ne želim biti u takvom društvu gdje se podmeće tko kamo stigne. inače plavi, ja sam ga kupio po 140 kuna.

Ti inače ulažeš u dionice tamo gdje ti je draga ekipa..? Pa to ti je super. U biti nisi ni svjesan..Buffett je stvorio fundamentalnu analizu, a ti društvenu analizu…. Ući ćeš u povijest…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Kaj ce sutra na 200 kuna?

Pa da, rekao je kratkoročno…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

ne staniću, samo sam napravio mali eksperiment. dok sam ja drukao za varteks bilo nas je nekoliko i svi su me tada pljuvali a sada odjednom im je svima super. a ta ekipica kojoj je varteks super je ušla nedavno i po puno većim cijenama nego mi i sada oni sole pamet i drukaju a u stvari ni sami ne znaju zašto su kupili. ja ću svoj varteks prodati nakon izvješća, to javno ovdje kažem svidjelo se to tebi ili ne jer dugoročno u tu granu industrije ne vjerujem. kad cijena bude 200 kuna odoh ja, pa se vi opet naslađujte kako sam popušio. A što se ekipe tiče, znao sam da nećeš shvatiti. Radi se o ekipi koja kupuje jer su čitali postove na forumu a ja s takvima ne želim biti u djelatnosti koja nema perspektivu (dugoročnu). Na 200 kuna ću ti rado prodati svoj varteks – cijelih 300 komada kupljenih po prosječnoj cijeni od 140 kuna. Inače, još nisam niti jednu dionicu prodao u životu (osim na početku “karijere” gdje sam vrtio i shvatio da je to sranje). A inače, ne moraš me pozivati da pomažem drugima jer ja im pomažem . Da su mene slušali , imali bi fine prinose i mirne živce. A ovako sam svoj majstor i opet je sve okej. Ja se ni na koga ne ljutim i svakome sam pomogao kad mi se obratio, ali ne može se pomoći svima kolektivno jer tebi pomoć je možda meni šteta i obratno. Zato se fino ohladi i čekaj tih jebenih 200 kuna na varteksu do kojih ćeš, uvjeren sam, prodati i posljednju dionicu varteksa kojeg prodaješ polako i sigurno od 150 kuna nadalje. No hard feelings, kužim ja to.


Zato se fino ohladi i čekaj tih jebenih 200 kuna na varteksu do kojih ćeš, uvjeren sam, prodati i posljednju dionicu varteksa kojeg prodaješ polako i sigurno od 150 kuna nadalje. No hard feelings, kužim ja to.

Ja Varteks neću prodati tako brzo kume,netko u njega vjeruje,netko ne….mislio sam općenito na dionice,samo eto prvi mi pao na pamet Varteks…..a ta doživotna Buffettova ulaganja…njemu svaka čast,ali ipak živim život danas. Nije mi cilj cijeli život živjeti od plaće da bi djeci ostavio milijune……
Malo su nam različita razmišljanja…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

meni je dugoročno godinu, dvije, a to je buffetu kratkoročno. ja svoju egzistenciju ne rješavam s dionicama niti želim imati milijune. samo želim veću neovisnost koju novac donosi, a da ću biti tada sretniji – znam da neću jer novac ne čini sretnim već samo smiruje. varteksa sam kupio jer sam imao nešto viška novca i nisam htio dokupiti starih dionica nego uzeti novu i izbor je pao na varteks jer sam od rođaka čuo da će FI biti jako lijep, a njemu su to rekli Koščeci. No isto tako su mu rekli da im ne cvatu ruže i da je jako jako loša situacija u Varteksu, i ja hoću da se to jasno kaže. Ovih 200 kuna je plod naših očekivanja, ali realnost u tekstilnoj industriji je jako jako loša i pitanje je par godina do maksimalno 10 kada će se sve tvornice tekstila u RH zatvoriti. Nemoj se ljutiti što ja dugo neću ostati s vama, tj. ostat ću FI za 2006. i onda ću ga prodati. Samo sam htio vidjeti kako će se ponašati neki forumaši kad čuju da sam prodao i nije mi se to svidjelo pa ću ubuduće biti puno manje iskren jer mi se ne sviđa ponašanje nekih kojima sam puno pomogao i puno informacija dao a oni su mi vratili podrugljivim tonovima ovdje na forumu. Tipično za naše podneblje…Valjda ću smjeti prodati na 200 kuna? Ili ćete i tada podjebavati kad krene na 250…Naravno, jer gušt je podjebavati iskrene ljude koji pokažu da im smeta a smeća koja vam serviraju laž na laž poštujete i uzdižete u nebesa. sretno vam onda bilo….


