Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Istina.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

wunderkindčekamo rasplet do idućeg božića!

do kojeg božića? našeg ili vašeg?
eto dokle je ovo došlo da me srbin mora nasmijati i zato
fala sisoje

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

kad nejde milom ni silom, onda je sruše "višom silom"!!!! [lol]


Sve je ovo ok, nemapotrebe za panikom.>Normalno trgovanje,bude se okrenula nabolje.
Samo sam sit ove gam… koja samo iznosi smak svijeta.Znam da to rade za druge,prodane sitne duše.Kaj imaju uopće raditi na burzi ak su tak pesimistični.

Nemojte ih napadati.Možda su samo toliko isprepadani da traže argumente za vlastitu pasivnost.
Kupnja ili prodaja dionica je biznis kao i svaki drugi.Ulažem da bih zaradio,svjestan da može poći po
zlu.Oprez da,racionalnost da .Kukavice,katastrofičari,panićari i oni ćine kolorit burze,a bez njih nema
ni dnevne zarade.

Zvao burzu ništa ne znaju kad će biti nastavak…

da nije možda što je HT pao za 3% a bliže se lokalni izbori i ne bi smio više padati ako HDZ hoće pobjedu..ali to samo onako nagađam))-


Eto kad krenemo prema plusu, onda sruše burzu

ako ne mogu više rušiti crobex, onda sruše burzu – vezu ! [embarass]

ne znaju ni sami više šta da rade, postali smo pre neposlušni, nedamo više jeftino pa da se dogovore prek vikenda i vide kaj ameri i ostatak svijeta smjera!

to treba pred zid! [cool]

Slažem se…
mislim ko je ovdje lud…stalno neki prekidi i kvarovi …
Sve smijenit i postaviti stručnjake -neznam baš koje ali ove maknuti

Motušić ili kak se onaj lik zove….vrijeme je da dobiješ otkaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Pošto nemaš obraza sam da odstupiš.Pod hitno mu treba dati otkaz i staviti nekog mladog,ne korupiranog za tu tak važnu poziciju.Pa nismo mi banana država.

mislim da je najbolje za nas da danas ne proradi burza !Ako je suditi po EU burzama …nema nekih konkretnih utiješnih novosti koje bi nam bar danas vratile smješak na lice… [cry]

POKRET OTPORA


Motušić ili kak se onaj lik zove….vrijeme je da dobiješ otkaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Pošto nemaš obraza sam da odstupiš.Pod hitno mu treba dati otkaz i staviti nekog mladog,ne korupiranog za tu tak važnu poziciju.Pa nismo mi banana država.

Nismo…??? [shocked]

Nije sve tako sivo.....

haha sta ste se napalili na prekid tgovanja pa sve je to u granicama normale nebi da je svaki dan ovako

New Report

Close