Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ne miriši na dobro več dosta dugo pa miris ( da ne budem prost) nikako da stigne do mojih nosnica… Mislim da se to zove – sve ćeš izgubiti 🙂

Ovo kao mene ide.
Da i sve izgubim,neću plakati,nebrini kolega.


on je stari dida i red ga je poslušati! [thumbsup]

dan je pametniji od noći

Padamo k’o kruške.. Nema nam spasa…

4.098,72 -0.15%

[rolleyes]

Ajmo, malo se uozbiljite. Meni je ovaj današnji dan potpuno razumljiv i očekivan. A i nastavak događaja.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

ma e kako vidim eu u totalnoj komi od silnih crnih prognoza ?!?

mi smo ipak zemlja slučaj

Pad aktivnosti u graditeljstvu EU[/u]

Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

i ja sam ocekivao veci uzlet danas, ali sve u svemu nije lose.. pa vecina dionica je u zelenom (meni sve osim ine), vidi se da su ulagaci susdržani.. ceka se jedan malo veći bik da povede krdo [wink]

Glory, glory, Man United!!

Pa šta je ovo danas nitko ništa ne piše.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Meni sve osim Mlinke u plusu..ako treba svaki dan ovak "padat", ja najsretniji..
Evo Ina ponovno spremna probit 2.600 i napravit promet kakav se od nje i ocekuje..ovo sve do sad danas je bilo odi mi, dođi mi [proud]
ATPL, nema se što dodat, stotice se skidaju s aska kao na Pounju u najboljim danima [huh]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


(meni sve osim ine)

Pogledaj malo bolje
[wink]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Idemo dalje….

[b]Cijene nafte ponovo iznad 127 dolara, OPEC odbija povećati proizvodnju[/b]
Business.hr/Hina
19.05.2008 14:27

Cijene nafte na svjetskim tržištima u ponedjeljak su opet prekoračile razinu od 127 dolara po barelu, nakon izjave predsjednika OPEC-a da taj naftni kartel neće sazivati izvanredni sastanak te da niti na sastanku zakazanom za rujan ne planira povećavati proizvodnju budući da smatra da je svijet dovoljno opskrbljen.
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Pa šta je ovo danas nitko ništa ne piše.

nadam se da to nije zbog novog foruma [undecid]

Glory, glory, Man United!!

Visoke cijene nafte uzrokovali stagnaciju na Wall Streetu
Business.hr/Hina
19.05.2008 14:22

Uoči početka današnjeg trgovanja na Wall Stretu, vodeći indeksi stagniraju, jer visoke cijene nafte navode ulagače na oprez, a u fokusu je tehnološki sektor nakon što je Microsoft ponovno pokazao interes za Yahoo.

Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

malo gledam ove regionalne burze na poslovnom i tek sad koji su to mizerni prometi kod njih!! do sad sam pratio samo indexe.. ljse do pola dva ni milja eura prometa…

Glory, glory, Man United!!

New Report

Close