Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na naslovnoj stranici Financen T-u Njemačkoj oduševljenje sa ekonomskim pokazateljima za 1. Q 2008.god.
Njemačka je napravila najveći ekonomski porast od 1966.god !!!!!!!!!!!!!!!
Za usporedbu sa 1.Q.2007.kad je porast bio 0,5 % ove godine je 1,5 % !!!!!!!!!!!!!
Za usporedbu u USA je 1.Q.2008.porast za 0,15 % a to je 10 puta veci ekonomski rast Njemačke od USA u ovom kvartalu.
Uprkos problemima sa hipotekarnim kreditima i visokoj cijeni nafte.Želim naglasiti da je ekonomija u Evropi jako dobra i ulazi ogroman kapital u dionice.
Danas se nadam jednom dobrom rastu na našem tržištu jer smo daleko najviše korigirali index.


Vidim da se neki vesele kako im je legla dividenda… Moje još nema na računu. Ima li netko saznanja kako će lova kapati??

Ajde molim vas te rasprave s isplatom dividende za HT nastavite na temi HT – isplata i ….

Suricata suricatta

Šta je sa forumom??? Izgleda proradio…

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
4.097,54 -0.18% 12.646.043,27 kn 12.646.043,27 kn 0,00 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Crobex -0,40%.
Šta se događa? Gdje je kapital koji bi se kao morao preliti iz dividendi na market?
Ili je to bila samo solucija?
INGRA ide dolje. Udara se po bidu.
Gubici financijaša spriječili uzlet europskih burza
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Crobex -0,40%.
Šta se događa? Gdje je kapital koji bi se kao morao preliti iz dividendi na market?
Ili je to bila samo solucija?
INGRA ide dolje. Udara se po bidu.
Gubici financijaša spriječili uzlet europskih burza
Vaš link

otišao u Atlantsku plovidbu
[kiss]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

-0,50% Crobex.
A, HT i INA pozitivni. Opet će biti mali promet. 50 milja.

ZSE uživo: Crobex skliznuo ispod 4100 bodova
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7



Crobex -0,40%.
Šta se događa? Gdje je kapital koji bi se kao morao preliti iz dividendi na market?
Ili je to bila samo solucija?
INGRA ide dolje. Udara se po bidu.
Gubici financijaša spriječili uzlet europskih burza
Vaš link

ja jos nisam stigao prebaciti svu lovu na racune kod brokera…
imam nesto u zabi ali su mi skupi pa cu kupovati preko PG.
ja mislim da ekipa koja ima malo vecu lovu za dobiti mora sve iskordinirati…
barem ja jos nisam stigao nista napraviti… hebi ga, nemam vremena…
glupo, ali i to moze biti razlog…

otišao u Atlantsku plovidbu
[kiss]
[/quote]



Vidim da se neki vesele kako im je legla dividenda… Moje još nema na računu. Ima li netko saznanja kako će lova kapati??

Ajde molim vas te rasprave s isplatom dividende za HT nastavite na temi HT – isplata i ….
[/quote]

pa bitno je da znamo kaj se dogadja s lovom od HTa.
to je valjda jedini pravi i novi izvor goriva za cijelo trziste…

Mislim da ljudi malo osluškuju što će se dogoditi. Mali pad na malom prometu mogao bi završiti u plusu. Treba ipak vremena dok se ljudi zbroje, dok im sjedne lova (onima kojima nije) itd….

A na crobexu se primjećuje da se ostali lagano pripremaju – bježe iz nelikvidnih u likvidne i stabilnije. Sve bi dao da sam EIG prodao na 70 prošli tjedan:(

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Mislim da ljudi malo osluškuju što će se dogoditi. Mali pad na malom prometu mogao bi završiti u plusu. Treba ipak vremena dok se ljudi zbroje, dok im sjedne lova (onima kojima nije) itd….

A na crobexu se primjećuje da se ostali lagano pripremaju – bježe iz nelikvidnih u likvidne i stabilnije. Sve bi dao da sam EIG prodao na 70 prošli tjedan:(

Ovo će biti 2 dan u minusu, ako završimo u minusu.
Šta ako ekipa vidi da market ne ide gore, pa ne upuca pare od dividende u market.
I kaže sebi, ;Bolje mi je pričekati. Sve je više ljudi u cashu;
Šta onda?

Europa jako lagano u zelenom. Ima i par crvenih.
Vaš link

Ruše opet ERNT. Pa di može dionica pasti 15% zbog dividende od 10%. Di je tu logika.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Sve je više ljudi u cashu;
Šta onda?

ak je tako kako kažeš – sve više ljudi u kešu – onda bi valjda slijedio rast. zar ne?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Ljudi kako burza raste.
Nema što bili ste u pravu sva lova je ukucana u crobex! :d :d

Ili možda sve više i više ljudi čeka poput mene , iveka i sličnih?

Nema žurbe ljudi jer stanje nije dobro.

New Report

Close