Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo stalo je paničari se iskrcali, zbog radikala, i sada bi trebalo krenuti lagano gore.
Spreadovi na prodaji su veliki, na INGR na prodaji do 40 000 ima samo 8 komada.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Evo stalo je paničari se iskrcali, zbog radikala, i sada bi trebalo krenuti lagano gore.
Spreadovi na prodaji su veliki, na INGR na prodaji do 40 000 ima samo 8 komada.

Ide to još dolje Plavi.
Nemoj reči da ti nisam rekao.

Nakrco se JDPL nešto uznad 600kn.
[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Minus je zbog ERNT bio, i to je to. Sad nastavljamo u revijalnom tonu.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Evo stalo je paničari se iskrcali, zbog radikala, i sada bi trebalo krenuti lagano gore.
Spreadovi na prodaji su veliki, na INGR na prodaji do 40 000 ima samo 8 komada.

ne bi me začudilo da su ovo malo i nashi fod manageri upalili motornu pilu da mogu pokupit malo niže idući tjedan… [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

ERNT, IGH, INGRA i JDPL padaju na malo većim prometima, ostalo je zanemarivo, collateral damage

Ono što vrijedi, to i ne pada…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

plavi:

Evo stalo je paničari se iskrcali, zbog radikala, i sada bi trebalo krenuti lagano gore.
Spreadovi na prodaji su veliki, na INGR na prodaji do 40 000 ima samo 8 komada.

Ide to još dolje Plavi.
Nemoj reči da ti nisam rekao.

Nakrco se JDPL nešto uznad 600kn.
[thumbsup]

Opet me tjeraš na jedno mjesto, kada će više ta IGNORE funkcija, ovo je postalo neizdrživo.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nemojte bit budale, pa trgovalo se neki dan sa ATPL i do 18 milja … ovo danas budale izlaze ili fondovi plaše drhtave

Cookie Monster

Davor23:

Samo oprezno, sjeti se što su medeki napravili Baronu na 3200….meni je još uvijek ta slika u glavi…

ali ako stvari postavimo realno, puno toga možemo vidjeti i naučiti.
– ja koristim index Baron,
jer on je jedan luzer koji uvijek griješi.
– po tome bi mi morali danas ići barem u mali plus.
– baš me zanima hoću li i ovaj put pogoditi.
Pozdrav !

Da, taj index je doista koristan zato nisam siguran dali će biti pametnije
koristiti funkciju IGNORE BARON ili ne…..


plavi: ” Evo stalo je paničari se iskrcali, zbog radikala, i sada bi trebalo krenuti lagano gore. Spreadovi na prodaji su veliki, na INGR na prodaji do 40 000 ima samo 8 komada. ” Ide to još dolje Plavi. Nemoj reči da ti nisam rekao. Nakrco se JDPL nešto uznad 600kn. [thumbsup]

I ti si medju panicarima danas pa ti cas ovako cas onako NIJE BURZA ZA SVAKOGA… [lol]

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in


Opet me tjeraš na jedno mjesto, kada će više ta IGNORE funkcija, ovo je postalo neizdrživo.

Opeosti, evo ti link, ako je hitno.
Vaš link

Crobex -1,60%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Opet me tjeraš na jedno mjesto, kada će više ta IGNORE funkcija, ovo je postalo neizdrživo.

NHF ali u zadnje vrijeme si opaka konkurencija Baronu samo u drugom smjeru. Ne vidim baš neku veliku razliku između vas dvoje.

ja nisam znao da se vi rvati tolko palite na srbijance i njihovu politicku scenu
pokusavam uci u psihu prosjecnog ulagaca al tesko mi polazi za vijugama

ne znam zašto bi se trebali izbori radikala reflektirati na naš market
pa i kod nas su radikali na vlasti

Postanite Eu-robovi

New Report

Close