Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš linkVaš link
evo malo za pesimiste

mi smo ipak zemlja slučaj



BDI 11709 (+250) pametnom dosta…

Neće moći brodari uskoro moći protiv trenda. Pogledaj TNPL i ULPL. [undecid]
[/quote]
Covjek je napisao da je pametnom dosta [smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Gledam ovaj forum, ali se još nisam prilagodila.
– puno stvari i ne znam, gledam i istražujem.
– tako sam kliknula i vidi vraga, ja došla na listu prijatelja gospodina Barona.
– a nemam pojma kako to sada mogu izbrisati, ali nema veze, jedino on i piše.
– samo opet ništa ne znam ili ne pratim, znam kako je Baron ušao u 4 dionice, znam kako je JDPL prodao s dobitkom, znači iz 3 je izišao s minimalnim gubitkom, jesam li u pravu Barone.

– crobex danas u minimalnom plusu +0,01 a plus je ipak plus.
– ima više postova tipa gdje je lova od dividende HT.
– malo se strpite, pa i ja sam danas došla tek do 2/3 svoje love od dividende HT.
– podigla na jednoj banci, pa uplatila na drugoj, i još nemam te novce na brokerskom računu, ali biti će sutra.
– sumnjam kako će puno te love doći na burzu, ipak je to mala lova u odnosu na paket tek 1.8xx kn,
– a doći će lova investitora sličnih meni, samo mi ne volimo plaćati skupo.
– a kod mene za sada može ta lova biti i klasična keš pozicija, iako sumnjam u tu opciju.
– najvjerojatnije ću kupiti još koju dividendu dionicu,
– što ? trenutno nemam pojma.
Pozdrav !

U pogledu liste prijatelja, za uklanjanje korisnika s liste prijatelja trebate otići u Profil korisnika, tab Lista prijatelja i tamo nad avatarom Barona kliknuti na X

Suricata suricatta


– sumnjam kako će puno te love doći na burzu, ipak je to mala lova u odnosu na paket tek 1.8xx kn,

upravo to.. premalo je to love, vecina ce s tim paketom pokrit minus na racunu.. ruku na srce vecina novih ht-dionicara niti ne razmišlja o daljnjem ulaganju na burzu

mislim da je glavno to da ce se fondovi napunit sa cashom, što ako je vjerovati ponavljanju proslogodišnjeg scenarija znaci novo pumpanje balona koje treba sto bolje iskoristit

Glory, glory, Man United!!

upravo to.. premalo je to love, vecina ce s tim paketom pokrit minus na racunu.. ruku na srce vecina novih ht-dionicara niti ne razmišlja o daljnjem ulaganju na burzu

Slažem se. Čini se da stasa nova generacija investitora koji obraćaju pažnju na detalje. Ja sam osobno otišao u minus i dokupio prije tjedan – dva, a dividenda je sada samo pokrila taj minus. Izgleda da je većina napravila isto. 🙂


mislim da je glavno to da ce se fondovi napunit sa cashom, što ako je vjerovati ponavljanju proslogodišnjeg scenarija znaci novo pumpanje balona koje treba sto bolje iskoristit

S ovime se ne slažem. Mislim da 2008-e sa Crobexom oko 4100 nema riječi o balonima, dapače, dobar dio dionica je podcijenjen. Naravno da još uvijek ima i precijenjenih, ali polagano su te već u manjini.

Nadam se da narednih par mjeseci neće biti nekih potresa, a srednjoročno očekujem rast kako se popravi likvidnost na tržištu.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off



– sumnjam kako će puno te love doći na burzu, ipak je to mala lova u odnosu na paket tek 1.8xx kn,

upravo to.. premalo je to love, vecina ce s tim paketom pokrit minus na racunu.. ruku na srce vecina novih ht-dionicara niti ne razmišlja o daljnjem ulaganju na burzu

mislim da je glavno to da ce se fondovi napunit sa cashom, što ako je vjerovati ponavljanju proslogodišnjeg scenarija znaci novo pumpanje balona koje treba sto bolje iskoristit
[/quote]

upravo zato će i doći na burzu…pa nitko ne misli da će Krobeks podići domačice…(iako će možda i neke od njih sudjelovat u tome)
[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ja ne zelim nista komentirat,isprobavam novi poslovni.
Febo rugobo stara,,kakve su ovo kockice ?
Ti ih imas vise,zasto ?
Kako znam kad je neko on line ?

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

dobro, koliko ovdje ima moderatora?
po ovome ovdje kaj pise ispada da su neron i febo isto moderatori??


Gledam ovaj forum, ali se još nisam prilagodila.
– puno stvari i ne znam, gledam i istražujem.
– tako sam kliknula i vidi vraga, ja došla na listu prijatelja gospodina Barona.
– a nemam pojma kako to sada mogu izbrisati, ali nema veze, jedino on i piše.
– samo opet ništa ne znam ili ne pratim, znam kako je Baron ušao u 4 dionice, znam kako je JDPL prodao s dobitkom, znači iz 3 je izišao s minimalnim gubitkom, jesam li u pravu Barone.

– crobex danas u minimalnom plusu +0,01 a plus je ipak plus.
– ima više postova tipa gdje je lova od dividende HT.
– malo se strpite, pa i ja sam danas došla tek do 2/3 svoje love od dividende HT.
– podigla na jednoj banci, pa uplatila na drugoj, i još nemam te novce na brokerskom računu, ali biti će sutra.
– sumnjam kako će puno te love doći na burzu, ipak je to mala lova u odnosu na paket tek 1.8xx kn,
– a doći će lova investitora sličnih meni, samo mi ne volimo plaćati skupo.
– a kod mene za sada može ta lova biti i klasična keš pozicija, iako sumnjam u tu opciju.
– najvjerojatnije ću kupiti još koju dividendu dionicu,
– što ? trenutno nemam pojma.
Pozdrav !

za ovo s dividendom se slazem…
valjalo bi nesto kupiti, samo sto bi li se ispalatilo sada uzeti?

ps. fale mi smajlici… [thumbsup], aha naso sam ih! [cool]




BDI 11709 (+250) pametnom dosta…

Neće moći brodari uskoro moći protiv trenda. Pogledaj TNPL i ULPL. [undecid]
[/quote]
Covjek je napisao da je pametnom dosta [smiley]
[/quote]
legendo
[lol] [lol]

Čini mi se da smo u fazi A3, ako ne i B1.
Papiri će početi prelaziti u novom valu u ruke institucionalnih.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close