meni je dugoročno godinu, dvije, a to je buffetu kratkoročno. ja svoju egzistenciju ne rješavam s dionicama niti želim imati milijune. samo želim veću neovisnost koju novac donosi, a da ću biti tada sretniji – znam da neću jer novac ne čini sretnim već samo smiruje. varteksa sam kupio jer sam imao nešto viška novca i nisam htio dokupiti starih dionica nego uzeti novu i izbor je pao na varteks jer sam od rođaka čuo da će FI biti jako lijep, a njemu su to rekli Koščeci. No isto tako su mu rekli da im ne cvatu ruže i da je jako jako loša situacija u Varteksu, i ja hoću da se to jasno kaže. Ovih 200 kuna je plod naših očekivanja, ali realnost u tekstilnoj industriji je jako jako loša i pitanje je par godina do maksimalno 10 kada će se sve tvornice tekstila u RH zatvoriti. Nemoj se ljutiti što ja dugo neću ostati s vama, tj. ostat ću FI za 2006. i onda ću ga prodati. Samo sam htio vidjeti kako će se ponašati neki forumaši kad čuju da sam prodao i nije mi se to svidjelo pa ću ubuduće biti puno manje iskren jer mi se ne sviđa ponašanje nekih kojima sam puno pomogao i puno informacija dao a oni su mi vratili podrugljivim tonovima ovdje na forumu. Tipično za naše podneblje…Valjda ću smjeti prodati na 200 kuna? Ili ćete i tada podjebavati kad krene na 250…Naravno, jer gušt je podjebavati iskrene ljude koji pokažu da im smeta a smeća koja vam serviraju laž na laž poštujete i uzdižete u nebesa. sretno vam onda bilo….

Uf … da mi je vidjeti što ćeš govoriti o DDJH kada njega prodaš. Ne …ne … nemoj mi reči. Pusti me da nagađam.[smiley2][smiley2][smiley2]

Pozdrav

Tko ovako panično iskrcava ovolke količine iz HDEL? Priča se da če toga biti puno više i da je ovo danas bio samo lagan test za kupce . Ja ču stati na 400 KN , lako moguče da se prodavač spusti još dolje s prodajom [smiley7]

Ignore: KressoM, delux


Tko ovako panično iskrcava ovolke količine iz HDEL? Priča se da če toga biti puno više i da je ovo danas bio samo lagan test za kupce . Ja ču stati na 400 KN , lako moguče da se prodavač spusti još dolje s prodajom [smiley7]

Vjerovatno Samoborka, a ona je imala 130.146 kom. Do sada je otišlo u tri navrata 19 ili 20.0000 (5+5+10). Do sada su se nalozi gutali vrlo brzo (cca 30 minuta). Vidjeti ćemo danas. Spread nakon tog naloga je sve manji i manji. (sa 35 kuna pao je na 15).


Uf … da mi je vidjeti što ćeš govoriti o DDJH kada njega prodaš. Ne …ne … nemoj mi reči. Pusti me da nagađam.[smiley2][smiley2][smiley2] Pozdrav

On će samo reći da ga je prodao da vidi reakciju nas na forumu,on nikad dionicu neće prodati..samo mi nije jasno zašto ne želi imati milijune??[smiley10]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close