Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sad će ekipa krenuti sa lovicom od dividende. samo da jedan veći krene pa da vidiš.


Miriše na odbijanac, ak ne danas sutra sigurno. Dobro su neke navukli..

Ak ne sutra, onda slijedeći mjesec.

Neke su dobro navukli,….ček pa šta se fondovi mogu navući da se iskrcavaju.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Miriše na odbijanac, ak ne danas sutra sigurno. Dobro su neke navukli..

Ništa dok se ozbiljnija lova ne pojavi. Oni koji imaju kapital, žele još veći popust od ovoga.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


da zaboravio sam reći da sve to uglavnom rade Hrvatske firme! + Zagreb kojeg tek čeka građevinski bum, čim se gradi aerodrom sa 11 gate-ova onda znajte da nas čeka svašta.


Barone, nema obojanog da insiderski priča po forumu i brani tu šuplju priču

mene stvarno čudi kolega saladin kaj se tolko isčuđava
pa ista ekipa kupuje i prodaje sve u krug pa kolko se biserčića uhvati oni sretni
zato smo si i sami krivi
da je barem pobijedio sdp dobili bi porez za kapitalnu dobit pa ne bi bilo ovog navlačenja
elo eto 4 godine ću se strpiti
poz i ako ne znate kaj da radite nemojte nis raditi

Postanite Eu-robovi



Miriše na odbijanac, ak ne danas sutra sigurno. Dobro su neke navukli..

Ak ne sutra, onda slijedeći mjesec.

Neke su dobro navukli,….ček pa šta se fondovi mogu navući da se iskrcavaju.
[/quote]
Ako ne u lipnju možemo se kladiti u cijeli tvoj cash da ćemo početkom 2009 krenuti up.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9a63c346-05a2-4e3e-a53c-874b7129e192&open=sec

Kako stalno pričam IZGUBLJENO!
To je bio bivši benzin ili ti gorivo za burzu kojeg više nema, niente, nula izgubljeno.
Doći će bolji dani ali bez stranaca punog đepa neće biti rasta, a oni će kupovati podcijenjene dionice poput ht, atpl (ispod 2500), inu ispod 2100, i tako dalje i tako dalje

Prvi val panike (iskcavanja) je završio i dovukao Crobex na 3.825,00 -2.35%.
Vidjet ćemo kako dalje, ako je suditi prema petku mogli bi smanjiti minus na oko 1,5%.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

INGR 52/213 kom. K/P
Ipak sam pogodio. Trpa se prodaja. 29 kom na prodaji.
I još jedno ljudi …..
Imam info, a to je da su i fondovi počeli daytrejdat. Pažnja.
I šta je bilo za očekivati nakon ovakvog rasta od 30% u mjesec dana.
Tržište nam je volatilno da glava boli.

Dioničari u četiri mjeseca izgubili 74,7 milijardi kuna

Tržišna vrijednost hrvatskih dionica u samo četiri mjeseca smanjila se za 74,7 milijardi kuna, podaci su koji se odnose na 948 hrvatskih dionica uključenih u depozitorij Središnje depozitarne agencije.
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

I opet je zavladala panika,kako na burzi tako i na ovom forumu.Pa samo do neki dan je bila euforija kako snažnim koracima ide crobex ka 3400,a sada več pričamo gdje je dno.Ako ne mislim danas,sutra ili za koji dan prodavati dionice onda me uopće ne brine ovaj pad,jedino mi žao što nemam više keša da si podebljam portfelj.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

kaj su svi prestali prodavati?? [huh]

Lijepo sam Vam pisao da sve ide opet lagano dolje,pa su se pojedinci sprdali sa mnom.


MOŽDA JOŠ DANAS MALO PADA , ALI SUTRA ĆE SIGURNO UP JER NEMA LOGIKE DA PADA PREKO 4-5 DANA. AKO SE PREOKRET NEDOGODI VEĆ DANAS.

1. pisi malim slovima jer me usi bole od jutra a drugo jel ti imas kakav dokaz za takve tvrdnje.

Evo ja cu ti reci ak danas ostanemo ispod 3900 da cemo vjerojatno putovati do cca3700- 3750 gdje je otpor
Ne mogu priljepiti graf jer ne prima attach da ti to i dokazem [angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada



MOŽDA JOŠ DANAS MALO PADA , ALI SUTRA ĆE SIGURNO UP JER NEMA LOGIKE DA PADA PREKO 4-5 DANA. AKO SE PREOKRET NEDOGODI VEĆ DANAS.

1. pisi malim slovima jer me usi bole od jutra a drugo jel ti imas kakav dokaz za takve tvrdnje.

Evo ja cu ti reci ak danas ostanemo ispod 3900 da cemo vjerojatno putovati do cca3700- 3750 gdje je otpor
Ne mogu priljepiti graf jer ne prima attach da ti to i dokazem [angry]
[/quote]

NEMAM JA NIKAKAV DOKAZ, ALI MI TAKO GOVORI LOGIKA I MOJE MALO ISKUSTVO. A ŠTO SE TIĆE GRAFOVA CROBEX BI PO NJIMA TREBAO BITI NA 6500 (prema njihovim svim gravovima od prošle godine).

New Report

Close