Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neko se zadnja dva dana uspanicio na KOTR-P i na kraju osto bez dionica… koji amateri hehe

Eh da, i amatercina na AMDN, prvo se izlozi sa 50 komada na 230, a zatim zvekne deset minuta kasnije po 217, da bi se ni dve minute poslije pojavio nalog od 80 komada na 220… ts, ts, ts

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

A netko ne darovao i 50 kom dionica AMDN, izgleda sam sebi[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ode INA na 2.800 kuna, stanje:

je, ode, i to puno prije nego su se i optimisti nadali
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

tek što se odblokirala zaba , opet blokada nitko nije niš stigao.
ovo s tim novim pravilnikom mi je sve smiješnije….[smiley16][smiley13][smiley15]

Ja moram prvi priznat da mi nije bilo ni na kraj pameti da bi INA mogla ostvariti ovakav rast… mislio sam da ce potegnuti do 2200, 2400 nakon IPO-a i zatim pasti na cca 2000 i tu se vrtiti… ali ovakav scenarij mi nije bio niti na kraj pameti

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Ja moram prvi priznat da mi nije bilo ni na kraj pameti da bi INA mogla ostvariti ovakav rast… mislio sam da ce potegnuti do 2200, 2400 nakon IPO-a i zatim pasti na cca 2000 i tu se vrtiti… ali ovakav scenarij mi nije bio niti na kraj pameti

Nije ni meni, ali sam znao da kupujem dobru i najveću hrvatsku tvrtku.

Na KOEI 3200 dionica prošlo u 3 bloka po 775 . Nadam se da je kupac pametniji od prodavatelja.


nathan47: ” Ja moram prvi priznat da mi nije bilo ni na kraj pameti da bi INA mogla ostvariti ovakav rast… mislio sam da ce potegnuti do 2200, 2400 nakon IPO-a i zatim pasti na cca 2000 i tu se vrtiti… ali ovakav scenarij mi nije bio niti na kraj pameti ” Nije ni meni, ali sam znao da kupujem dobru i najveću hrvatsku tvrtku.

ispravka najveću tvrtku u bivšoj jugi [smiley2]

ni ja ovo nisam očekivao [smiley11] ali yupi!!


ispravka najveću tvrtku u bivšoj jugi [smiley2] ni ja ovo nisam očekivao [smiley11] ali yupi!!

Još uvijek je potražnja 20 puta veća od ponude na INI.

čini mi se da je FIMA odlučila za ovu godinu pokazati zube ostalim fondovima [smiley2],nakon VART i VLDA dostiže dnevni limit

ZABA, tek što se odblokirala, ponovno blokada.TRgovina trajala 30 sekundi.
Sutra nastavak…[smiley1][smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close