Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e1abca6b-cdf7-4b24-bc37-883a4a22dffd&open=sec

Ja polako vidim svijetlost na kraju tunela a vi?
Moja svijetlost će biti vrlo jeftine dionice a vaša?

Još jedna stvar volio bi da griješim i da ću izgubiti puno jer sam prodao prije 10 dana i da će stanje u Hrvatskoj biti bajno i krasno.
Mijenjam dobit za sreću i dobru ekonomsku stailnost zemlje ali….




Onda idemo gore? Ili?

ja nemam pojma da li ćemo gore ili dolje. samo komentiram ovo što si napisao da je sve više ljudi u kešu: meni se čini logičnije da ako ljudi imaju keš da onda obično slijedi rast. a pad dođe kad ponestane keša.

[/quote]

Istina. Mislim da su zadnjih mjesec dana kupovali samo fondovi.
A zašto smo onda u minusu, ako bi rebali rasti? No dobro.

Čini mi se da će preuzimanje INA-e malo pričekati…
OMV podiže tužbu protiv Mola

Vaš link
[/quote]
ja se nadam da MOL nikada neće ni preuzeti INU zato mi je ta vjest odlična! [smiley]

dan je pametniji od noći

crobex intraday

Heaven or Las Vegas


Onda idemo gore? Ili?

ja nemam pojma da li ćemo gore ili dolje. samo komentiram ovo što si napisao da je sve više ljudi u kešu: meni se čini logičnije da ako ljudi imaju keš da onda obično slijedi rast. a pad dođe kad ponestane keša.

[/quote]

Istina. Mislim da su zadnjih mjesec dana kupovali samo fondovi.
A zašto smo onda u minusu, ako bi rebali rasti? No dobro.

Bojim se da ćemo lagano opet dolje,iako nebih volio.
Financijska izvješća prolaze,Ina se ispuhala,dividenda od HT-a će se ulupati negdje,i šta dalje?

UN: Svjetska ekonomija je na rubu provalije
Business.hr
19.05.2008 12:39

Svjetska ekonomija je na rubu provalije i ukoliko stimulativne monetarne i fiskalne mjere američke vlade ne vrate povjerenje u bankarski i poslovni sektor u tekućoj godini svjetski gospodarski rast usporit će na 1,8 posto, tvrdi UN-ov Odjel za ekonomiju u svojoj polugodišnjoj analizi, piše CNN Money.
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

čudan dan danas………………..svi očekivali rast a kad tamo ne lezi vraže [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Bid se na dosta dionica lagano spušta,polako ali sigurno.
Nevuče mi na dobro.


čudan dan danas………………..svi očekivali rast a kad tamo ne lezi vraže [lol]

ne idite za krdom niti slušajte kada svi govore "rast će"

dan je pametniji od noći

Nakon explozivnog rasta uzrokovanog vijesti o novom poslu, DLKV se počeo udarati po bidu. Maxi paketići na prodaji.

Crobex. Rast na malim prometima je kao kula od karata.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


UN: Svjetska ekonomija je na rubu provalije

……… a na dnu provalije sjedi Baron i ceka li ga ceka (valjda sa trozupcem)….

Ne miriši na dobro več dosta dugo pa miris ( da ne budem prost) nikako da stigne do mojih nosnica… Mislim da se to zove – sve ćeš izgubiti 🙂

nema mi druge nego se zae..ti


Ne miriši na dobro več dosta dugo pa miris ( da ne budem prost) nikako da stigne do mojih nosnica… Mislim da se to zove – sve ćeš izgubiti 🙂

Ovo kao mene ide.
Da i sve izgubim,neću plakati,nebrini kolega.

New Report

Close