Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanimljive igre na DKVS danas, a čini se da bi iduci tjedan napokon mogla i KABA krenuti

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Fino se slaže kupnja na DDJH . Ne bi me začudilo da par sekundi prije 10.00 dođe jedan veči nalog i počisti veču količinu prema gore [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

Kao što sam i rekao [smiley2]

Kupnja – DDJH-R-A
1.116 191,00
1.000 190,52

88 190,51
400 190,00
150 188,54

Prodaja – DDJH-R-A
297 186,00
169 186,64
650 187,00
80 188,00
182 188,47

Ignore: KressoM, delux

Opako je krenulo na Djuri

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Jel to blokada na HPB ili jednostavno nema ponude na prodaji??? [smiley8]


Jel to blokada na HPB ili jednostavno nema ponude na prodaji??? [smiley8]

evo malo prije se pojavilo na prodaji 5 komada na 8500 [smiley2]

Scio me nihil scire

Na HDEL opet strašilo.

Nije to nikakvo strašilo, već živa realnost, zvana Opasnost, neman iz Samobora.
Oteo se Krnjo iz maskenbalske povorke. A sad će i Samodol vidit koliko vrijedi HDEL

Nije to nikakvo strašilo, već živa realnost, zvana Opasnost, neman iz Samobora. Oteo se Krnjo iz maskenbalske povorke. A sad će i Samodol vidit koliko vrijedi HDEL
[/quote]

……..prema mojim informacijama to je tek cca. desetina onoga čime ” ova neman iz samobora raspolaže”. Koliko mu je hitno za izaći ne znam, ali s obzirom na količinu koju ima ovu situaciju pratim te mislim da pravo iskrcavanje tek slijedi……ovo je tester…….. zato ja još čekam niže…

Scio me nihil scire


Nije to nikakvo strašilo, već živa realnost, zvana Opasnost, neman iz Samobora.
Oteo se Krnjo iz maskenbalske povorke. A sad će i Samodol vidit koliko vrijedi HDEL

Ako je prodavač završio s tim paketom, idemo mi preko 500 dana, ako nije joće biti jeftine kupnje.[smiley2]

Od 10000 komada ostalo jo 3500, a dok ovo pišem možda nije ostalo više ništa.[smiley2]

Pozdrav

Je, je završio je, to sigurno [smiley2]

New Report

Close