Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pitanje je hoće li lova odmah u ponedjeljak sjesti na tekući, a ako i da, treba još dan da dođe do brokera, ne?

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Pitanje je hoće li lova odmah u ponedjeljak sjesti na tekući, a ako i da, treba još dan da dođe do brokera, ne?

Sve je to kod brokera do 12 sati. Ali je ne preporučam kupnju u ponedjeljak.

, dali će nastati panika? *** Obrisano *** ” Kolega nemojte biti smijesni. ” A rast od 2001 do 1.1.2008 je bio normalan i utemeljen na fundamentima? Nemojte Vi biti smiješni. Stanje u državi je sve gore i gore, odnos uvoz-izvoz nikada veći, inflacija nikada veća, nafta da ne pričam, a izvješća nemoram niti spominjat, a vi ste svi tu nabrijani na up up up i ništa drugo negoli up i to naravno ne 1% nego 400%. Pozdrav
[/quote]
Zanimljivo kako ti ništa od ovoga gore ne smeta kad je Crobex 3200.

tango:

Pitanje je hoće li lova odmah u ponedjeljak sjesti na tekući, a ako i da, treba još dan da dođe do brokera, ne?

Sve je to kod brokera do 12 sati. Ali je ne preporučam kupnju u ponedjeljak.


lova od dividende sjeda sutra na tekuće račune, provjerite u HT-u sutra svi imaju lovu na računu[smiley]

dan je pametniji od noći


Pripremila sam novac sa velikim zakašnjnjem…..kaj sad da radim…cijene svih dionica mi idu gore, iako je Crobex u minusu……………. ako barem polovica dividende od Ht završi natrag na burzi koliko je to novaca… ako idem još nešto kupiti ŠTO DA KUPIM ? Vidim i ja minuse dobrih dionica , koje nisu još ni blizu najviših postignutih cijena, ali i njihova pozicija malo se promijenila….zanima me Vaše mišljenje? Hvala.

Kad u ovom poslu zakasniš sa novcima poslije preuzimaš veći rizik, budućnost nam
je uvijek neizvjesna.

Mislim sa ovom naftom nikad mira!


asdfgh123: ” tango: ” Pitanje je hoće li lova odmah u ponedjeljak sjesti na tekući, a ako i da, treba još dan da dođe do brokera, ne? ” Sve je to kod brokera do 12 sati. Ali je ne preporučam kupnju u ponedjeljak. ” lova od dividende sjeda sutra na tekuće račune, provjerite u HT-u sutra svi imaju lovu na računu[smiley]

idemo u kafanu.

toka:

asdfgh123: ” tango: ” Pitanje je hoće li lova odmah u ponedjeljak sjesti na tekući, a ako i da, treba još dan da dođe do brokera, ne? ” Sve je to kod brokera do 12 sati. Ali je ne preporučam kupnju u ponedjeljak. ” lova od dividende sjeda sutra na tekuće račune, provjerite u HT-u sutra svi imaju lovu na računu[smiley]

idemo u kafanu.


biti će i za koje kilo janjetine, pozivam Vas u Dalmaciju! anešto će se morati i potrošiti.[thumbsup]

dan je pametniji od noći

Za danas je izgleda gotovo, u ponedeljak još jedan minus a u utorak početak sa
minusom pa vraćanje na plus.
Tako mi se čini no ko bi ga znao, odo ja na vikend.


karlo28: ” Crni-Ivo: ” Jedno pitanje, svi tvrdite da će se lova od dividendi ukucat u burzu slijedeći tjedan! A sada, a što ako neće i ako će se čekat? [color=blue]Većina Vas je ušla radi toga[/color] pa me interesira kako će mali reagirati kada vide da ništa od toga, dali će nastati panika? *** Obrisano *** ” Kolega nemojte biti smijesni. Neki nikako nemogu shvatiti da smo se tek vratili na neke normalnije razine,posto je pad od 1.4 do 14.4 bio skroz neopravdan. ”

A rast od 2001 do 1.1.2008 je bio normalan i utemeljen na fundamentima? Nemojte Vi biti smiješni. Stanje u državi je sve gore i gore, odnos uvoz-izvoz nikada veći, inflacija nikada veća, nafta da ne pričam, a izvješća nemoram niti spominjat, a vi ste svi tu nabrijani na up up up i ništa drugo negoli up i to naravno ne 1% nego 400%. Pozdrav

Ma kolega samo Vi radite po svom,buducnost ce nam pokazati tko je u pravu.[thumbsup]

Ali da ovako sami sebi skacete u usta to Vam stvarno ne treba,
znaci po Vama sad kad usporedimo Crobex sa 2001. je neopravdano visoko tj precijenjen,a kad ste Vi kupovali na 3300 ocito je bio dobar za ulaz,pa gdje su onda njegove realne razine? [lol]

PBZ INVESTOR - nikad vise!

Izgleda da pocinje obrat trenda prema gore.. [thumbsup]

nema vishe jeftinog nadokupa.. [lol]


biti će i za koje kilo janjetine, pozivam Vas u Dalmaciju! anešto će se morati i potrošiti.[thumbsup]

da nemaš kolega restoran u Boraji ? [rolleyes][proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close