Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


” Potpuno krivo, za manju dobit znalo se i prije, tako da navodna bežanija nije bila time uvjetovana, baš me zanima koliko mogu spustiti cijenu, trenutni omjer je 21.200/3.670 komada.

Upravo tako Mauricije,znalo se i prije….da će INA pasti,možda i hoće,prije nego Mol krene u kupnju mislim da se ne isplati prodavati… Neka svatko radi po svom..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

plavi:

Bježanija na INI , prva kupnja 2707 kuna. Razlog? http://www.zse.hr/novosti/107-07-INA_fin_rezultati.pdf Izgleda da im i nisu tako dobre profitne marže , što li će tek biti kada se krene u modernizaciju rafinerija? Što ne znaći da je INA loša investicija..

Potpuno krivo, za manju dobit znalo se i prije, tako da navodna bežanija nije bila time uvjetovana, baš me zanima koliko mogu spustiti cijenu, trenutni omjer je 21.200/3.670 komada.


Sutra bi mogla i ispod 2700.
Iako se znalo da će dobit biti manja nego prošle godine, fondovi moraju to iskoristiti da istjeraju bar nekoliko stotina “22-ki” na prodaju.


. Iako se znalo da će dobit biti manja nego prošle godine, fondovi moraju to iskoristiti da istjeraju bar nekoliko stotina “22-ki” na prodaju.

………….pa naravno,ne bi začudilo da se količina na “prodaji” podupla… [smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


odnos kupnja prodaja se jako pogoršao na pbzeu. svega 16 kom iznad 1.500 kn. pitanje je trenutka kad će netko kapitalizirati dobit NR

http://www.bankamagazine.hr/dnevnevijesti/ina-ina-dobit-lani-smanjena-na-831-mil-kuna

P.S. PBZ očekuje rekordnu dobit sa uključenom dokapitalizacijom. Onda će opet svi pričati kako zaostaje za drugim bankama, pa čete opet kupovati hehe, ali po većim cijenama.

P.P.S. Jesi naučio razliku tržišne kapitalizacije i vrijednosti društva?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

prodaja sve jača na pbzeu, sad je već trostruko jača. još samo 6 komada iznad 1.500 kn. u neku ruku nije ni čudno, mnogi su dobili dionice po upola nižoj cijeni.
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

nema više kupnje na ingri na 19k. izgleda da idemo još niže
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Ne znam dal se znalo il ne, ja nisam znao, pa sam svoje prodal danas. Uglavnom se ne piše dobro , po rezultatima.Dobit je smanjena prek 6 %, u vrijeme dok drugi pričaju o rekordnim dobicima, ovo mi nije po volji nikak. [smiley7][smiley6][smiley9][smiley11]

Daj Armani, previše si proziran, u cijelom dokumetu piše kako je INA poslovala lošije, i k tome, ostvarila 830.000.000 dobiti i da se ne piše dobro, moš misliti. Ne piše se dobro, piše se odlično, a cijena dionica ionako oscilira konstatno, tu nema pomoći.
Jedino je problem, što kad INA raste rastu i druge dionice i obratno, zato je sad malo panična situacija, treba biti strpljiv.


nema više kupnje na ingri na 19k. izgleda da idemo još niže NR

Istina nema više na 19 000 ima na 19 100.
Kako je krenulo , vidim da ću se morati raspisati ovih dana o nekim stvarima koje su se događale i događaju, na forumu , a o kojima dio forumaša ne zna, sve zbog onog poznatog hrvatskog jala.
Ili tebe muči nešto drugo?
Btw. što je sa NACE?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Jel’ na Đuri još uvijek stoji onaj H nalog. Zna li netko?[smiley6]

Cuore Sportivo

Jašta!!! Ni trepnuo nije.


Bježanija na INI , prva kupnja 2707 kuna. Razlog? http://www.zse.hr/novosti/107-07-INA_fin_rezultati.pdf Izgleda da im i nisu tako dobre profitne marže , što li će tek biti kada se krene u modernizaciju rafinerija? Što ne znaći da je INA loša investicija..

pravi igrači tek sad kupuju…
No ne zadugo jer trenutna je cijena 2770 kn
Omjer kupnje i proadje je bolji …. sada se kupuje 22289 komada dok se prodaje svega 3261
Nema zime…

Scio me nihil scire

…. a belje su dobro stisli….trenutna 290

Scio me nihil scire

New Report

Close