Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Molio bih kolege da se rugaju svima koji imaju cash. Hvala.

[lol] [lol] [lol]

Kakva je ovo igra na PBZ-R-A? Na prodjai ogromne količine oko 1230, a na kupnji uvijek 10 komada po toj cijeni i čim taj prođe pojavi se novi s 10 komada?


Neću komentirat komentare, ali gledajući današnje stanje neću komentirat ni trgovinu jer to jednostavno ne zaslužuje. 3.793,39 -3.16% Tko tu koga? Što nas ne ubije ojača nas.

Ma tu uopće nevrijedi nikakav komentar, da nije tragično bilo bi smiješno. Hahahaaa!

CROATIA ZAGREB CROBEX 3,794.70 -122.41 -3.13%
Slovenian Total Market 8,488.32 -13.27 -0.16%
BELEXline Index 3,167.62 21.31 0.68%

SOFIX INDEX 1,218.52 -31.60 -2.53%

Evo malo iz okruženja stanje, te iz države koja pored nas ima najlošiji index na globalnoj razini.

P.S.
Vidim neko čišćenje na DLKV, jel to tračak nade ?

kad nas slovenci ne žele slijditi bar nas srbi slijede belex -2%

beograd zavrsio -2.03%

Predsedništvo SPS-a prihvatilo je predlog sporazuma koalicije SPS-PUPS-JS s koalicijom DSS-NS i radikalima o formiranju vlasti u Beogradu

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=05&dd=26&nav_category=418&nav_id=300385

ovim komentarima o odnosu k/p mislim da treba dodati jednu sitnicu: Ne vide se skriveni nalozi niti se pribrajaju u ukupni omjer. Po onomu što ja pratim ipak na kupnji ima dosta skrivenih naloga, tako da bi to malo popravilo ukupan omjer kupnje prema prodaji.

Svaki put kada dodem u ured vidim da je gore i gore, tako da danas vise necu dolaziti! Vidim da se opet svi hvataju za slamke i copy paste-aju sve moguce i stavljaju omjere kupnje i prodaje a nitko ne izlaze vlastito misljenje zasto je danas takav pad ??? S obzirom da Europa nije dozivjela neki kaos od izvjesca i nema nigdje panike za neki novi strah (osim unaprijed poznatih) od ne znam vise cega, da cujemo misljenja danasnjeg pada?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Činjenica je da je naša burza u zadnje dvije godine, a pogotovo od IPO-a HT-a postala mjesto potpune šprdancije. Evo vidimo da na Splitskoj TV je napravljen i show, ovo više stvarno nema veze s ičim…

@ castro
već danima se osobito na topicu TA govori o očekivanom padu koji je ponajprije posljedica ovako naglog rasta (oporavka). Mislim da je to osnovni razlog

@ castro
već danima se osobito na topicu TA govori o očekivanom padu koji je ponajprije posljedica ovako naglog rasta (oporavka). Mislim da je to osnovni razlog, čisto psihološki (kapitaliziranje dobiti, …)


… da cujemo misljenja danasnjeg pada?

Tako su prorekle (urekle) svijeće za Crobex i Crox u petak 🙂

New Report

Close