Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


LPLH 1:1, KODT 1:1,TISK 1:1, JNAF 2:1,ATPL1:1 itd, itd.
Nemojte me hvatati za 10 dionica više ili manje

KODT 71/390 kom
TISK 623/2566 kom
JNAF 165/1045 kom
ATPL 2248/5049 kom
Crobex 3807 , testiramo 3800??

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

IGH, fondovi izlaze.Kapitaliziraju dobit. 100 kom po bidu.
DIOKI -7%.
Očito da one dionice koje su pumpane u zadnje vrijeme, najviše padaju.
Čuo sam da su fond manageri očajni, da hoće čak imalu zaradu na kraće vrijeme, jer znaju da nam je market volatilan, a stagnira.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Crobex u minusu preko 2,50% i to već ulazi lagano u seriju takvih dana.
Valja li se nešto ozbiljno iza brda ili kako bi to analitičari rekli "uobičajena korekcija"?
Volio bih pročitati nečiji komentar?

Ina se brani svim sredstvima i znamo zašto.
Bilo 750 dionica na kupnji ali se smanjuje.
Nitko nije rekao jednu stvar: branitelji i njihov fond.

Polako HT i INA padaju, a kada većina branitelja vidi da vrijeme prolazi a oni imaju sve manje i manje nastaje prodaje udjela.
Brzo će doći dan objave koliko branitelja je prodalo dionice, a njima nije lako, jedva preživljavaju i neda im se igrat na burzi kao nama.
Stoga novi ponor uskoro.

*baron za danas je dosta 2800 tu smo, sutra idemo dalje DOLJE

Očito netko želi napraviti tobogan kakav smo već imali prilike gledati da sve likvidnije dionice roknu 10%. Pa će onda krenuti u kupovinu.

…he,he…koliko hijena & lesinara…stvarno ostajem bez komentara…u biti ocigledno je da bi trebalo otvoriti teme "druk-druk gor" & "druk-druk dol"…kolege koje imaju vremena cijeli dan biti ovako aktivni zamolio bi da mi (makar na privat) jave koliku materijalnu korist izvlace iz svog djelovanja…cisto da procijenim – vrijedi li moj obraz tolike love [wink]…znate kako kazu…ako ne mozes protiv njih – pridruzi im se [cool]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

wiking

evo ti sada tvojih grafova i 3800
vidiš da nefunkcionira na ZSE


…he,he…koliko hijena & lesinara…stvarno ostajem bez komentara…u biti ocigledno je da bi trebalo otvoriti teme "druk-druk gor" & "druk-druk dol"…kolege koje imaju vremena cijeli dan biti ovako aktivni zamolio bi da mi (makar na privat) jave koliku materijalnu korist izvlace iz svog djelovanja…cisto da procijenim – vrijedi li moj obraz tolike love [wink]…znate kako kazu…ako ne mozes protiv njih – pridruzi im se [cool]

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Po meni samo vas mediji mogu spasiti.
A oni su uvijek bili lešinari tako da nema spasa.

gdje je Ivana, baš mi fali.
Fali mi one njene čvrste tvrdnje radi kojih sada mali plaču.
Zamisli kupili igh na 13500 a danas će na 10000.
katastrofa.

[bye] [bye]
Crobex
3.792,97 -3.17%

http://www.belex.co.yu/ netko je bio rekao da su “čak” i oni u plusu

Neću komentirat komentare, ali gledajući današnje stanje neću komentirat ni trgovinu jer to jednostavno ne zaslužuje. 3.793,39 -3.16% Tko tu koga? Što nas ne ubije ojača nas.

Crobex-3.794,38 -3.13%
Probili smo 3800, hoće li odbijanac ili idamo da(o)lje?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


…he,he…koliko hijena & lesinara…stvarno ostajem bez komentara…u biti ocigledno je da bi trebalo otvoriti teme "druk-druk gor" & "druk-druk dol"…kolege koje imaju vremena cijeli dan biti ovako aktivni zamolio bi da mi (makar na privat) jave koliku materijalnu korist izvlace iz svog djelovanja…cisto da procijenim – vrijedi li moj obraz tolike love [wink]…znate kako kazu…ako ne mozes protiv njih – pridruzi im se [cool]

Dobra [lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close