Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



na ovom jadroplovu promet ispod 200K kn. tu izgleda ima prometa samo iznad 650 i ispod 600. ovo između izgleda nije interesantno.

ATPL ima 6,6 milja prometa.
Crobex u prvom satu 36 milja prometa.
Da ne kažete da padamo na malim prometima.

[/quote]

To su institucionalni napravili sredstava da ili nadoknade što su potrošili na INA-i u srijedu ili da naprave još toliko da mogu u miru nastaviti skupljati. Uostalom, većina vas je prognozirala pad, pa zašto da nam ne ispune želju? Sad recite da u ponedjeljak idemo na 3700, pa ćemo tamo i biti. [angry]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

za malo manje od 2 h trgovanja, promet oko 45 mil.nije loše

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Budale su istresli iz gađa i sada polakp gore.

Do kraja dana lagani minus.


Konačno su se paničari istrošili pa slijedi odbijanac !

Sljedeća stanica 4000 bodova.


Ovo je bio zaista lijepi šoping.Potrošio do zadnje kune i zeru više.A sada lagana kapitalizacija dobiti.Najgore je kada vlada mrtvilo.Bitno je da je dinamično jer što je življe otvara se više mogućnosti.

Izgleda da smo se riješili budaletina i počelo se opet nadbidavati i lupati po asku.
Do kraja dana smo na nuli ili u blagom minusu,ali u svakom slučaju iznad 3900 bodova

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



Evo okrećemo.
Stigla konjica na DLKV [thumbsup]

Očekujem pred kraj ponovno potonuće, a prije toga naravno moramo malo uzeti zraka.

@igrač
jel se ti to zezaš. Kakvi paničari.
Ako su tebi fondovi paničari, onda ne znam tko su smireni.

[/quote]

To su fondovi špekulanti kojima odgovara da pokrenu pad, da potaknu paničare da ruše cijene i da se natječu tko će prodati jeftinije pa onda skupljaju 10-20 % jeftinije.

baron i crni ivo ko da rade za neke fondove na ovaj forum samo lijepe negativne vijesti. Ako nemaju dionica ja ne znam što uopće ovdje rade. Da su bar objektivni pa da lijepe i pozivne vijesti koje se pojave onda bi ih još čovijek mogao i shvatiti.




Evo okrećemo.
Stigla konjica na DLKV [thumbsup]

Očekujem pred kraj ponovno potonuće, a prije toga naravno moramo malo uzeti zraka.

@igrač
jel se ti to zezaš. Kakvi paničari.
Ako su tebi fondovi paničari, onda ne znam tko su smireni.

[/quote]

To su fondovi špekulanti kojima odgovara da pokrenu pad, da potaknu paničare da ruše cijene i da se natječu tko će prodati jeftinije pa onda skupljaju 10-20 % jeftinije.

[/quote]

točno. i onda uskoro prodaju nekom nesretniku po 20-30% većoj cijeni kada malo napušu tržište

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Oke priznajem da sam pesimist ali takav sam i nisam zao.
Evo slušam cnbc i kaj oni pričaju.
Pa oni su gori nego ja, već se prića kada a ne "ako" se nafta stabilizira na 150$ koje će biti posljedice.

Nitko od njih ne priča kako je to balon i da mora pasti. Jadni ameri koji su kupovali velike aute radi jeftinog benzina i sada banana, a kako su svi pod kreditima nemogu kupit štedljive aute, znači potražnja će samo jačat a ne slabiti.

Za sve su krivi Kinezi i njihov brutalan razvoj.




Evo okrećemo.
Stigla konjica na DLKV [thumbsup]

Očekujem pred kraj ponovno potonuće, a prije toga naravno moramo malo uzeti zraka.

@igrač
jel se ti to zezaš. Kakvi paničari.
Ako su tebi fondovi paničari, onda ne znam tko su smireni.

[/quote]

To su fondovi špekulanti kojima odgovara da pokrenu pad, da potaknu paničare da ruše cijene i da se natječu tko će prodati jeftinije pa onda skupljaju 10-20 % jeftinije.

[/quote]
Jako je žalosno da su nam fondovi postali špekulanti.
Znamo kaj to znači NEMA SE LOVE, a mirovinski su se izjasnili oni su kao i ja samo XXXXXX više love, čakamo nisko i to je to i do tada ne kupujemo.

Sve je ovo ok, nemapotrebe za panikom.>Normalno trgovanje,bude se okrenula nabolje.
Samo sam sit ove gam… koja samo iznosi smak svijeta.Znam da to rade za druge,prodane sitne duše.Kaj imaju uopće raditi na burzi ak su tak pesimistični.

Čudno je to kako ljudi mogu biti nako naivni i nestrpljivi….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

New Report

Close