Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Daj Armani, previše si proziran, u cijelom dokumetu piše kako je INA poslovala lošije, i k tome, ostvarila 830.000.000 dobiti i da se ne piše dobro, moš misliti. Ne piše se dobro, piše se odlično, a cijena dionica ionako oscilira konstatno, tu nema pomoći.

Predstavljajući rezultate poslovanja izvršni direktor Mola Gyorgy Mosonyi na tiskovnoj je konferenciji istaknuo kako će najveći izazov u 2007. za kompaniju biti nastavak s akvizicijama obzirom da tvrtka ima prevelike količine gotovine. Naime, krajem prošle godine raspolagala je s gotovo milijardu dolara u gotovini.

Neću komentirati…..
http://www.mojnovac.net/forumi/showthread.php?t=764&page=134

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Moram priznati da me današnji dan poprilično zbunio.

Očekivao sam rast DDJH preko 200,00, očekivao sam stabilizaciju BLJE na 310,00 … kad vidi ovo ?!?!

Moram priznati da sam totalno zbunjen.

nadam se da će se uskoro okrenuti situacija na ovim dionicam ….

I love the Smell of Profits in the Morning

Nemas kaj bit zbunjen. Na Đuki je ovaj nalog na 190 vec dulje vrijeme i nikako da se probije pa tako nije ni danas probijen. Medjutim isto tako koliko netko prodaje toliko se i kupuje tak da…Nista strasno. [smiley13]

Cuore Sportivo

Do sada 13,5 milijuna prometa na ZABI, ajme, za dionicu sa ovako malim free floatom , to je izniman rezultat.
Kako stvari sada stoje, toliko toga je protrgovano preko 10 000 , da mislim su eventualna razmišljanja o dokupu ili kupnji ispod 10 000 nerealna ,nažalost.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Do sada 13,5 milijuna prometa na ZABI, ajme, za dionicu sa ovako malim free floatom , to je izniman rezultat. Kako stvari sada stoje, toliko toga je protrgovano preko 10 000 , da mislim su eventualna razmišljanja o dokupu ili kupnji ispod 10 000 nerealna ,nažalost.

Plavi koliki je cca free float? Koliko dionica?


Moram priznati da me današnji dan poprilično zbunio. Očekivao sam rast DDJH preko 200,00, očekivao sam stabilizaciju BLJE na 310,00 … kad vidi ovo ?!?! Moram priznati da sam totalno zbunjen. nadam se da će se uskoro okrenuti situacija na ovim dionicam ….

ima nas jos punooo, punooo…. [smiley2]
I mene ova situacija zbunjuje, pogotovo sto se BLJE-a tice. Sa DDJH sam odmah bio nacistu da se tu dosta igraju politicke igre pa ako upali rast, upali, ali za BLJE sam mislio da ce ko i sve todine firme rasti ali ono ode korak naprijed, natrag dva [smiley7] i lud sam vec od cekanja da se nesto dogodi…. ako se ovako nastavi rasprodat cu sve i stavit lovu u fond [smiley10], bar cu se manje zivcirat

Pretpostavka je majka svih zaj***


nightrider: ” ova kupnja na ingri nekako slabo stoji danas. izgleda da bi mogla danas pasti na 18k NR ” Hej Kucilo, bolje gledaj svoju MMTZ, i naući što je EV , a što tržišna kapitalizacija, a ne ovako mlatiti praznu slamu.Koliko ja vidim mogla bi ona lako i na 20 000 , i kupnje i prodaje nama baš nešto. Ali će zato biti kupnje najkasnije po izlasku GFI-a.

Prodaje zaista nema jer je još samo 39 komada ostalo, a kupnja zaista raste i što je još veselije, tri puta je jača od prodaje![smiley1]

[emo_cool]


Prodaje zaista nema jer je još samo 39 komada ostalo, a kupnja zaista raste i što je još veselije, tri puta je jača od prodaje![smiley1]

Tako je Matea, kako općenito volim sve što se tiče žena, pa tako i Vašu žensku intuiciju, molim Vas što Vam ista govori , hočemo li kod INGRE prema 25 000 prije izvješča ili poslije izvješča?
Srdačan pozdrav
[smiley11]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


mateja: ” Prodaje zaista nema jer je još samo 39 komada ostalo, a kupnja zaista raste i što je još veselije, tri puta je jača od prodaje![smiley1] ” Tako je Matea, kako općenito volim sve što se tiče žena, pa tako i Vašu žensku intuiciju, molim Vas što Vam ista govori , hočemo li kod INGRE prema 25 000 prije izvješča ili poslije izvješča? Srdačan pozdrav [smiley11]

A najsmiješnije je to kako neki “drukaju” za pad ispod 19000, sve u nadi da malo dokupe…Dobra je stvar što u ovakve “malo vrijednije” dionice ulaze čvršći ulagači koji znaju pravu vrijednost i target onog što su kupili.Tako da nema zime…vidimo se na 25000 kn…ubrzo…[smiley11]


A najsmiješnije je to kako neki “drukaju” za pad ispod 19000, sve u nadi da malo dokupe…Dobra je stvar što u ovakve “malo vrijednije” dionice ulaze čvršći ulagači koji znaju pravu vrijednost i target onog što su kupili.Tako da nema zime…vidimo se na 25000 kn…ubrzo…[smiley11]

Ma dobro , dečki hoče kupiti jeftino NHF, istina osobno bih volio da padne sigurno bih dokupio , ali kod ingre je to teško za očekivati , iako ne i nemoguće.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

boli glava od svih ovih očekivanja novih članova foruma. još ništa nisu naučili, ali brzo budu shvatili da je burza sve samo ne laka lova. jedan bi belje da raste a prije niti godinu dana je bilo 90 kuna, no taj je ušao po 300 pa bi odmah na 600, dok je drugi ingru kupio po 19200 a ne prije 2-3 mjeseca po 11500 pa bi sad odman na 25000. Ne ide to tako djeco, puno strpljenja je potrebno u ovoj igri živaca. Tu nema znanja, samo strpljenje.


Ne ide to tako djeco, puno strpljenja je potrebno u ovoj igri živaca. Tu nema znanja, samo strpljenje.

Ajde ne soli pamet okolo,nego ako imaš kome pomoći pomozi,a ne se tu preseravaš……a gdje ti je Varteks..rekao sam ti da stojiš u njemu,toliko si pisao o njemu i na kraju pobjegao sa 10-15 kn zarade,a tu pišeš o igri živaca.
Ako kome možeš pomoći pomozi,jer i tebi su pomagali kao i meni i svima ostalima…….

Nadam se da ne shvaćaš ovaj post krivo…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close