Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ina se ne da zaustavit. jel taj optimizam zbog mola za par mjeseci? il su svima analize prije ipoa bile toliko “krive”?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

…….da vidimo dokle ovaj put može… u svakom slučaju čekam dole…[smiley1][smiley2]

Scio me nihil scire

…ma ne mogu oni tako nisko prodati koliko sam ja nisko spreman kupiti……[smiley1][smiley2]

Scio me nihil scire

Ina 2850…

Scio me nihil scire


Za sve je kriva Zaba, hi,hi,hi [smiley1] ( mislim na pad Belja )

Ne bih rekao.

Dionica je malo izletila iz fokusa, nema više članaka o otvaranju farmi i inih pogona, pa pojedinci pokušavaju povoljnije dokupiti.

U iščekivanju izvješća …

I love the Smell of Profits in the Morning

Blokiran rast HDEL nalogom na 500 kn (5.000 kom).

Je li to netko kupuje 100 komada ZABE po 10 500?[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Blokiran rast HDEL nalogom na 500 kn (5.000 kom).

Očišćeno za 7 minuta.


Je li to netko kupuje 100 komada ZABE po 10 500?[smiley2]

Da kupuje, sigurno netko tko nema pojma o dionicama i nema nekoliko nickova na ovom forumu. Samo ti piši Plavi. Pozdrav ! +12,53 %

avax10:

Nema to veze sa ZABOM . Poneko možda jest prodao nešto sitno zbog toga, ali 99% su normalne burzovne oscilacije. Tržište nam je još u fazi rasta i nema razloga za neku brigu trenutno . Ali mnogi bi se uskoro mogli opeč sa ZABOM kao što su se sa NACE pred neki dan na 5500-5800 KN ali to je burza .

Ko što sam i reko , ZABA je več počela padat , sad je na 10.000 a “sretni” su je pred neki minut kupovali po 11.000 . Čestitam kupcima .

i opet se vraca…

nekim ljudima je dovoljna jedna transakcija da ih baci u depresiju… zbog takvih se tu i tamo događaju velike oscilacije, ali se uvijek s vremenom ukaže realna cijena…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Danas LKRI sa 492 kom -2,30 % , ali prodaja se dobro drži . Ispod jučerašnjih 305 svega oko 400 dionica.

Kako se testira ABS na SNBA,to ni Japanci bolje ne rade na Hondi.Čini mi se da su kočnice poderane[smiley2]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

New Report

Close