Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…. uz puno poštovanje prema međimurskoj županiji i međimurcima……..da netko ne bi krivo shvatio.
Ali , tako je bilo….

Scio me nihil scire

…….. naravno trebal sam citirati gazdu, a ne miku… sory.

Scio me nihil scire

Čini mi se da je danas cijelo tržište krenulo malo put dole. Gledam recimo KOEI, VIRO,BD62, PTKM, i ostale perjanice. Pretpostavljam da dosta ekipe prodaje dijelove portfelja da bi se ukrcao u ZABA vlak….

Nema to veze sa ZABOM . Poneko možda jest prodao nešto sitno zbog toga, ali 99% su normalne burzovne oscilacije. Tržište nam je još u fazi rasta i nema razloga za neku brigu trenutno . Ali mnogi bi se uskoro mogli opeč sa ZABOM kao što su se sa NACE pred neki dan na 5500-5800 KN ali to je burza .

Ignore: KressoM, delux

Dobro zboriš čovječe.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Kako god bilo danas se kreće sa čišćenjem po asku, gdje će završiti vidjet ćemo.[smiley1][smiley2]
P.S. Nisam znao da i NACE pripremaju ovakvu dokapitalizaciju i da misle uplatiti 3,55 milijardi kuna svježeg kapitala.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Molio bih nekoga da mi odgovori.Kako je moguc skok od 15,79%(ZABA) i da se nastvi trgovanje dok smo imali slucaj sa PBZ-om nisu dozvolil niti preko 5 % ?

Ljudi, dosta pisanja na forumu, ajmo malo u kupovinu! 🙂

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

što je ovo pogodilo Belje? Ne bi da je svinjska kuga napala:-)


Nema to veze sa ZABOM . Poneko možda jest prodao nešto sitno zbog toga, ali 99% su normalne burzovne oscilacije. Tržište nam je još u fazi rasta i nema razloga za neku brigu trenutno . Ali mnogi bi se uskoro mogli opeč sa ZABOM kao što su se sa NACE pred neki dan na 5500-5800 KN ali to je burza .

Ko što sam i reko , ZABA je več počela padat , sad je na 10.000 a “sretni” su je pred neki minut kupovali po 11.000 . Čestitam kupcima .

Ignore: KressoM, delux


što je ovo pogodilo Belje? Ne bi da je svinjska kuga napala:-)

Ne znam, ali jucer je TA lijepo pokazivala silazni trend [smiley3]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Za sve je kriva Zaba, hi,hi,hi [smiley1] ( mislim na pad Belja )

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close