Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ode sve![smiley2]

Pozdrav

To se zove jaka kupnja. A prodavatelj uspijeva prodati i po većoj prosječnoj cijeni od 470 gdje se sve proguta.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Ja sam kupio i prodao u petak, danas sam isto kupovao i držaću to neko vrijeme. Ne zanima me više ta sitna zarada, tu mi miriše na dosta više..[smiley2]

ova kupnja na ingri nekako slabo stoji danas. izgleda da bi mogla danas pasti na 18k
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


ova kupnja na ingri nekako slabo stoji danas. izgleda da bi mogla danas pasti na 18k NR

Hej Kucilo, bolje gledaj svoju MMTZ, i naući što je EV , a što tržišna kapitalizacija, a ne ovako mlatiti praznu slamu.Koliko ja vidim mogla bi ona lako i na 20 000 , i kupnje i prodaje nama baš nešto.
Ali će zato biti kupnje najkasnije po izlasku GFI-a.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

evo izgleda da se napokon i FNVC pokrenuo

Netko se izgleda zaletio na HPB, lupio po asku , nadajući se da neće biti nove prodaje, kad ono..
Nadam se da znate koja je procijena Deltoita sa vrijednošću HPB-a?
Naime HPB je procijenjen na 300 miliona eura, što bi dalo matematičkim izračunom 300 mil € * 7,38 = 2.21 mlrd kuna , kada to podijelimo sa brojem dionica ispada da je procijenjeno na 4 165 kuna po dionici.
Da ne govorimo o ograničenim mogučnostima rasta koje imaju male banke za ovu godinu ( restrikcije HNB-a ).
Sistem sličan kao i na NACE, nema trenutno ništa na prodaji, pa ajmo pumpati cijenu i navući naivne, btw, što je sa tom dionicom, nekako je izašla iz širek kruga razmišljanja.
Je li moguće da su svi istovremeno kupili NACE, pa svi istovremeno prodali.
Ili se radi o nećemu drugom?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Bježanija na INI , prva kupnja 2707 kuna.

Razlog?

http://www.zse.hr/novosti/107-07-INA_fin_rezultati.pdf

Izgleda da im i nisu tako dobre profitne marže , što li će tek biti kada se krene u modernizaciju rafinerija?
Što ne znaći da je INA loša investicija..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Bježanija na INI , prva kupnja 2707 kuna. Razlog? http://www.zse.hr/novosti/107-07-INA_fin_rezultati.pdf Izgleda da im i nisu tako dobre profitne marže , što li će tek biti kada se krene u modernizaciju rafinerija? Što ne znaći da je INA loša investicija..

Potpuno krivo, za manju dobit znalo se i prije, tako da navodna bežanija nije bila time uvjetovana, baš me zanima koliko mogu spustiti cijenu, trenutni omjer je 21.200/3.670 komada.

3,5 milje proslo na Đuki,a cijena ni trt ni mrt [smiley6]

Cuore Sportivo

odnos kupnja prodaja se jako pogoršao na pbzeu. svega 16 kom iznad 1.500 kn. pitanje je trenutka kad će netko kapitalizirati dobit
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


plavi: ” Bježanija na INI , prva kupnja 2707 kuna. Razlog? http://www.zse.hr/novosti/107-07-INA_fin_rezultati.pdf Izgleda da im i nisu tako dobre profitne marže , što li će tek biti kada se krene u modernizaciju rafinerija? Što ne znaći da je INA loša investicija.. ” Potpuno krivo, za manju dobit znalo se i prije, tako da navodna bežanija nije bila time uvjetovana, baš me zanima koliko mogu spustiti cijenu, trenutni omjer je 21.200/3.670 komada.

Ne znam dal se znalo il ne, ja nisam znao, pa sam svoje prodal danas.
Uglavnom se ne piše dobro , po rezultatima.Dobit je smanjena prek 6 %, u vrijeme dok drugi pričaju o rekordnim dobicima, ovo mi nije po volji nikak.

[smiley7][smiley6][smiley9][smiley11]

[b]Fashion and Stocks[/b]

New Report

Close