Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crobex -2,11%.
Nikako da prebacimo tih 2%.

A nije ni čudo jer je lock-up za iNA-u završio i na HT-u se iskrcavaju.
A na HT-u uskoro isto tako prodaja braniteljskog fonda.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Izgleda da smo se riješili budaletina i počelo se opet nadbidavati i lupati po asku.
Do kraja dana smo na nuli ili u blagom minusu,ali u svakom slučaju iznad 3900 bodova

Jesi siguran da su fondovi budaletine. Ja vidim da se oni jako iskrcavaju. [bye]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7



Izgleda da smo se riješili budaletina i počelo se opet nadbidavati i lupati po asku.
Do kraja dana smo na nuli ili u blagom minusu,ali u svakom slučaju iznad 3900 bodova

Jesi siguran da su fondovi budaletine. Ja vidim da se oni jako iskrcavaju. [bye]
[/quote]

Apsolutno sam siguran da su fondovi budaletine.
90% fond menadžera ne bi moglo voditi mini-market u kvartu, a ne fond

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Sve je ovo ok, nemapotrebe za panikom.>Normalno trgovanje,bude se okrenula nabolje.
Samo sam sit ove gam… koja samo iznosi smak svijeta.Znam da to rade za druge,prodane sitne duše.Kaj imaju uopće raditi na burzi ak su tak pesimistični.

Slazem se, forum nam se pretvorio u Baron, Crni Ivo, Baron…Jedno vrijeme je bio Ivek123 i Beholder, a sad su ovi. Kvaliteta pisanja na forumu je pala više nego Crobex



Sve je ovo ok, nemapotrebe za panikom.>Normalno trgovanje,bude se okrenula nabolje.
Samo sam sit ove gam… koja samo iznosi smak svijeta.Znam da to rade za druge,prodane sitne duše.Kaj imaju uopće raditi na burzi ak su tak pesimistični.

Slazem se, forum nam se pretvorio u Baron, Crni Ivo, Baron…Jedno vrijeme je bio Ivek123 i Beholder, a sad su ovi. Kvaliteta pisanja na forumu je pala više nego Crobex
[/quote]

Istina ,kvaliteta foruma je pala…
-Baron, posta link, podatak činjenicu…..
-Osoba xy ga izvrijeđa, da laže, da je doušnik….
-Baron posta dalje podatke sa strane burze, vijesti o nafti…itd…
-Osoba xy opet divlja i kaže da se Baron ukloni sa foruma, kako mod. mogu dopustiti takve vijesti….itd.

E, u to se pretvorilo pisanje. Dajte ljudi primirite se malo
Slušam ove Amere, njima je normalno razovarati o krizi, naftina 200$ ..itd.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Oke priznajem da sam pesimist ali takav sam i nisam zao.
Evo slušam cnbc i kaj oni pričaju.
Pa oni su gori nego ja, već se prića kada a ne "ako" se nafta stabilizira na 150$ koje će biti posljedice.

Nitko od njih ne priča kako je to balon i da mora pasti. Jadni ameri koji su kupovali velike aute radi jeftinog benzina i sada banana, a kako su svi pod kreditima nemogu kupit štedljive aute, znači potražnja će samo jačat a ne slabiti.

Fakat jadni ameri.Cijena benzina ispod 5 kn uz višestruko veći standard od nas


[wink] [smiley]

Barone, Vipy ti je postavio pitanje zašto nisi odgovorio?

Čekamo USA da vidimo kako će biti danas.
Krenut će sa minusom a daljnje trgovanje naftom će nam dati rezultate današnjeg trgovanja u svijetu.
[pray] [pray]

Svi kažete da nafta neće utjecati, a to nije istina.
Sve je skuplje i skuplje, i dok se ta nafta ne riješi će biti loše, treba Bush napast Arabiju i to rješiti. [lol] [lol] [lol]

Ponovno se odbili, ali ovaj put bidovi=zadnja, dok onaj prije je bio askovi=zadnja.
Nema potrebe zaveci zaron i idemo polako prema -1%, sto je i previse za ovu izdirigiranu paniku.

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Apsolutno sam siguran da su fondovi budaletine.
90% fond menadžera ne bi moglo voditi mini-market u kvartu, a ne fond

imaš temu na http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=4238
pa daj i svoj doprinos

Heaven or Las Vegas

Zaista nikad dovoljno čuđenja našoj burzi.Nevjerovatno mi je da je netko spreman prodati HT po 277 kn- dionicu, firme čija je sms poruka skuplja od NASA-ine slike sa jupitera !!
U vrijeme kada su sve dionice crvene…vidim adris pozelenio.Valjda ga fond manageri pumpaju nakon natpisa u novinama "Kupujte Adris"….uvjereni su da ćemo svi (mali dioničari) popušiti [angry]

Po svakoj logici bi u zadnjih 10 dana INA trebala svaki dan ići gore po1-2%.Tako su barem išle druge svjetske firme koje se bave naftom.Končar je trebao isto jer je energetski sektor IN zbog problema sa naftom….
Ali kod nas su napravili suprotno….zašto? Zato jer to vrijedi i žele još nakupovati.Tragično.

New Report

Close