Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kao sto rekoh 3800-3750 ,borba je bila na 3800 i dva puta smo se malo odbili dok nisu probili do 3750.Sutra je novi dan i vidjet cemo sto ce donijeti [wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada




P.S. Ja sam u CASH-R-A 75% portfelja i ne razmisljam o dokupu barem do 9. mjeseca.
Sretno.

Ja sam keš 100% ali mislim ulaziti po slijedecim cijenama:

ATPL < 1800
DLKV < 700
IGH < 7000
TNPL< 3200
DIOK < 350
ATGR < 500
HT < 260
INGR < 20000
JDPL < 450
MAIS < 190
VIRO < 750

Ako se koja od cijena poklopi ulazim u protivnom keš je kralj.

[/quote]

Interesantno! Uvijek kad je crobex u debelom minusu onda se javljaju pojedinci koji su 100% u chasu.
I baš zbog takvih i jesmo tu, gdje jesmo. Ja vam od srca želim da uspijete ući na gore navedenim razinama pa da i Vi konačno postanete dioničar.
[/quote]

ja im od srca želim da ne uspiju ući na gore navedenim razinama i da ostare u kešu

Oni računaju da će duplo zaraditi

mislim da ovdje ekipa jako kuka,svi govore nesto "sutra cemo ovo ono" i cekaju komentar neke ekipe koja uopce ni nije u dionicama i samo ceka da kaze "nevjerujem jer ovo jer ono".
Daj jednom donesite sami neku odluku jer da ovdje ljudi znaju sta raditi nebi pricali ovakve gluposti…..zna se na kog mislim……pozdrav

sreca je samo popratni faktor znanja



Izgleda da se dividendica od HTa ne ulaže nazad na burzu. Slabi smo mi to dioničari. Ako neko hoće stvarno zarađivat na dionicama onda treba glavnicu stalno povećavati. Samo što to kod nas kuži 1% ljudi. A ni ovi fondovi nisu baš razumni. Sada nije bilo vrijeme za dozvolit ovakav pad. S obzirom da sam burzu danas pogledao samo na minutu, možda nisam sagledao dobro cijelu stvar ali mislim da bi fond menadžeri trebalo uplatit par tečajeva. Isplatilo bi se…

Fond manageri rade za svoju osobnu godišnju dobit.Dobit im je najvća ako ovako drastično ljuljaju burzu(neću koristiti riječ volatilnost jer je ovdje primjerenija riječ pljačka).Od takve burze mali investitori bježe, a što znači da fond manageri rade protiv burze tj. u opasnom su sukobu interesa.
Za njih vrijedi …tko jamio …jamio
[/quote]

Sve je to istina samo što treba biti svjestan toga da se fondovi pune novcima malih ulagača koje oni na ovaj način rastjeruju. Ulaganja ljudi srednjeg staleža na burzi prema svim njihovim projekcijama u slijedećih 5 godina trebala su rasti nekoliko puta po uzoru na stanje u evropskim zemljama no od toga neće biti ništa zbog ovakvog pristupa burzi.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

wiking
Donijet će najvjerovatnije rast, do podne pad a onda rast.
To ti je prema grafu koji se nalazi u mojoj glavi, možda se varam ali trebalo bi biti tako.

pa da…
ipak oporavak…
igh vec na 10800…

Zatišje na europskim burzama

Europski burzovni indeksi danas gotovo i nisu zabilježili promjene, u okolnostima mirnije trgovine zbog praznika u SAD-u i Ujedinjenom Kraljevstvu, rekordnih cijena nafte te pritisaka koji su i dalje stizali iz bankarskog sektora.
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
3.800,31 -2.98% 99.002.282,99 kn 97.416.182,99 kn 1.586.100,00 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

A čuj Crobex-3.800,31

Treba to znat

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Glede aktivnosti na burzi….Ako jedna od najjačih brokerskih kuća vođenjem portfelja za građanina X ostvari godišnju dobit 80% to za mene znači:

a) brokeri na stolovima imaju kristalne kugle
b) imaju povlaštene informacije
c) oni sami ljuljaju burzu

Jedino legalno po meni je ovo pod a) [smiley].Molio bih moderatora da ako mi izbriše post napiše…izbrisano.Sve što pišem je moje mišljenje koje sam stekao koristeći sive stanice i malo logike.To je zabranjeno?
Pozdrav



P.S. Ja sam u CASH-R-A 75% portfelja i ne razmisljam o dokupu barem do 9. mjeseca.
Sretno.

Ja sam keš 100% ali mislim ulaziti po slijedecim cijenama:

ATPL < 1800
DLKV < 700
IGH < 7000
TNPL< 3200
DIOK < 350
ATGR < 500
HT < 260
INGR < 20000
JDPL < 450
MAIS < 190
VIRO < 750

Ako se koja od cijena poklopi ulazim u protivnom keš je kralj.

[/quote]
ajde nas prosvijetli dodatno pa nam reci kad uđeš na tim razinama kad ćeš izlazit?
jer npr. ht ti je sad oko 5 % iznad tvog ulaza-koliko misliš zaradit ako ti je sad preskupo na 272?!

New Report

Close