Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


moram da ti priopcim da ceti onda ostat keš a te cjene vise nikad neces docekat a sto se tice daljne kupovine imas vremena sutra do 12 u protivnom neces kupit jeftino

Vrijeme je na mojoj strani. Ne vidim ništa što bi moglo podići naše tržište a niti na globalnoj razini. Previše je pesimizma i loših vijesti. DOW ide ispod 11k to je sigurno. Veliki su poremećaji nastupili i oni će se sigurno reflektirati na tržišta na globalnoj razini.

Ako pogledaš naša Q1 izvješća ona su UGLAVNOM loša. Q2 se predviđa na svijetskoj razini još gori a kriza bi svoj vrhunac prema sadašnjim projekcijama na globalnoj razini trebala imati vrhunac u prvom kvartalu 2009. Znam da većina to ne želi čuti ali bojim se da je to realnost ovog trena.

Biti će tu opet odbijanaca prema gore ali strpljivi koji traže pravi "investitorski" dulji ulazak mogli bi biti nagrađeni ako budu sada strpljivi. Tko ima vremena neka trejda. Opasno ali može biti unosno.

Ja ću ipak vrebati iz prikrajka jer mi se sve više čini da je ovo pomalo izvan kontrole.

Gule nas ko bananu. Dok ovi petokolonaši koji su im to omogućili sjašu s vlasti, od države će nam ostati repka, zastava i gomila imbecilnih zakona.



P.S. Ja sam u CASH-R-A 75% portfelja i ne razmisljam o dokupu barem do 9. mjeseca.
Sretno.

Ja sam keš 100% ali mislim ulaziti po slijedecim cijenama:

ATPL < 1800
DLKV < 700
IGH < 7000
TNPL< 3200
DIOK < 350
ATGR < 500
HT < 260
INGR < 20000
JDPL < 450
MAIS < 190
VIRO < 750

Ako se koja od cijena poklopi ulazim u protivnom keš je kralj.

[/quote]

Interesantno! Uvijek kad je crobex u debelom minusu onda se javljaju pojedinci koji su 100% u chasu.
I baš zbog takvih i jesmo tu, gdje jesmo. Ja vam od srca želim da uspijete ući na gore navedenim razinama pa da i Vi konačno postanete dioničar.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Ako se koja od cijena poklopi ulazim u protivnom keš je kralj.
moram da ti priopcim da ceti onda ostat keš a te cjene vise nikad neces docekat a sto se tice daljne kupovine imas vremena sutra do 12 u protivnom neces kupit jeftino
[/quote]

Stari moj, jesi li primjetio da se cijena ne vraća, jer nitko ne kupuje.
To znači da nam je tržište prekupljeno.
Fondovi će braniti , ali na kojoj razini? 3500? 3200?
Koliki je P/E Crobexa?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

A sutra hmm sutra.
Bojim se da sve ovisi koliko će dnevnik biti bombastičan.

Nafta se još neda i ustabilila se cijena na 133$.

Malo se oporavljamo ali nažalost samo kratkoroćno.
koliko ima smisla sada kupovati nemam pojima, ali svaka čast malim na hrabrosti ako sada kupuju.
Pozdrav.
***obrisano***

meni se čini da se lagano vraćamo

thats all folks!

[lol]

pa evo palo je do 3700,
sta hocete vise?
zar nije dovoljno?
vjerojatno slijdi brzi povratak na 3900.
cini mi se da se vise nikome ne zafrkava sa 3200 jer ce opet svi morati na TV u emisije o burzi…
[lol]
dakle, nema vise kataklizmi…
[lol]


Na Jadroplovu je upravo progutan veliki nalog s aska :

601,00 224 14:57:47
600,00 3 14:57:47
600,00 50 14:57:47
600,00 35 14:57:47

Također, na ATPL stoji brana na strani kupnje na 2650 kn :

2.650,00 289

Očito su veliki zaključili da je dovoljno palo pa da mogu početi kupovati u većim količinama.

Eh da je bar tako no sve mi se više čini da će biti isti scenarij ko i u petak,odnosno popravit će malo situaciju a sutra sisanje


thats all folks
[lol]

Bolje da se vrati nazad malo, da izgleda kao manji pad.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7



thats all folks
[lol]

Bolje da se vrati nazad malo, da izgleda kao manji pad.
[/quote]

barone ja ne razumijem tvoju forumsku ulogu!

jesi cash, jesi kupio što, kad, kad si prodo, kolko si u plusu minusu!?

anything!? [smiley]

kolko je crobex?

New Report

Close