Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Sve je više ljudi u cashu;
Šta onda?

ak je tako kako kažeš – sve više ljudi u kešu – onda bi valjda slijedio rast. zar ne?

[/quote]

Onda idemo gore? Ili?

Trichet: Korekcija tržišta još uvijek u tijeku

Vaš link

Uskoro bi mogao Crobex dobiti jako veliki SELL signal?! TA tema

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Nema žurbe ljudi jer stanje nije dobro.

Treba čekati. Ovo je po meni na jako staklenim nogama i čeka se triger. Biti će tu još svega i svačega. Ovo je čini mi se "kreditni" uzlet burze.


Ruše opet ERNT. Pa di može dionica pasti 15% zbog dividende od 10%. Di je tu logika.

Ima logike,..tko sije vjetar, žanje buru [bye]
I promjeni si potpis, jer ne znam stvatno koga si ti oderao s tim kaj si mu prodao svoje dionice na 3.200.. Sve ovisi koliki ti je portfelj bio, ali ako je bio poveci, netko fura malu u novom autu kojeg si mu platio [bye]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Onda idemo gore? Ili?

ja nemam pojma da li ćemo gore ili dolje. samo komentiram ovo što si napisao da je sve više ljudi u kešu: meni se čini logičnije da ako ljudi imaju keš da onda obično slijedi rast. a pad dođe kad ponestane keša.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

nakon ove nove konfiguracije , ne snalazim se baš, ne mogu naći privatne poruke, može netko objasniti gdje se nalaze?

hvala i sory na smetnji



Onda idemo gore? Ili?

ja nemam pojma da li ćemo gore ili dolje. samo komentiram ovo što si napisao da je sve više ljudi u kešu: meni se čini logičnije da ako ljudi imaju keš da onda obično slijedi rast. a pad dođe kad ponestane keša.
[/quote]
http://www.biznis.ba//index.php?option=com_content&task=view&id=31772&Itemid=59
možda sad bude jasnije

pa što to pada? moj portfelj u vrlo finom plusu, a crobex kao u minusu!? jel opet nekom ex-dividend day ili prošao neki rok za dokap a meni to promaklo?



Onda idemo gore? Ili?

ja nemam pojma da li ćemo gore ili dolje. samo komentiram ovo što si napisao da je sve više ljudi u kešu: meni se čini logičnije da ako ljudi imaju keš da onda obično slijedi rast. a pad dođe kad ponestane keša.

[/quote]

Istina. Mislim da su zadnjih mjesec dana kupovali samo fondovi.
A zašto smo onda u minusu, ako bi rebali rasti? No dobro.

Čini mi se da će preuzimanje INA-e malo pričekati…
OMV podiže tužbu protiv Mola

Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


pa što to pada? moj portfelj u vrlo finom plusu, a crobex kao u minusu!? jel opet nekom ex-dividend day ili prošao neki rok za dokap a meni to promaklo?

Opet se falimo s brodarima:))

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Kao što sam i prognozirao stagnaciju i mali pad danas i eventualno sutra s početka trgovanja, ukoliko se ništa bitno loše ne desi danas u evropi i americi, očekujem sa sutrašnjim danom početak druge faze rasta.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

ZADNJI UPIT: 19.05. u 12:33
(Podaci se objavljuju s odgodom 15 minuta ili više)
Broj dionica u padu 38 51,35%
Broj dionica u porastu 34 45,95%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


nakon ove nove konfiguracije , ne snalazim se baš, ne mogu naći privatne poruke, može netko objasniti gdje se nalaze?

hvala i sory na smetnji


Gore desno u kutu, iznad pretraživača.

No respect

New Report

Close