Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko to prodaje INDG po 1275 a neki dan počišćeno 500 komada na 1320? Meni jedino pada na pamet Galinec da bi opet provukao neki paket po što nižoj cijeni.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Nemoj zezati quark [smiley2], ZABA na 8350.[smiley1][smiley10]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Tko to prodaje INDG po 1275 a neki dan počišćeno 500 komada na 1320? Meni jedino pada na pamet Galinec da bi opet provukao neki paket po što nižoj cijeni.

Čitam ih [smiley2]

INDG-R-A 15:48:08 712 1.276,00 908.512,00

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

jedan nula -petriću majstore

Uuuuu ode ADPL na 220 u 1 sekundi sa 3828 komada!!!! Netko se grrrdoooo ukrcao [smiley2]

povlaći se prodaja sa TISK…jel ima tko kakav info?

Prati li tko HDEL. Netko sa nalogom od 36XX komada već nekoliko dana ruši cijenu. Sada se postavio na 480. Da li kupiti sada ili čekati što će ovaj s velikim nalogom napraviti?

Pozdrav


Prati li tko HDEL. Netko sa nalogom od 36XX komada već nekoliko dana ruši cijenu. Sada se postavio na 480. Da li kupiti sada ili čekati što će ovaj s velikim nalogom napraviti? Pozdrav

Na kupnji je preko 29.000 komada al se ne vide u prvih 5 iz čega se može zaključit da očekuju znatno nižu cjenu od trenutne tojest da se ovaj sa 36xx ili netko jo šveči iskrca prema dolje .

Ignore: KressoM, delux

što mislite, može li se ovo sa zabom protegnuti i na ribu npr?


Na kupnji je preko 29.000 komada al se ne vide u prvih 5 iz čega se može zaključit da očekuju znatno nižu cjenu od trenutne tojest da se ovaj sa 36xx ili netko jo šveči iskrca prema dolje .

Pokušao sam zadati nalog preko 1G na 400 kn, ali me oni upozoravaju da je iznos izvan dopuštenog raspona. Moguće da ovaj s velikim nalogom svakodnevno spušta cijenu dok se ne nađe s kupcem, a da pritom ne prekrši pravila hanfe.

Pozdrav

Nitko nista na Đuri danas [smiley13]

Cuore Sportivo

Blokada ZABE R-A , potpuno očekivano >>

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=729&pg=9

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close