Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Op, op… nakupljanje kriticne mase na kupnji AMDN… izgleda da smo spremni za lansiranje…

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

in,

Kako se testira ABS na SNBA,to ni Japanci bolje ne rade na Hondi.Čini mi se da su kočnice poderane[smiley2]

Vec sam napisao i na drugom forumu. Mislim da nikome nije jasno osim onih koji su ukljuceni!
Izgleda da isti i prodaje i kupuje!
U zadnjih mjesec dana protgovano je sa 52391 dionicom, a jos uvijek nema promjena u Top 10! Zapravo jedina promjena je, da je davor barnjak ispao iz Top 10. On je imao 17228 komada! I jos je zanimljivo da Ingra koja je na 3. mjestu ima 46162 dionice! Kakve su to igrice! [smiley6]

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.


Je li to netko kupuje 100 komada ZABE po 10 500?[smiley2]


plavi: ” Je li to netko kupuje 100 komada ZABE po 10 500?[smiley2] ” Da kupuje, sigurno netko tko nema pojma o dionicama i nema nekoliko nickova na ovom forumu. Samo ti piši Plavi. Pozdrav ! +12,53 %

Kupnja Ukupno ponuda 47
Ukupno dionica 870

5 najboljih ponuda
Cijena Količina

10105,00 1
10023,03 8
10023,02 7
10023,00 14
10022,01 29

Prodaja Ukupno ponuda 31
Ukupno dionica 1182

10469,00 4
10470,00 8
10490,00 10
10499,99 75
10500,00 142

Ja bih prije rakao da netko prodaje na 10500. I to puno više od 100 komada i na još nižoj razini.
Ali … šta taj zna o dionicama.[smiley2]

Pozdrav

danas nešto monotono. Nema postova, nema događaja, čak ni stanje nitko ne “posta”…


danas nešto monotono. Nema postova, nema događaja, čak ni stanje nitko ne “posta”…

Ne možeš više ništa napisati da te netko ne prozove zbog navlačenja . A ako te netko ne napadne sa foruma ismijat će te novinar. Zbog njega je sad posebna pažnja usmjerena na ovaj forum.

….baš me briga što misli taj novinar…ionako nekolicina njih blati tu vrijednu struku pišući senzacionalistički i poltronski…. ako je ovo navlačenje neka je…HPB zadnja 7100, na prodaji je 12 komada na 7200 te 1 komad na 8000… kupnja sve jača…

Scio me nihil scire

vidim da se i Belje malo “osvijestilo”. Zanimljivo bi bilo vidjeti transakcije, kad je toliko oscilirala cijena…

Može li netko komentirati današnjih 0,4 mlrd Kn prometa obveznicama ?

evo izišla napokon potvrđena informacija za nabavu BOV-a

http://www.morh.hr/vijesti_main.asp?id=1056


Može li netko komentirati današnjih 0,4 mlrd Kn prometa obveznicama ?

Korekcija? Kapitaliziranje dobiti?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Pierre:
” Može li netko komentirati današnjih 0,4 mlrd Kn prometa obveznicama ?”

Korekcija? Kapitaliziranje dobiti?

Puno sell/buybackova da bi se došlo do kratkoročne likvidnosti za netom izdanu državnu obveznicu.
da se radilo o pravim kupoprodajama cijene bi podivljale IMHO

Drugi tjedan moglo bi biti više nego zanimljivo pratiti LEDO,HPB, HDEL i još jednu, koju još skupljam u tišini.
Ugodan vikend svima.[smiley2]

New Report

Close