Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakvi iskrcaji na IGH!
Skidaju desetke kao od šale!

Nije sve tako sivo.....

Baš me zanima koji će danas biti razlog pada. Dax i Cac u zelenom. Amerika i englezi ne rade. Pa vjerojatno srbi makar ni tamo nema ništa spektakularno.


Monday, 26 May 2008

Vienna, 26 May 08–The price of OPEC basket of thirteen crudes stood at 126.37 dollars a barrel on Friday, compared with $127.59 the previous day, according to OPEC Secretariat calculations.

Još kad bi to imalo nekakve veze s našim precjenjenim indeksom,čovjek bi se veselil,al ovako…… [cry] [cry] [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

krenulo je




Šta se radi, šta se radi……
Da nije tragično bilo bi smiješno…..
I opet na kraju nikome ništa, tj. nitko neće odgovarati za ovaj bezrazložan pad….

[lol]

A zašto bi netko i odgovarao? Fondovi su opet u kešu i logično je da će nas ovaj tjedan odvesti u crveno… Onda će lijepo opet pokupovati jeftino od nas ovaca…. I tako u dvotjednim ciklusima… PO meni imati ćemo crvenilo još par dana (možda i cijeli tjedan), a onda idemo strelovito u zeleno za cca 10 %…. i tako u ciklusima šišanje ovaca se nastavlja… Zagrebačka Burza i nije više to kako se naziva otkako više nema vanjskih investitora… Na pozornici su ostala još samo tri glavna lika: Fondovi, day traderi i stoka sitnog zuba….
[/quote]
I ti naravno si jedan među njima
[/quote]

Jesam, naravno … Pokušavam izbjeći nožu na način da ne rasprodajem svoj HT portfolio za sitniš… Moje vrijeme će doći. Za kruh imam, a na svoj dio HT kolača mogu čekati i par godina. Žao mi je samo kaj većina ljudi tako ne razmišlja….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Amerika sutra ide u debeli plus … nafta u debeli minus … i tako to ide … red dionica red nafte … gore dole … dole gore.

A ovi naši nesretnjaci hoće otjerat i ono malo stoke sitnog zuba što je ostalo na kako se to nekad zvalo … ah da Zagrebidačkom buvljaku bljak bljak bljak …

ili kako bi se reklo Ante Ante nemoj samo dol, nemoj samo dol

skriveni nalozi na kupnji igh


skrivni nalozi na kupnji igh

Ma nema šanse da se održi!

Nije sve tako sivo.....

AJDE IZLAZITE DOK IMATE JOŠ PRILIKE


krenulo je

Kaj je krenulo, nije mi jsano..

skriveni nalozi na kupnji igh

to je valentine krenuo u šoping ! [lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


AJDE IZLAZITE DOK IMATE JOŠ PRILIKE

Kolega kaj ste postali tako nervozni?
Da ste poslušali prije 10 dana i prodali danas bi bili bolje volje.

kaj sada padamo i to je to.
Nitko se nije žalio kada je igh sa 7000 došla na 13500 u 30 dana.

New Report

Close